Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
wakacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

wakacje
Autor Wiadomość
wiosenka

Post Odpowiedz z cytatem
W wakacje stawiam zawsze na morze więc wybrałabym pewnie Grecję albo Hiszpanię żeby mieć gwarancję dobrej pogody Very Happy
Czw Lut 22, 2018 15:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lut 22, 2018 15:13
kasianowa
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Czyli standard a ja już mam chyba dosyć tych zatłoczonych kierunków zwłaszcza że pogodę idealną mam też na Sardynii http://wakacjenasardynii.pl/ , poza tym to idealne miejsce żeby się wyszaleć uprawiając sporty wodne a tym głównie mi zależy bo nie lubię leżeć na plaży
Pią Lut 23, 2018 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AllMoneYGoes

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem najlepiej na wakacje jechać w rejony basenu Morza Śródziemnego Smile
Sob Lut 24, 2018 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Nie zawsze da sie pojechac za granice. My stawiamy na odpoczynek u nas w kraju. Jest mnostwo fajnych miejsc w Polsce. Lubicie polskie morze? Nad wodą można bardzo odpocząć. Bywamy w Ustroniu Morskim http://kaszubianka.net/ Trzeba troche odpocząć.
Pią Mar 02, 2018 20:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A my w tym roku postanowiliśmy odwiedzić mazury i zatrzymać się na polu namiotowym. Córka jest na tyle duża że poradzi sobie a do tego będzie mieć niezapomnianą przygodę. Zaczełam już powoli kompletować wyprawkę i zakupiłam lodówkę turystyczną na https://www.wasserman.eu/agd/do-kuchni/lodowki .
Sro Mar 07, 2018 20:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Co prawda do wakacji jeszcze trochę czasu zostało ale wielkimi krokami zbliża się majówka więc już można myśleć o jakimś wyjeździe. Ja ze swojej strony na pewno poleciłabym Mazury i https://sailor.pl/pl/czarter-jachtow-motorowych-mazury . Jak dla mnie świetna rozrywka i urozmaicenie od typowych wyjazdów z leniuchowaniem. Warto sobie wejść na stronę i doczytać szczegóły.
Czw Mar 15, 2018 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka12

Post Odpowiedz z cytatem
Planuje w tym roku wybrać się żeglugę. http://masterjachting.pl/ oferuje ciekawe rejsy Smile Chciałbym sie skusić na taką wyprawę morską po topikach Smile Co o tym myślicie?
Pią Mar 16, 2018 13:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dunkierka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam gorąco półwysep Istria w Chorwacji, bardzo urokliwe miejsce
Pią Mar 16, 2018 15:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo ładnie z tego co wiem jest na Dominikanie. Moja znajoma w tym roku planuje tam się wybrać z mężem. Znaleźli na stronie rico-travel świetną ofertą w bardzo dobrej cenie. Fajnie sama wybrałabym się na taką wycieczkę Smile. W szczególności, że jak dowiedziałam się z artykułu Pogoda na Dominikanie jest bardzo przyjemna i nie ma tam pór deszczowych. Może na przyszły rok też się tam wybiorę, kto wie? Warto byłoby zobaczyć półwysep Samana lub wyspę Saona.
Sob Mar 24, 2018 12:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brylancik

Post Odpowiedz z cytatem
Jak myślisz o fajnym wakacyjnym wyjeździe to może warto pomyśleć nad Islandią? Smile Ostatnio czytałem o podróży przerobionym samochodem na campera: https://jarzabki.pl/2000-km-przez-islandie-podroz-mini-camper-vanem. Moim zdaniem bardzo fajna sprawa, dzięki której człowiek w ogóle się nie ogranicza. Sam bym z przyjemnością pojechał w taką właśnie podróż Smile
Pon Mar 26, 2018 09:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radiowiec

Post Odpowiedz z cytatem
Fajnym pomysłem na ciekawe spędzenie wakacje wydaje się mi być wzięcie udziału w jakichś zawodach w biegach na orientację. Podczas nich wykorzystuje się naprawdę przeróżny sprzęt, chociażby Yaesu FT-450D Transceiver KF. Miałem okazję mieć z nim do czynienia i naprawdę muszę przyznać, że to światowej klasy sprzęt, który bardzo dobrze odnajduje się w takim zastosowaniu.
Wto Mar 27, 2018 13:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natgeo_45

Post Odpowiedz z cytatem
W tym roku wybieram się na wybrzeże liguryjskie do Włoch! Smile
Nie Kwi 01, 2018 15:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A ja w tym roku planuje wyjechać w rejony, które odwiedzałam jeszcze jako dziecko ze swoimi rodzicami Smile Jezdzicie do Chałup ? Nie byłam tam dobrych kilkanaście lat Smile Rozglądałam się już nawet za jakimś ciekawym miejscem jeśli chodzi o nocleg i wpadła mi w oko oferta hotelu Merdian. Położony nad samą zatoką, blisko stacji kolejowej. Na miejscu basen, spa, bilar. Kuchnia podobno bardzo smaczna. Mam nadzieje, że pogoda dopisze a jak nie to i tak nie powinnam się tam nudzic Smile
Wto Kwi 10, 2018 10:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majem

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam podróż samolotem do Hiszpanii, konkretnie Barcelona i Walencja Very Happy

Wto Kwi 17, 2018 09:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowoczesna

Post Odpowiedz z cytatem
Wybieram się zagranicę w czerwcu na wakacje i polecam przeczytać ten artykuł https://www.bezbiku.info/gdzie-wziac-kredyt-na-wakacje/
Czw Maj 10, 2018 22:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Maj 10, 2018 22:30

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: