Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
podłoga w pokoju dziecięcym
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

podłoga w pokoju dziecięcym
Autor Wiadomość
tomasz
Rozeznanie

Post podłoga w pokoju dziecięcym Odpowiedz z cytatem
Co polecacie na podłogę do pokoju dziecięcego? Z jednej strony zastanawiam się na wykładziną podłogową, coś a'la te http://obi.pl/decom/category/mieszka%c4%87/pod%c5%82ogi/wyk%c5%82adziny_pod%c5%82ogowe_pcv/1544, a z drugiej zaś panele chyba byłyby praktyczniejsze. W końcu jak dzieci doś na nie wyleją to można szybko wytrzeć, na wykładzinie mimo, że od podłogi będzie im cieplej w przypadku wpadki z wodą wysuszenie będzie bardziej czasochłonne. Jakie rozwiązania Wy zastosowaliście?
Sro Lis 30, 2016 09:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lis 30, 2016 09:43
Wacława

Post Odpowiedz z cytatem
A ja do pokoju dziecięcego byłabym jednak za wykładziną, może mniej praktyczna ale na pewno bardziej przytulna, a przecież wiadomo że dzieciaki często bawią się na podłodze. Ja ostatnio też urządzałam pokój dziecięcy, szukałam ciekawych dodatków w sklepy meblowe poznan i muszę przyznać, że się nie zawiodłam a w dodatku obsługa była bardzo pomocna, więc w razie potrzeby chętnie doradzili co i jak Smile
Czw Gru 01, 2016 16:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
A może wykładzina? Co o tym myślicie?
Pon Gru 05, 2016 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dami
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
My to już nastolatka mamy w domu dlatego musimy mu pokój odremontować tak jak on chcę. Wyobrazicie sobie, że syn myśli na temat betonowego pokoju ? Było to dla mnie szokiem ale jak pokazał mi zalety betonowych podłóg http://modernebeton.pl/oferta/podlogi-betonowe to była w szoku. W salonie jak znalazł.. muszę tylko męża przekonać Sad
Pon Gru 19, 2016 09:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno warto postawić na jakiś miękki dywanik.
Pon Gru 19, 2016 13:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka.mitrega
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A mi się zawsze podobały kolorowe wykładziny np. w zwierzątka.
Wto Gru 20, 2016 01:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gali
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Czy to parkiet czy panele, trzeba myć podłoge w pokoju dziecięcym bardzo często. Dzieci często biorą coś z ziemi do buzi.. zarazków tam jest mnóstwo. Warto zastanowić się nad dobrym sprzętem do mycia powierzchni. Warto kupić https://www.leifheitsklep.pl/leifheit/pl/Hybris-Shop-Poland/Czysty-dom/Mycie-pod%C5%82%C3%B3g/Sprz%C4%85tanie-na-mokro/System-CLEAN-TWIST-M-z-w%C3%B3zkiem-na-k%C3%B3%C5%82kach-%E2%80%93-najlepszy-system-CLEAN-TWIST-wszech-czas%C3%B3w%3A/p/52050 . Polecam ponieważ zestaw posiada technologię wyciskania w drążku umożliwia wykręcanie mopa bez schylania się, dzięki czemu kręgosłup nie zostanie poszkodowany przy sprzątaniu.
Wto Sty 03, 2017 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
A co powiecie o tym, żeby zakupić taki parkiet http://domdrewna.com/680-parkiet ? Ja uważam, że jest to dobre rozwiązanie. Taka podłoga jest naprawdę praktyczna, solidna i ciepła. Do pokoju dziecięcego na pewno będzie idealny!
Nie Sty 08, 2017 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj http://www.podlogi.com.pl/podlogi-drewniane.html już zaglądaliście? Mają ciekawą i przede wszystkim różnorodną ofertę, jeśli chodzi o podłogi drewniane. Poza tym specjalizują się w tego typu produktach, a to jest duży plus. Uważam, że zawsze warto sprawdzić wiele ofert i dobrze rozejrzeć się na rynku.
Wto Sty 17, 2017 11:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzolkaxx
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się,że gdzie jak gdzie ale w pokoju dziecięcym przede wszystkim ważne jest ocieplenie podłogi bo dzieci bardzo często lubią się na niej bawić. I można zamontować uniwersalną podłogę, niekoniecznie bawić się w nie wiadomo co, tylko zwyczajnie ocieplić podłogę pod i zamontować jakieś deski czy panele (drewno z pewnością będzie trwalsze i cieplejsze)
Sro Sty 18, 2017 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz w wielu nowo powstałych domach montuje się ogrzewanie podłogowe.
Można się także nad takim rozwiązaniem zastanowić na przykład przy okazji remontu.
A na podłogę w pokoju dziecka najbardziej praktyczne są panele.
O tym jak dobrać panele i jakie będą najlepsze do pokoju dziecka dowiecie się zaglądając do sklepu DDD - Dobre Dla Domu.
Nie Lut 19, 2017 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim wybierz jakieś porządnej jakości panele podłogowe w Castoramie https://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/drewno-i-drewnopodobne/panele-podlogowe.html a potem połóż na środku jakiś gruby dywan, żeby dziecko miało miękkie i cieplutkie miejsce do zabawy. Ja bym tak zrobiła.
Sro Lut 22, 2017 16:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia_234
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Do dziecięcego dobra będzie jakaś miękka wykładzina lub dywan.
Pon Lut 27, 2017 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Dywany dla dzieci, które w swoich ofertach mają różne sklepy, imponują bogactwem wzorów oraz krojów. Chłopcy z pewnością ucieszą się z motywów przedstawiających ulice lub plany miast, dziewczynkom do gustu przypaść mogą np. desenie ułożone w planszę do gry w klasy. A możliwości jest przecież znacznie więcej. Wszystko zależy od indywidualnych oczekiwań. Więcej informacji odnośnie zakupu dywanu do dziecięcego pokoju znajdziecie na stronie http://www.e-marketing24.pl/wybor-dywanu-dla-dziecka-o-czym-warto-pamietac/
Pią Cze 09, 2017 09:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej stawiać na bezpieczeństwo. Dałabym panele, albo drewno, choć w początkowym stadium, gdy dzieci dopiero uczą się penetrować przestrzeń dobra byłaby jakaś wykładzina dywanowa.
Pią Cze 09, 2017 09:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 09, 2017 09:59

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: