Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
pomysł na wekend
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

pomysł na wekend
Autor Wiadomość
Eris
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja marzę obecnie o weekendzie w jakimś kameralnym hoteliku w górach. A jeśli chodzi o zagranicę, to kusi mnie Mediolan
Sob Paź 27, 2018 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Paź 27, 2018 19:50
maggie
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem warto wybrać się nad morze o każdej porze roku. Ostatnio zatrzymałam się w hotelu w centrum Gdańska na weekend i było cudnie Very Happy
Pią Lis 02, 2018 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radziu_Kozak

Post Odpowiedz z cytatem
Ja z chęcią pojechałbym do jakiegoś domku w górach Smile
Sob Lis 03, 2018 15:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karpatka

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie najlepszym sposobem na weekendowy wyjazd jest wypad na wieś. W ciszy i spokoju z daleko od miejskiego hałasu wypoczywa mi się najlepiej. Moje dzieci uwielbiają wielkie maszyny rolnicze takie jak rozrzutniki do obornika dlatego dla niech to jest super atrakcja i wymarzony weekend Smile.
Wto Lis 27, 2018 11:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Steffan.23

Post Odpowiedz z cytatem
cześć, wybieram się na wakacje i potrzebuję wynająć coś koło lotniska. Rozważam tu krakow airport hotel. Czy ktoś korzystał z ich usług i podzieli się swoim doświadczeniem? Dodam, że będę tam z całą rodzinką, w tym dwójka małych dzieci. pozdrawiam!
Pią Sty 04, 2019 19:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek_88
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Agencja nieruchomości http://palacegroup.pl oferuje swoim gościom komfortowe oraz nowocześnie urządzone apartamenty zlokalizowane w samym centrum Krakowa, Stare Miasto. Naszym celem jest zapewnienie gościom hotelowego standardu w połaczeniu z funkcjonalnością, intymnością oraz dużo większą powierzchnią. Wszystkie apartamenty posiadają część wypoczynkowa z telewizorem LCD, jadalnię oraz aneks kuchenny. W celu udogodnienia pobytu, część apartamentów została wyposażona w zmywarkę oraz kuchenkę mikrofalową.
Sro Lut 20, 2019 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
ja zamierzam w najbliższym czasie zabrać męża na romantyczny weekend na Mazury. Zatrzymamy się w ośrodku Bajkowy Zakątek. Byłam tam juz przejazdem 2 lata temu i pamiętam, że było super. Dobre warunki, rozsądne ceny, miła obsługa. Na miejscu jest restauracja ze smacznym jedzieniem, sporo regionalnych potraw.
Czw Lut 21, 2019 16:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zmienna

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wolę morze o każdej porze roku. Cool
Czw Lut 28, 2019 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że idealnym miejscem na weekend do zwiedzenia byłby Kwidzyn. Tam macie blisko do najróżniejszych zamków, które robią naprawdę ogromne wrażenie na turystach. Możecie zatrzymać się również nad Wisłą. A na stronie https://meteor-turystyka.pl/noclegi,kwidzyn,0.html znajdziecie w razie czego w Kwidzynie noclegi. Także warto pomyśleć nad tą opcją moim zdaniem.
Pon Mar 18, 2019 16:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alus87
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja marzę o odpoczynku w SPA. Mam takie swoje ulubione miejsce na Mazurach. To mój wspaniały https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/medispa . Nigdzie nie potrafię się tak zrelaksować jak w tym pięknym zamku. Doskonałe zaplecze rekreacyjne, relaksacyjne i pyszna kuchnia hotelowej restauracji. Zawsze czuję się dopieszczona w każdym calu.
Nie Mar 24, 2019 21:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatakar
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Luksusowe apartamenty do wynajęcia w Krakowie http://vinfort-aparthotel.com zostały zaprojektowane w najwyższym standardzie, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Przestronne pokoje gwarantują poczucie przestrzeni, wygodne łóżka zapewnią dobry sen, luksusowe łazienki pozwolą zrelaksować się pod prysznicem po pełnym wrażeń dniu. Każdy z pokoi został wyposażony w płaski telewizor z dostępem do telewizji satelitarnej, klimatyzację
Pon Kwi 01, 2019 10:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kakilla

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli planujesz wyrwać się w fajne miejsce na Weekend, to z czystym sumieniem rekomenduję Wrocław. Mnogość zabytków, przepiękna starówka, Zoo i super restauracje — to tylko przykładowe atrakcje, na jakie możesz liczyć w tym wspaniałym miejscu. Jeśli zrobisz rezerwację z odpowiednim wyprzedzeniem, to nawet możesz liczyć na tanie apartamenty dla turystów w centrum Wrocławia. Sama zawsze zatrzymuję się na wyjazdach w ekskluzywnych loftach, w których można liczyć na 100% komfort.
Czw Maj 23, 2019 10:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alus87
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Szykuje nam się wyjazd w piątek do Trójmiasta. Byliśmy tam już setki razy. Chciałabym jednak pokazać dzieciom coś, czego nie widziały w tamtych okolicach. I znalazłam Skansen Archeologiczny-Grodzisko w Sopocie https://www.dhapartamenty.pl/atrakcja.php?id=110 . Był może ktoś z Was? Polecacie, na wypad z dziećmi 5 i 13 lat?
Pon Maj 27, 2019 09:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArekEm

Post Odpowiedz z cytatem
Cisza i las, zdecydowanie najlepsze połączenie Smile
Czw Maj 30, 2019 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_anex
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
ja na weekend jeżdżę do sąsiadów mają oni działkę na Mazurach, a tam piękny ogród i śliczny domek drewniany - http://gpkskarszewy.pl/sprytny-sposob-na-porzadek-w-ogrodzie/ ten domek to prawdziwy SKARB! polecam każdemu, wyjątkowo klimatyczny i przytulny <3
Pią Maj 31, 2019 09:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Maj 31, 2019 09:03

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: