Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Winda w domu dla osób starszych

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama forum Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Winda w domu dla osób starszych
Autor Wiadomość
natkawal76

Post Winda w domu dla osób starszych Odpowiedz z cytatem
Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować platformy towarowe. Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych
Czw Gru 07, 2017 11:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Gru 07, 2017 11:01
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
A tutaj http://windadodomu.pl/pl/ile-kosztuje-winda-do-domu-jednorodzinnego już zaglądaliście? Myślę, że warto zainteresować się ofertą tej firmy. Proponują bowiem typowe windy do domu. Zobaczcie sobie, zadzwońcie, albo tam nawet pojedźcie. Z pewnością spełnią wasze oczekiwania.
Nie Gru 17, 2017 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaS8888

Post Odpowiedz z cytatem
Warto też zajrzeć na stronę internetową Windy-schodowe.pl - słyszałam, że to najlepsza w Polsce firma, która oferuje tego typu urządzenia Razz
Czw Mar 29, 2018 11:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Mar 29, 2018 11:35

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: