Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dobre kosmetyki do włosów

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dobre kosmetyki do włosów
Autor Wiadomość
fiona45
Amator

Post Dobre kosmetyki do włosów Odpowiedz z cytatem
Jakie kosmetyki do włosów według was przydadzą się? Mam kilka szamponów i odżywek, ale nie jestem z nich do końca zadowolona. Może macie jakieś rodzaje kosmetyków godne uwagi, które warto mieć.
Pią Wrz 15, 2017 08:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 15, 2017 08:26
WioLka34

Post Odpowiedz z cytatem
Na moje włosy najlepsze są różnego rodzaju olejki, które je nawilżają i regenerują. Możecie je znaleźć w necie na stronie Cocolita. Można olejować albo całe włosy, albo tylko końcówki, jeśli mamy tendencję do przetłuszczania. Takie zabiegi świetnie sie nadają szczególnie dla osób, które codziennie suszą bądź prostują włosy. Dzięki temu pomimo poddawaniu ich wysokiej temperaturze, nadal są nawilżone i miękkie.
Pon Wrz 18, 2017 20:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem zacznij stosować mniej kosmetyków, ale lepszej jakości. Sprawdzają się idealnie pod wieloma względami naturalne lub o dużej zawartości odżywczych składników. Kosmetyki powinny nie obciążać włosów , tylko je pielęgnować to jest bardzo ważne.
Sro Wrz 20, 2017 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie wiecie co kupić to polecam sprawdzić tego bloga: http://ranking-kosmetykow.pl/2017/09/06/kosmetyki-ktore-warto-zabrac-do-samolotu/ dużo fajnych informacji tutaj możecie znaleźć na temat kosmetyków.
Pią Wrz 22, 2017 14:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiesz na propozycje kosmetyków Inoar. Moja żona takich używa. Poczytaj o nich na; https://inoar.com.pl . Teraz takie kosmetyki nie są tylko dostępne dla salonów, ale też dla ludzi do domowej kuracji różnego rodzaju i pielęgnacji włosów. Warte są swojej ceny. Nie wiem na jakich w twojej okolicy salony pracują produktach, bo u nas dużo właśnie na Inoar lub coś podobnego.
Pią Wrz 29, 2017 21:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
To ja spróbuje może takie kosmetyki Inoar, sprawdzą się też u mnie. Marka z tego co tam czytałam na wysokim poziomie. Kosmetyki widzę, że dostępne dla każdego nie tylko dla salonów. Więc mogę kupić jakiś szampon, odżywkę i zobaczymy jak działa.
Sob Wrz 30, 2017 21:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maziak

Post Odpowiedz z cytatem
jaka firme polecacie na zniszczona skóre ?

Nie Paź 01, 2017 13:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sandar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam kosmetyki z węglem, bo są bardzo skuteczne. Tutaj możecie więcej na ten temat poczytać: http://ranking-kosmetykow.pl/2017/09/18/wegiel-w-kosmetykach-czemu-nie/
Dobra opcja.
Pon Paź 02, 2017 14:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety żeby dbać o swoje włosy ale i nie tylko muszę używać tylko i wyłącznie naturalne kosmetyki jako że jestem alergiczką ... Na szczęście mam u siebie taki salon urody http://ecobackstage.pl/ który właśnie używa tylko produkty eko i bezpiecznie mogę do nich chodzić bez żadnych obaw o uczulenie itp.
Sro Paź 04, 2017 10:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dima
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie, co ze znajomą właśnie rozmawiałam na temat pielęgnacji włosów, bo zrobiłam sobie trwałą ondulację. Włosy mam zniszczone,
żałuję i muszę je zregenerować. Ona bardzo chwaliła szampony matrix professional , czytałam trochę o tej marce, są to kosmetyki profesjonalne więc liczę na naprawdę dobre działanie, bo wiadomo że w salonach takie kosmetyki dają niesamowite efekty od pierwszego użycia.
Czw Paź 05, 2017 10:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolitka

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej stosowac odzywki szampony czy maseczki ktore zawieraja glikol propylenowy. Poczytaj sobie http://www.vichy.pl/blog/glikol-propylenowy-propylene-glycol-czy-wystepuje-tylko-w-produktach-do-w%C5%82osow/vmag64651.aspx i wez te rady do serca Razz
Sro Paź 11, 2017 20:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akremap

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawym kosmetykiem jest Loxon 5%, który pomaga na wypadające włosy.

Wto Paź 17, 2017 09:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
takich produktów jest sporo. Ja osobiście od jakiegoś roku przerzuciłam się tylko i wyłącznie na kosmetyki marki Inoar ( poleciła mi je moja fryzjerka, sama pracuje na nich w salonie ). Najpierw był zestaw Help i Bombar żeby te włosy zregenerować, obecnie używam na co dzień zestawu speed blond i olejku Kalice i szczerze mogę polecić bo w końcu pozbyłam się niechcianego żółtego odcieniu na włosach blond.
Pią Paź 27, 2017 18:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 27, 2017 18:34

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: