Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Na jaką uczelnię będziecie zdawać?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Na jaką uczelnię będziecie zdawać?
Autor Wiadomość
konkordia2-3-2

Post Na jaką uczelnię będziecie zdawać? Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim!
Tak jak każdy z nas, stanąłem teraz przed problem pójścia na studia, jakie i gdzie.
Myślę o zdawaniu na taką uczelnię:
Kierunki i Specjalności
Napiszcie, na jaki kierunek będziecie zdawać i dlaczego?
Dzięki za wszelkie sugestie. Pozdrawiam:)
Sro Wrz 08, 2010 18:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 08, 2010 18:43
Makrelka

Post Odpowiedz z cytatem
Przyznam, że jeszcze nie jestem zdecydowana. Chociaż powinnam bo czas ucieka.
Wto Wrz 21, 2010 21:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
em777
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
asp

Pon Maj 30, 2011 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Christopher1235

Post Odpowiedz z cytatem
Oferta warszawskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej skierowana jest do osób młodych, zainteresowanych przede wszystkich obecną sytuacją ekonomiczną, kwestiami bezpieczeństwa narodowego oraz szeroką rozumianą rachunkowością. Możliwość korzystania z platformy e-learningowej, niskie czesne, a przede wszystkim swoboda uczenia się i świadomość dobrze spożytkowanego czasu. Wiele osób ma dość negatywne zdanie na temat szkół prywatnych, jednak studenci, kształcący się w WSSE nie mogą narzekać. Otwórzmy się na własne możliwości!
Pią Gru 16, 2011 00:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piekielko

Post Odpowiedz z cytatem
SGH!! najlepsza!!
Wto Mar 06, 2012 13:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda.W.

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele osób nie wie na jaką szkołę iść, co chcą w życiu robić - ja też jeszcze nie zdecydowałam.

Wto Lis 06, 2012 13:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
percia

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdaję na UM w Warszawie Wink
Sro Lut 20, 2013 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirmirka1
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zamierzam zdawać na Uniwersytet Warszawski.

Pon Kwi 08, 2013 15:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaGł

Post Odpowiedz z cytatem
Ja na złość rodzinie i znajomym nie wybieram się na studia. Mam starsze rodzeństwo, które zmienia ciągle kierunki i nie mogą sie na nic zdecydować. Brat dobiega 30-tki i jeszcze nie skoczył nic konkretnie. Ja chcę być samodzielna. Znalazłam szkołę policealną z bardzo ciekawymi kierunkami po których dobra praca jest jak w banku. Wybieram się na kierunek technik informatyk. Niech inni piszą programy. Zawsze będą potrzebni Ci, co je będą umieli obsługiwać.
Pią Cze 07, 2013 15:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
ja od zawsze lubiłam kosmetyki, zbiegi spa, masaże i ludzi. Poszłam na wizaż i stylizację http://www.wyzszaszkolakosmetyki.pl/pl/specjalnosci/wizaz-i-stylizacja.html łącząc przyjemne z pożytecznym Smile
Pią Sty 31, 2014 18:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania23
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myślę nad jakimiś studiami podyplomowymi, może coś w reklamie http://www.studiapodyplomowe.net/marketing-reklama ale jeszcze nie podjęłam decyzji jakie.
Pią Lut 14, 2014 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sekowia

Post Odpowiedz z cytatem
W Warszawie ciekawe kierunki na studiach podyplomowych są na Uczelni Korczaka. Można tam chociażby studiować na takich kierunkach jak Edukacja zdrowotna i ekologiczna, Odpowiedzialność społeczna i etyka w organizacjach, czy Edukacja medialna i wirtualna. Myślę, że są to ciekawe kierunki.
Wto Kwi 15, 2014 09:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amorka
Amator

Post zakupy Odpowiedz z cytatem
Nie lubisz zgiełku i tłumu w centrach handlowych? Na http://amstyl.pl/ możesz robić zakupy przez internet. Gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz polskie produkty. Częsta zmiana asortymentu pozwoli Ci poznawać nowe trendy

Pon Kwi 21, 2014 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zezgber33
Amator

Post nike free trainer 5.0 review over the top of the computer an Odpowiedz z cytatem
over the top of the computer and TV.To me, it means coming back to a balance in our bodies where we function at our best and our fertility is naturally abundant.CONAN: Yeah.The best and fastest way to forget him is to cut contacts Physically first, emotionally comes later.A blend of 10 or more vintages of wines, women nike free 4.0 this is the summit of the “meal” Champagne — capable of matching with almost anything.Support If you’re having a bad day in the office, having your romantic partner close is good for your soul.Those arrested are all connected to a criminal network that stretched from Blainville all the way up to Mont Tremblant.Wak Semaon pantas mencapai bajunya dan mengelap pantatku dan batang pelirnya.Maer tâl yn ymgais i leihau gwastraff Mae treth tebyg yn Iwerddon wedi bod yn llwyddiannus iawn a dwin hyderus y bydd yn lwyddiant yma hefyd.wants to find her again after that night in Italy.Rabies is a lethal disease and is transmitted through the saliva of an infected animal.His face was the first thing to change.Im going to expand on this because I know its easier said than done.Takde lagi pixelate text.He uses a Morning Star , nike free trainer 5.0 review which will cause bleeding.DISCLOSURE: Sidoxia Capital Management SCM and some of its clients hold positions in certain exchange traded funds ETFs, nike free run 5.0 for men cheapest nike free run 5.0 womens nike free run shoes but at the time of publishing SCM had no direct position in any other security referenced in this article.HARAP DAPAT MENGHADIRKAN DIRI.You have yourself grown older, and could do with some savings.All of it.$input#searchString.Every member of my family has lost hopes in me for their better future to come.There were 47 of these campaigns targeting big companies in 2011.Chaeohk didnt want to accept his help in the beginning.These past few years have been great, nike free v3 I can tell you that, but for now, its time for Marocharim to move.fffpopupbackgroundcolor:#FFF.Im lovingMan’s wisdom may say that because of the past interactions with this substance that it is a dangerous substance for me and that is true. xboter 2014
Sro Kwi 23, 2014 01:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra jest w klasie maturalnej w prywatnym liceum w Łodzi http://liceum-lodz.com.pl/ i na pewno idzie na studia do Krakowa- bo stwierdziła, że to najlepsze miasto dla studentów
Pon Kwi 28, 2014 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Kwi 28, 2014 11:46

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: