Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
firma transportowa - pomocne rozwiązania

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

firma transportowa - pomocne rozwiązania
Autor Wiadomość
osiemnastka
Dyskutant

Post firma transportowa - pomocne rozwiązania Odpowiedz z cytatem
Zakładamy z wspólnikiem firmę transportową zajmującą się przewozem towarów na terenie kraju. Szukamy ekonomicznych rozwiązań. Macie jakieś podpowiedzi?
Sro Wrz 19, 2018 12:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 19, 2018 12:02
małolat

Post Odpowiedz z cytatem
A nie myśleliście o współpracy z innymi firmami np http://teagle.io/ Zajmują się optymalizowaniem zarzadzaniem flotą samochodów. Mają wiele ciekawych rozwiązań np jak ograniczyć spalanie, jeździć ekonomicznie, jak motywować kierowców by starannie wykonywali swą pracę. Popatrz sobie i poczytaj , moze to jest wlaśnie odpowiednie dla was rozwiązanie.
Sro Wrz 19, 2018 15:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Dzisiaj w kazdej firmie bardzo przydatne sa nowoczesne programy. Mozna pomyslec o kupieniu sobie takiego nowoczesnego oprogramowania dla swojego biznesu. Tutaj https://pl-pl.facebook.com/ITMAGINATION/ mozna takie zamowic. Moze sie nam to bardzo przydac i ulatwic prace.
Czw Wrz 20, 2018 21:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Ile aut macie w planach zakupić? Bo niewątpliwie najciekawsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania będą z nimi blisko związane. Wydaje mi się, że powinieneś pomyśleć o kilku ważnych kwestiach, takich jak np. odpowiednia ich pielęgnacja i użytkowanie. Co do pielęgnacji, to zapewne wystarczą ogólnodostępne środki czystości, natomiast co do użytkowania, to tutaj lista będzie trochę dłuższa. Np. mógłbyś założyć kartę flotową, dzięki czemu tankowanie odbywałoby się bezgotówkowo, a ty miałbyś pełną kontrolę nad wydatkami paliwowymi. Drugą kwestią, na której według mnie możesz najwięcej zaoszczędzić, będzie ubezpieczenie aut. Moim zdaniem bardzo dobrą ofertę na ubezpieczenia komunikacyjne posiada firma mtu24.pl Sama od wielu lat ubezpieczam u nich auto i jestem bardzo zadowolona. Za polisę płacę naprawdę niską cenę, tym bardziej, że zakres ubezpieczenia jest szeroki. Na stronie - https://kalkulator.mtu24.pl/motor/ikdirmtu24pl/vehicle znajdziesz kalkulator, dzięki któremu w bardzo szybki i prosty sposób wyliczysz jaką składkę płaciłbyś za auta w swojej firmie. Myślę, że nie zawiedziesz się i skorzystasz z tej oferty.
Sro Lis 14, 2018 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lis 14, 2018 16:24

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: