Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
mieszkanie czy dom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

mieszkanie czy dom?
Autor Wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie mieszkanie. Nie trzeba w nie sporo inwestować, palić w picu czy też przejmować się tym, co się dzieje dookoła. Tutaj http://front-park.pl jest ciekawa propozycja. Apartamenty nad Motławą na sprzedaż to super rozwiązanie dla tych, którzy lubią obcować z naturą.
Wto Sty 02, 2018 21:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sty 02, 2018 21:18
2damianos2

Post Odpowiedz z cytatem
mieszkanie, bo jest tańsze w utrzymaniu Smile
Sro Sty 03, 2018 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwek12
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Nie uważam, żebym mieszkanie było tańsze w utrzymaniu. Kupując dom, rezygnuje się z czynszu, a ponadto można zainwestować w solary słoneczne czy studnię głębinową, które po zainwestowaniu szybko się zwracają. Ja mam taki plan, ale w pierwszej kolejności zfinalizuję umowę kupna domu na tym osiedlu > http://pasieki-komorniki.pl/ Po zobaczeniu prezentacji domu wiedziałem, że tam zamieszkam.
Pią Sty 12, 2018 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sunrise

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego jakim kapitałem dysponujemy, ja na razie nie mogę sobie pozwolić na kupno nieruchomości, do czasu zakończenia studiów muszę myśleć o tańszej opcji po za tym nawet bym nie otrzymała kredytu póki co, rozważam opcję wynajmu prywatnego akademika z koleżanką, znalazłam fajną ofertę pokoje studenckie katowice są to pokoje w centrum Katowic akurat nam to pasuje bo studiujemy w tym mieście i blisko byśmy miały na nasza uczelnię ponadto koszt nie jest duży a pokoje są naprawdę ladnie urzadzone, co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Sunrise dnia Wto Sty 16, 2018 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Sob Sty 13, 2018 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy myślimy o domu czy mieszkaniu często ulatują nam takie szczegóły jak dobór dzwonka do drzwi. A o tym jak bardzo jest on ważny świadczy artykuł: http://celnie.pl/wybrac-dzwonek-drzwi-rodzaje-dzwonkow-domu - nie lekceważmy wyboru dzwonka, bo to świetny informator o przybyciu gości;-).
Pon Sty 15, 2018 08:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melankowa

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz mieszkam w domu, ale marzy mi się mieszkanie nad morzem. Mieszkanie, a nie domek, bo mając mieszkanie nie trzeba się martwić o ogrzewanie czy koszenie trawnika. Przeglądam teraz ogłoszenia i oferty mieszkania nad morzem sprzedaż i zastanawiam się, czy dobrym pomysłem nie byłoby kupienie takiego mieszkania na kredyt, który można spłacać z pieniędzy za wynajem mieszkania turystom. Biorąc pod uwagę, że w sezonie ciężko o znalezienie noclegu, to na brak chętnych raczej bym nie narzekała.
Pią Sty 19, 2018 15:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkazszynka

Post Odpowiedz z cytatem
to zależy ile przestrzeni potrzebujesz Smile
Pią Sty 19, 2018 18:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimala
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jakiś czas temu znalazłem stronę http://www.przytulny.pl/dom-pod-klucz-cena/ pomaga ona w zrozumieniu tematu budowania i wybrania najlepszych materiałów do budowy domu
Wto Sty 23, 2018 13:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kimala
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Budowa domu może okazać się nie taka trudna, o ile się do tego dobrze przygotujesz i będziesz mniej więcej się znał, wtedy z pewnością żadna firma Cię nie naciągnie na koszta http://www.przytulny.pl/budowanie-domow/
Wto Sty 23, 2018 13:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Zależy to i od wielkości rodziny jaka ma tam mieszkać i od posiadanych funduszy. Ja wybrałabym mieszkanie.
Wto Sty 23, 2018 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek9

Post Odpowiedz z cytatem
Moi rodzice właśnie kupują mieszkanie na Bemowie i cieszę się jak głupi Razz w końcu koniec wynajmowania!
Wto Sty 23, 2018 15:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasianowa
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
2damianos2 napisał:
mieszkanie, bo jest tańsze w utrzymaniu Smile

Jestem tego samego zdania, wolę mieszkanie przy parku na osiedlu Atal niż jakiś dom nie wiadomo gdzie, skąd trudno zawsze dojechać do centrum bo są wiecznie korki
Pon Sty 29, 2018 16:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno warto zainwestować w mieszkania w dzielnicy Morena w Gdańsku . Tutaj http://alfapark.pl można poznać szczegóły tej inwestycji. Dla mnie osobiście jest to ciekawe miejsce, w którym można naprawdę się zakochać. Wszystko jest blisko. Poza tym są tam rozbudowane place zabaw.
Sob Lut 03, 2018 13:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno i tak trzeba by wyremontować sobie mieszkanie czy dom. Warto wcześniej sobie zaplanować, jak chcemy je wykończyć i kupić dobre materiały. Dobrej jakości śruby, zawiasy możecie kupić tutaj http://inoxa.pl Pewnie przy remoncie domu będą konieczne.
Sro Lut 14, 2018 17:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikuska
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Temat nieruchomości jest mi obecnie bliski, ponieważ sama rozglądam się za nowym mieszkaniem. Natomiast muszę przyznać, że ciężko jest znaleźć mieszkanie na własną rękę. Znajoma poleciła mi nieruchomosci123 opinie i muszę przyznawać, że chyba zdecyduję się na taką formę. Dla mnie to będzie mniej formalności, a zapewne większy wybór wśród mieszkań.
Pią Lut 23, 2018 12:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lut 23, 2018 12:05

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 14 z 19

Skocz do: