Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Catering na szkolenia

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Catering na szkolenia
Autor Wiadomość
Raigont

Post Catering na szkolenia Odpowiedz z cytatem
Cześć, mam pytanie czy zamawiał ktoś z was catering w jakiejś postaci nie wiem do domu do biura czy może catering na szkolenia poznań albo jakiś inny. Interesuje mnie coś takiego i chciałbym właśnie zapewnić sobie takowy catering, wiecie może jakie firmy cateringowe są obecnie liderami na rynku w tej dziedzicie i mają odpowiednio zbilansowane posiłki oraz dużą różnorodność? bo chce się w temacie rozejrzeć i pytam osób co miały z tym styczność.
Sro Cze 20, 2018 08:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Cze 20, 2018 08:10
louislima

Post Odpowiedz z cytatem
u mnie w rodzinie panuje przekonanie, że catering na imprezę wszelakiej maści powinna zapewniać tylko firma http://www.estella.pl/. Próbowaliśmy już wielu firm i niestety u konkurencji spóźnianie się z cateringiem oraz dowożenie zimnego jedzenia było normalnością, a tu zawsze bez zarzutu.
Nie Cze 24, 2018 13:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Still
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Znalazłam się w tym temacie bo szukam akurat dobrej firmy cateringowej, ktora przygotowała by zimne przekąski dla grupy. Zależy mi aby były zróżnicowane, będzie kilku wegetarian. No i oczywiście smaczne, doprawione, z wyrazem.
Pią Cze 29, 2018 00:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
U mnie w firmie co najmniej raz w miesiącu mamy jakieś szkolenia. Czasem zdarza się nawet, że zjeżdżają się do nas pracownicy z innych firm. Do tej pory nie mieliśmy jednego stałego cateringu, gdyż na ogół robiliśmy głosowanie. Odkąd wybór padł na pizzerię https://www.pizzadominium.pl/lokale/warszawa-wilanow od tego czasu zamawiamy tam jedzenie na każde szkolenie. Wszystkim bardzo smakuje i mimo, że zamawiamy ją dość często, jeszcze nikt nie narzekał na monotonię. Oferowane przez nich dania są naprawdę smaczne i zrobione ze świeżych i jakościowych produktów.
Czw Lip 26, 2018 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 26, 2018 13:18

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: