Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
wakacje
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

wakacje
Autor Wiadomość
AmbitnyJa

Post wakacje Odpowiedz z cytatem
Gdzie najlepiej wybrać się na wakacje? Znacie jakieś ciekawe miejsca? Very Happy
Sro Sie 16, 2017 09:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Sie 16, 2017 09:42
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz wszyscy jadą do Chorwacji.
Pią Sie 18, 2017 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andzia16

Post Odpowiedz z cytatem
Wróciłam niedawno z Giżycka. Malownicza miejscowość. Cisza, spokój, przyroda dookoła Smile Wybrałam się na rejs do Mikołajek korzystając z www.zeglugamazurska.com.pl Rejs trwał aż 3 godziny. Mnóstwo niezapomnianych widoków Smile
Wto Sie 22, 2017 08:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra opcja na wakacje jest wynajem aut długoterminowy - najlepiej jakies kombi wynajac czy cos wygodnego, a juz najlepiej - w gazie (takie auta mozna znalezc w wypozyczalni aut FatCar). Pakujemy auto pod sam dach i robimy objazdowke po wybranym obszarze Polski. Na pewno wrazenia beda niezapomniane.
Wto Sie 29, 2017 17:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
egaga

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w tym roku odbyłam swoje wakacje życia gdyż byłam na Sycylii.Pogoda piękna bo 100%, krajobrazy przeurocze , jedzenie wyśmienite. Cóż więcej potrzeba aby odpocząć.
Sob Wrz 16, 2017 16:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brylancik

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie Gruzja! Mnie osobiście strasznie podoba się to miejsce: http://jarzabki.pl/magiczne-rabati-czyli-jarzabki-w-achalciche/. Piękne, bardzo chciałabym zobaczyć ten kompleks. W ogóle Gruzja jest bardzo interesującą destynacją. Smaczne jedzenie, mili ludzie, a do tego tego widoki!
Sro Wrz 20, 2017 11:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WioLka34

Post Odpowiedz z cytatem
W razie poszukiwań nowych miejsc na wakacje polecam zapoznać siez artykułami na tym blogu: http://polskiekrainy.pl/ Tam znajdziecie całe mnóstwo propozycji na wczasy w Polsce. Są tam zarówno pomysły na wakacje na Mazurach, nad morzem czy w górach. Dzięki temu możecie co wyjazd odkrywać nowe miejsca i cieszyć się nowymi wrażeniami.
Pon Lis 27, 2017 17:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja z kolei wybieram się nad morze, a konkretniej do Gdyni Orłowo, bo tutaj http://www.dhapartamenty.pl/pl/strona-glowna/apartament-nowe-orlowo.html znalazłam genialny apartament oddalony o około 500m od morza. Orłowo to piękna dzielnica Gdyni, bardzo spokojna, czysta i dobrze skomunikowana. Nie będę musiała jeździć samochodem, bo niedaleko mam skm.
Pon Gru 11, 2017 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ziajorb789

Post Odpowiedz z cytatem
Ja w te wakacje lecę do Kanady, mam tam rodzinkę, także drogo jakoś nie wyjdzie. Jeszcze nigdy tam nie byłem i nie mogę się doczekać Smile
Czw Sty 04, 2018 15:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tlumacz44

Post Odpowiedz z cytatem
Ja polecam bardzo Pragę! Piękne miasto, wspaniałe uliczki, wspaniały klimat i wspaniali ludzie Smile
Czw Sty 04, 2018 17:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
W tym roku preferuję nasze morze, a dokładniej Gdynia i jej atrakcje. Zamierzamy skorzystać z gościnności Willa Mewa ,którą poleciła mi koleżanka . Hotel posiada dobrą lokalizację blisko morza,
sami sprawdźcie na http://www.willamewa.pl/ .
Pią Sty 05, 2018 17:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TommyS

Post Odpowiedz z cytatem
Mi od zawsze marzyła się chorwacja i chyba w końcu uda się tam wyjechać Smile chciałbym tylko się ubezpieczyć na taki wyjazd i przgladając sieć znalazłem taką ofertę - https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turystyczne/zagranica/chorwacja - może ktoś podpowie mi czy warto skorzystać? Smile
Pią Sty 05, 2018 18:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiaaa
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zastanawiam się nad wakacjami na dolnym Śląsku. Słyszałam o czymś takim jak Górna Chata, dom wypoczynku w malowniczej miejscowości Stronie Śląskie. Jeżeli chcemy się wyrwać z miasta na wieś, to moim zdaniem jest idealna opcja. Mam dość kolorowych hoteli, warto czasem coś zmienić i urozmaicić swój wypoczynek w inne formy relaksu.
Wto Sty 16, 2018 14:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mila11

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wakacje lubi na bogato, najlepiej kraje zagraniczne.

Pon Sty 22, 2018 20:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madziar

Post Odpowiedz z cytatem
Moi rodzice się postarali na zeszłoroczne wakacje bo zabrali nas na Majorkę. I muszę przyznać że jeszcze nigdy tak dobrze nie spędziłem czasu z całą rodziną. chyba cała ta aura miejsca tak na to wpłynęła. Z resztą sami zobaczcie http://blueskymallorca.com/> tam nie da się inaczej ajk tylko świetnie spędzić czas.
Wto Lut 06, 2018 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lut 06, 2018 11:31

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: