Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
mieszkanie czy dom?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

mieszkanie czy dom?
Autor Wiadomość
julka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie mieszkanie. Nie trzeba w nie sporo inwestować, palić w picu czy też przejmować się tym, co się dzieje dookoła. Tutaj http://front-park.pl jest ciekawa propozycja. Apartamenty nad Motławą na sprzedaż to super rozwiązanie dla tych, którzy lubią obcować z naturą.
Wto Sty 02, 2018 21:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sty 02, 2018 21:18
2damianos2

Post Odpowiedz z cytatem
mieszkanie, bo jest tańsze w utrzymaniu Smile
Sro Sty 03, 2018 18:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwek12

Post Odpowiedz z cytatem
Nie uważam, żebym mieszkanie było tańsze w utrzymaniu. Kupując dom, rezygnuje się z czynszu, a ponadto można zainwestować w solary słoneczne czy studnię głębinową, które po zainwestowaniu szybko się zwracają. Ja mam taki plan, ale w pierwszej kolejności zfinalizuję umowę kupna domu na tym osiedlu > http://pasieki-komorniki.pl/ Po zobaczeniu prezentacji domu wiedziałem, że tam zamieszkam.
Pią Sty 12, 2018 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sunrise

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko zależy od tego jakim kapitałem dysponujemy, ja na razie nie mogę sobie pozwolić na kupno nieruchomości, do czasu zakończenia studiów muszę myśleć o tańszej opcji po za tym nawet bym nie otrzymała kredytu póki co, rozważam opcję wynajmu prywatnego akademika z koleżanką, znalazłam fajną ofertę pokoje studenckie katowice są to pokoje w centrum Katowic akurat nam to pasuje bo studiujemy w tym mieście i blisko byśmy miały na nasza uczelnię ponadto koszt nie jest duży a pokoje są naprawdę ladnie urzadzone, co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Sunrise dnia Wto Sty 16, 2018 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Sob Sty 13, 2018 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy myślimy o domu czy mieszkaniu często ulatują nam takie szczegóły jak dobór dzwonka do drzwi. A o tym jak bardzo jest on ważny świadczy artykuł: http://celnie.pl/wybrac-dzwonek-drzwi-rodzaje-dzwonkow-domu - nie lekceważmy wyboru dzwonka, bo to świetny informator o przybyciu gości;-).
Pon Sty 15, 2018 08:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sty 15, 2018 08:47

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

Skocz do: