Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Niezapomniane prezenty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Niezapomniane prezenty
Autor Wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Niezapomniane prezenty Odpowiedz z cytatem
Dostałeś/aś kiedyś niezapomniany prezent? Prezent który na prawdę Cię poruszył?Zapadł w Twojej pamięci? Albo taki zabawny lub sentymentalny prezent o którym nigdy nie zapomnicie...

...Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk...

Czw Gru 24, 2009 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Czw Gru 24, 2009 12:22
Gyska
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Tak ;D stringi od kumpla <lol2> zabawne xdd
innych nie pamietam xd

'Zabierz mnie gdzie
wszystko ma swój sens...'
Czw Gru 24, 2009 12:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja dostałam od przyjaciela własnoręcznie zrobione dwa złotawe złączone ze sobą serca z kokardką...zrobione z wosku i z czegoś jeszcze...Na pewno długo się nad tym namęczył ale to był najlepszy prezent jaki w życiu dostałam...To były moje 17 urodziny...

Czw Gru 24, 2009 12:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gyska
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Wow. Wink

'Zabierz mnie gdzie
wszystko ma swój sens...'
Czw Gru 24, 2009 13:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
pompadour.
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Dwa, które dostałam od przyjaciela.
Jeden: byliśmy kiedyś w Zakopcu i jakoś tak mi się zaszło do sklepu muzycznego. Sprzedawca miły, zagadał, itd. Skądś go znałam, dopiero po chwili przyznał mi się, że był basistą w KSU (mojego fav zespołu wtedy). Wyszłam stamtąd w wielkim szoku, dopiero potem przypomniało mi się o autografie. Poskarżyłam się przyjacielowi, że jestem idiotką, że jak można zapomnieć, a on zapytał, który to sklep, poszedł tam i po pięciu minutach wrócił z plakatem, na którym napisana była dedykacja dla mnie. Najlepszy prezent ever.
No i drugi, czyli antyrama z naszymi zdjęciami. Wszystko tam jest - począwszy od czasów gimnazjum, kiedy się poznaliśmy, jakieś głupie sesje u niego, popijawy, wyjazdy... Przyjaźń w pigułce.

Linia karku mężczyzny może zmienić twoje życie. To, jak dotyka twojego łokcia albo nie zapiętego guzika na mankiecie swojej koszuli, jest demonem, którego wypuścił, nawet o tym nie wiedząc, i który natychmiast cię opętuje.
Czw Gru 24, 2009 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Świetne prezenty Wink Faktycznie niezapomniane...

Czw Gru 24, 2009 15:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie masz pomysłu na prezent to może podarujesz nocleg w klimatycznym hotelu, który nazywa się Hotel restauracja Lwów. http://www.lwow.lublin.pl/
Pon Cze 03, 2013 08:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaGł

Post Odpowiedz z cytatem
No właśnie ja dostałam taki prezent od rodziców na urodziny. Byłam w pięknym SPA na Mazurach. Tylko 2 dni, ale tyle zobaczyłam pięknego świata. Taka byłam "dopieszczona", jak nigdy w życiu. Każda kobieta powinna tego doświadczyć, żeby wiedziała co jej się od życia należy.
Pią Cze 07, 2013 15:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MoniśkaMiła

Post Odpowiedz z cytatem
Moim nie zapomnianym prezentem jest oczywiście
pierścionek zaręczynowy Smile Nigdy nie zapomnę zaręczyn, jeden z najpiękniejszych momentów w moim życiu.
Wto Cze 25, 2013 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kiedyś dostałem przepiękny obraz na płótnie. Są to treptyki, cokolwiek to znaczy. Mimo iż nie znam się na obrazach, to właśnie ten prezent wzruszył mnie najbardziej.
Pon Lip 01, 2013 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kiedyś dostałem przepiękny obraz na płótnie. Są to treptyki, cokolwiek to znaczy. Mimo iż nie znam się na obrazach, to właśnie ten prezent wzruszył mnie najbardziej.
Pon Lip 01, 2013 12:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Niezapomniane było gdy mój chłopak mnie zabrał do salonu urody Silk Farm http://www.silkfarm.pl/ . Było naprawdę świetnie. Naprawdę umieją zająć się klientami Very Happy
Sob Sie 03, 2013 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Dostałam kilka takich prezentów, właściwie większość upominków, które otrzymuję, zapada mi w pamięć, ale dwa przebijają chyba wszystko ;D Pierwszy z nich to oczywiście pierścionek zaręczynowy Smile) drugi to...samochód! Gdy zdałam egzamin na prawo jazdy, mój narzeczony postanowił zrobić mi niespodziankę. I co z tego, że mój wspaniały samochodzik to tylko stary, wysłużony używany ford fiesta? Very Happy Kochałam go miłością prawdziwą, niestety pewnego dnia wziął i zdechł Razz

Wto Sie 06, 2013 09:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirmirka1
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę Wam napisać z jakiego to prezentu najbardziej ucieszył się mój narzeczony Wink Kiedy sprawiłam mu miesiące temu taki oto zestaw do golenia marki Muhle: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4 po prostu zaczął skakać z radości Very Happy Wiem, że jest gadżeciarzem (jak zresztą chyba każdy facet) oraz lubi praktyczne prezenty tak więc postanowiłam połączyć to w jedno,. Był to strzał w dziesiątkę.
Wto Wrz 03, 2013 08:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myślę że niezapomnianym prezentem może być fotoksiążka. Na stronie http://www.efotoksiazka.pl/galeria możecie znaleźć przykładowe galerie fotoksiążek. A uwiecznienie wydarzenia w taki sposób wydaje mi się bardzo dobre.
Czw Paź 10, 2013 18:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Paź 10, 2013 18:34

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: