Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Rzęsy
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Rzęsy
Autor Wiadomość
celinka

Post Rzęsy Odpowiedz z cytatem
Mam bardzo osłabione rzęsy chciałabym je wzmocnić, myślałam o liftingu. To zabieg polegający na podkręceniu i odżywieniu rzęs. Co sądzicie? Warto?
Pią Paź 27, 2017 11:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Paź 27, 2017 11:23
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
ja sie muszę wreszcie wybrać na jakiś zabieg zagęszczania i przedłużania rzęs ale nie wiem, do kogo się zwrócić.
Wto Paź 31, 2017 16:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sara64

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wybrałam Natural Lashes Smile efekt jest niesamowity, rzęsy są wydłużone oraz pogrubione wyglądają świetnie. Jestem bardzo zadowolona Smile
Czw Lis 09, 2017 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Olga9666

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj - http://dermozdrowi.pl/uroda/ czytałam, że rzęsy można bardzo wzmocnić olejem rycynowym. Kiedyś już gdzieś o tym słyszałam, więc to chyba faktycznie musi być skuteczny sposób. Olej jest niedrogi, więc nic nie kosztuje spróbowanie tego specyfiku. Ale z tego co wiem, na efekty będzie trzeba troszkę poczekać i wykazać się cierpliwością.
Czw Lis 30, 2017 19:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tenisowka

Post Odpowiedz z cytatem
nie lepiej po prostu stosować odżywki?
Sob Gru 02, 2017 21:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daniel1974

Post Odpowiedz z cytatem
na rzęsy dobry jest olej rycynowy
Pon Gru 04, 2017 22:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
savannaaa

Post Odpowiedz z cytatem
Mi te odżywki bardziej zaszkodziły niż pomogły :/ rzęsy wypadają bardziej niż wcześniej :/

Sro Gru 06, 2017 00:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawa jestem jak wygląda taki zabieg liftingu rzęs?
Sro Gru 06, 2017 13:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A ja mam pytanie trochę z innej beczki: Czy przedłużanie rzęs warszawa może byc sposobem na rozwiązanie Waszego problemu? Zastanawia mnie, czy nie lepiej zainwestować w zabieg, który może faktycznie nie wpłynie na jakość naturalnych rzęs, ale efekt będzie natychmiastowy?! Ładnie przedłużone rzęsy przyciągają uwagę mężczyzn. Wiem, co mówię, bo sam zwracam na to uwagę.
Pon Mar 12, 2018 09:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Może i jest. ja tak rozwiązałam problem kiepskich własnych rzęs. Teraz moje spojrzenie jest niesamowite i nie muszę się martwić o codzienny makijaż, bo rzęsy robią co trzeba. Tylko pamiętaj - podstawą takiego zabiegu są profesjonalne produkty. Tutaj https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes masz wszystko co potrzebne w temacie. Tylko dobry produkt jest gwarancją naturalnego wyglądu oraz trwałości i bezpieczeństwa takiej stylizacji.
Pon Kwi 09, 2018 19:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budrys
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie robiłam sobie liftingu na rzęsy i w sumie nawet nie wiem, jak on działa. Rozglądam się jednak za odpowiednim kosmetykiem, który mógłby je wzmocnić, aby tak nie wypadały. Widziałyście na tej stronie http://najlepszedlakobiety.pl/najlepsza-odzywka-do-rzes/ Miralash? Pomyślałam, że taka odżywka mogłaby zadziałać odpowiednio na moje słabe rzęsy. Zawiera naturalne ekstrakty, więc powinna doskonale poprawić ich kondycję.
Czw Cze 07, 2018 08:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawa sprawa, na szczęście sama nie muszę się nad tym zastanawiać, moje rzęsy są długi i gęste
Pią Cze 08, 2018 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaS8888
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Też miałam problem z rzadkimi i cienkimi rzęsami, a używałam w życiu już wielu odżywek, olejku rycynowego itp. Ostatecznie zdecydowałam się na doczepiane rzęsy i swojej decyzji nie żałuję. Teraz mam gęstą firankę rzęs i wyglądam o niebo lepiej niż wcześniej:D
Sro Cze 20, 2018 07:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysoka16b
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem efektowne rzęsy to wizytówka każdej kobiety. Sama lubię mieć ładne i gęste rzęsy. Ostatnio zamawiał kępki rzęs https://noblelashes.pl/luksusowe-rzsy-kpki i jestem mega zadowolona. Świetnie się trzymają i efekt jest dokładnie taki jak oczekiwałam. Każda kobieta powinna się czuc atrakcyjna, a rzęsy mega podkreślają oko. No i przedewszystkim zaoszczędzamy mega duzo czasu podczas wykonywania makijażu.
Czw Lip 12, 2018 12:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynka34

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zdecydowałam się na doklejane rzęsy, robię raz na jakiś czas i trzymają się na długi czas Smile Polecam Smile

Sro Wrz 05, 2018 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 05, 2018 10:54

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: