Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Sposób na trądzik

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Sposób na trądzik
Autor Wiadomość
kingabaldej
Rozeznanie

Post Sposób na trądzik Odpowiedz z cytatem
Chciałabym polecić wszystkim bardzo dobry lek na trądzik z firmy iwostin https://www.iwostin.pl/purritin/, dzięki któremu udało mi się pokonać problem z którym zmagałam się od lat. Producent posiada równie świetne preparaty na przebarwienia na skórze, które rzeczywiście działają Smile

Ostatnio zmieniony przez kingabaldej dnia Wto Paź 04, 2016 10:11, w całości zmieniany 1 raz
Pią Wrz 23, 2016 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 23, 2016 20:31
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Przy trądziku ma się też tłustą cerę, więc może nieco pomóc Wam, osobom z cerą trądzikową, taki kem, o którym tu mowa http://www.glamour.pl/artykuly/pozbadz-sie-swiecacej-skory-z-effaclar-mat-od-la-roche-posay Leki to jedno, ale kosmetyki też są bardzo ważne.
Nie Wrz 25, 2016 12:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romb
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie ważne jest by usuwać ten nadmiar sebum z porów http://www.vichy.pl/wersja-miedzynarodowa/laboratoria-vichy/pory-skory-1cmp580.aspx w przypadku trądziku. To jest podstawowa zasada dbania o taką cerę. Później kremy czy zabiegi. A co do leków to ciężko mi się wypowiedzieć, bo różne opinie słyszałam
Wto Sty 31, 2017 17:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A nie myślałaś o zabiegu np. Peeling kawitacyjny , który pomaga właśnie przy skórze trądzikowej? Wiele osób go wybiera jako pozbycie się i usunięciu trądziku. Widziałam taki zabieg w salonie Coco-time http://www.coco-time.pl/peeling-kawitacyjny , może akurat taka wersja spodoba Ci się , dla Twojej twarzy.
Sob Mar 04, 2017 13:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Próbowaliście już peelingu medycznego ? Można sobie o nim poczytać tutaj http://drlidiarajzer.pl/peeling-medyczny/ . Działa na trądzik grudkowo-krostny, ale nie tylko. Również niweluje zmarszczki i sprawia, że nasza skóra wygląda naprawdę świetnie. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie.
Pon Paź 30, 2017 23:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ambiwalentna

Post Odpowiedz z cytatem
peeling pirogronowy jest świetnym rozwiązaniem w walce w trądzikiem. Wiem, bo mi bardzo pomógł a miałam twarz w opłakanym stanie.. tylko nie jedna sesja a więcej. No i oczywiście w salonie kosmetycznym, który jest sprawdzony i ma pozytywne opinie Smile Tutaj możesz poczytać o tym zbiegu http://www.ateliermagnitica.pl/pielegnacja-twarzy/

Pią Lis 10, 2017 10:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Swedo

Post Odpowiedz z cytatem
JA po prostu myję twarz dobrym mydłem i dzięki temu nie mam problemu z trądzikiem.

Wto Lis 14, 2017 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inatka1993
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Cześć, dzięki za polecenia, może coś wypróbujemy. Mój brat, który niedawno wszedł w wiek dojrzewania płciowego, dostał okropnego trądziku. Grudki na twarzy są ordynarnie różowe, a na policzkach porobiły się nawet ich skupiska. Zapisałam go już do dermatologa, zastanawiam się jednak jak mam mu pomóc przed wizytą. Czy powinien jakoś oczyszczać twarz? Na razie stosujemy tylko krem natłuszczający i ogórek jako naturalny tonik. Czy te zabiegi mogą pogorszyć sytuację? Doradźcie proszę. Wizyta u lekarza za 2 tygodnie dopiero.
Pon Lis 20, 2017 09:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
należy pamiętać, że trądzik i innego typu wypryski pojawią się nie tylko na twarzy ale często także na pozostałych cześciach ciała jak ramiona czy plecy. Odpowiednia codzienna pielęgnacja takiej problematycznej skóry to podstawa,fajnie sprawdza się np regularne stosowanie peelingu cukrowego do ciała.
Wto Lut 27, 2018 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witolino

Post Odpowiedz z cytatem
Na to nie ma lekarstwa.

Sro Lut 28, 2018 14:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też borykam się z trądzikiem od dawna, i już przeróżne kremy, maści stosowałam bez efektów. Moja siostra dała mi krem przeciwtrądzikowy Calluna Medica , wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu. Postanowiłam zużyć bo podchodziłam do niego ze średnim entuzjazmem... Spotkało mnie miłe zaskoczenie Smile Moja cera teraz nie walczy z wypryskami, a ja nie muszę testować innym produktów na trądzik.
Wto Lip 10, 2018 06:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Żadnych leków na trądzik nie powinno się brać ot tak, przede wszystkim sposób leczenia należy skonsultować z lekarzem.
Sro Lip 18, 2018 06:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Retkol

Post Odpowiedz z cytatem
Tego nie da się wyleczyć.

Sro Lip 18, 2018 15:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
przy skórze trądzikowej bardzo ważne jest skuteczne oczyszczanie twarzy. U mnie świetne rezultaty przynosi regularne stosowanie głęboko oczyszczającej maski Skin Purifying a Mask z Eldan Cosmetics. Ma w składzie np dwutlenek tytanu, mentol i olejek cytrynowy i lawendowy. Głęboko oczyszcza, łagodzi podrażnienia i działa bakteriostatycznie.
Czw Lip 19, 2018 11:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 19, 2018 11:42

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: