Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Polskie górki
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Polskie górki
Autor Wiadomość
konkordia2-3-2

Post Polskie górki Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie

a ja wam mówię, że Polskie górki są de best!

bo gdzie spotkacie takie cudo?

Dodatkowo napiszcie proszę co robicie z waszymi fotkami z wyjazdów. Czy wrzucacie ja na dyski zewnętrzne, takie jak ten:
http://www.alsen.pl/index.php/product/none/140651/LG_Electronics_1TB_HDD_3_5_zewn_HXG1U1TGLC_USB2_czarny/none

czy może drukujecie? bo rozważam własnie zakup drukarki:
http://www.vobis.pl/oferta/drukarki_skanery_i_faksy/atramentowe/896096_drukarka_canon_pixma_ip4700.aspx

ale nie wiem czy to najlepszy pomysł. POmożecie podjąć decyzje?

POzdrawiam
M
Pon Maj 31, 2010 18:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 31, 2010 18:42
camembert

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam polskie Tatry! A zwłaszcza Czerwone Wierchy!! Mam wiele miłych wspomnień z tej trasy a szczególnie jednak zapadła mi w pamięć, kiedy zrzuciłam plecak na postoju i zauważyłam, że odpięła mi się karimata. Po czym moi znajomi zauważyli kozicę, która toczyła sobie moją karimatę w dół i górę stoku Wink Mam wiele filmików tego wydarzenia:) niestety karimaty nie odzyskałam... Wink
Pon Sty 17, 2011 09:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek03

Post Odpowiedz z cytatem
Moje najlepsze wyjazdy zawsze należały do górskich wypadów. A najbardziej zapamiętałem jak zwiedzaliśmy leśne połoniny spacerując na przełaj. Kiedy to wychodząc na polanę stanołem oko w oko z sarną i małym sdadem i tak przez chwilę patrzyliśmy sobie w oczy po czym szybko umkneła do lasu.

Pią Cze 01, 2012 23:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirmirka1
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli lubicie góry mogę polecić fajną stronę na której znajdziecie noclegi w górach.
Polecam szczególnie Szklarską Porębę - piękne miasteczko, bardzo urokliwe.
Oraz Karpacz - bardzo dobra infrastruktura turystyczna.

Sro Lut 20, 2013 18:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli planujesz gdzieś wyjazd. Zastanów się nad zwiedzeniem Lublina i noclegiem w Hotelu Restauracji Lwów. http://www.lwow.lublin.pl/
Pon Cze 03, 2013 08:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też uwielbiam polskie góry. Szkoda tylko, że tak trudno u nas o pogodę.
Wto Lip 16, 2013 12:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
No ja właśnie chcę korzystać puki jeszcze ta pogoda jest. Oczywiście mam profesjonalny sprzęt, który kupiłem w http://www.barna.pl/ , więc teoretycznie jestem przygotowany na każdą pogodę.
Wto Sie 27, 2013 23:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Może na taką wyprawę przyda się też skórzany plecak . Ja ostatnio wychodziłam na Babią Górę i jednak mój plecak to porażka. Też właśnie myślę nad jakimś modelem godnym uwagi na wyprawy normalne i góry. Dobre wyposażenie to podstawa takich wycieczek pieszych.
Nie Lis 13, 2016 16:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Polskie góry to dla mnie zdecydowanie coś cudownego. Według mnie jednak ekskluzywne hotele to gwarancja miłego wypoczynku i dobrze spędzonego czasu. Liczę się z pieniędzmi dlatego wybieram hotele na swoją kieszeń, co nie oznacza że że ich standardy nie są najwyższe.
Czw Lis 17, 2016 08:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja lubię takie ciekawe wyprawy. Wtedy pakuję swój plecak w termos https://twojlunchbox.pl/37-termos , jedzonko jakieś i wybieram się w góry. Moim zdaniem takie wyprawy są bardzo fajne i korzystne dla naszego zdrowia.
Sro Gru 21, 2016 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja888
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio trafiłam na tę stronę i zastanawiam się, żeby jak najszybciej zaplanować tam pobyt.
Marzy mi się już odpoczynek, mam masę obowiązków i powoli bateryjki czas naładować.
A taki relaks w ciepłych basenach, połączony z innymi atrakcjami to chyba najlepszy sposób, jak dla mnie.
A Wy jaki rodzaj relaksu preferujecie? Totalne leniuchowanie czy raczej aktywnie?
Pią Lut 03, 2017 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Polskie góry są fantastyczne. To jedno z niewielu miejsc, w których można się skutecznie wyciszyć i odpocząć od trudu codziennego. Dlatego warto wyrwać się czasem z miasta, choćby na krótko i pojechać w malownicze góry aby trochę odetchnąć górskim, zdrowym powietrzem. Ja zastanawiam się nad domkiem w górach do wynajęcia, gdzie można by spędzać przyjemne wieczory z grzańcem i przy świetle kominka. Czy można chcieć czegoś więcej?
Pon Lut 13, 2017 12:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o nocleg, to warto sprawdzić jaką ofertę ma hotel morskie oko bukowina tatrzańska. Jest to naprawdę niesamowite miejsce dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek i chcą się zrelaksować. Idealny hotel na wypad ze znajomymi.
Nie Kwi 09, 2017 15:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Podzielam zachwyt nad naszymi górami. Zobaczcie jak wyglądają najlepsze polskie sanatoria w górach. Wypoczynek w takich miejscach to dobry wybór zarówno przez pacjenta jak i turystę.
Nie Maj 14, 2017 21:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też uwielbiam polskie góry a w szczególności biwakowanie Smile Teraz będziemy wybierać się na szkołę przetrwania Smile Sprzęt już mamy prawie skompletowany, będziemy wędkować i jeść to co uda nam się upolować Smile Zostały nam jeszcze do kupienia tylko takie noże taktyczne http://www.protarget.com.pl/pol_m_Outdoor_Noze_Noze-taktyczne-412.html i porządne śpiwory no i ruszamy w drogę Smile
Wto Lip 18, 2017 10:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 18, 2017 10:20

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: