Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dobra i niedroga karma dla psa

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dobra i niedroga karma dla psa
Autor Wiadomość
kajtek
Rozeznanie

Post Dobra i niedroga karma dla psa Odpowiedz z cytatem
Dla każdego kto posiada pieska niezależnie od wieku i od rasy, serdecznie polecam sklep zoologiczny, który niejeden model karmy ma najtaniej na rynku. Od czasu do czasu ich oferty pojawiają się też na ceneo i cieszą się ogromną popularnością. Jeśli macie ochotę sprawdzić, to koniecznie zajrzyjcie po karmy dla psów tutaj . Jest ogromny wybór. Dostępne są także karmy weterynaryjne.
Czw Cze 29, 2017 12:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Cze 29, 2017 12:27
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Dobrej karmy raczej nie znajdzie się w niskiej cenie.
Wto Lip 11, 2017 08:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thorgy

Post Odpowiedz z cytatem
Ja daje karma sucha Happy Dog od lat. Po tej karmie nie ma gazów i sierść nie ma brzydkiego zapachu. Zapach psa zależy od tego co je. Próbowałam wielu marek i po niektórych karmach sierść miała niezbyt ładny zapach.
Sob Lis 25, 2017 23:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolitka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Karm jest tyle rodzajów że nie sposob ich policzyc. Pamietajcie jednak ze nie zawsze kazda karma dostarcza odpowiednich wartosci odzywczych, mineralow i witamin. Polecam dodawac zwierzakowi takie kapsulki Vetaminex od vetexpert ktore dostarczaja to co jest potrzebne dla prawidlowego rozwoju organizmu czworonoga
Sro Gru 13, 2017 19:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blaszak19

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, a pies to pies, zje wszystko.
Sro Gru 13, 2017 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gedar

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie najtaniej można dostać karmę przez internet, sam tak kupuje i jestem zawsze zadowolony. Ostatnio mój pies dostał ode mnie karma sucha Happy Dog, bardzo mu zasmakowała i teraz cały czas merda swoim małym ogonkiem jak ją je
Pią Sty 12, 2018 17:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5

Post Odpowiedz z cytatem
Na zdrowiu psa nie ma też co oszczędzać, szczególnie jak wykryjecie u niego jakieś problemy zdrowotne. Dobra i zdrowa karma to podstawa, wiele więcej nie musicie wydawać na swoich pupili. Zobaczcie sobie coś z Puriny albo Royal Canina mają bardzo dobre karmy. W sklepach internetowych tez to jakoś drogo wychodzić nie będzie. Ja zamawiam mojemu tą karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-703 ale to też trochę ze względów zdrowotnych, bo ma problemy z jelitami.
Nie Sty 14, 2018 18:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warinaZe

Post Odpowiedz z cytatem
Weź sobie po prostu wejdź na stronę https://www.naszezoo.pl/ , gwarantuje Ci że to właśnie tam uda Ci się znaleźć wysokiej jakości i niedrogą karmę dla Twojego pupila. Sama kupuję tam psią karmę już od naprawdę wielu lat.
Pon Mar 19, 2018 17:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Partys

Post Odpowiedz z cytatem
Też polecam sklep NaszeZoo.pl. Oprócz karmy często kupuje tam też inne rzeczy dla mojego pupila. Ostatnio np. kupiłem tam specjalną obrożę przeciwpchelną - https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Foresto-obroza-dla-psa-i-kota-ponizej-8-kg-dlugosc-38-cm-/5772 . W ten sposób chciałem zapewnić skuteczną ochronę dla mojego pieska, przed groźnymi pasożytami jakimi są pchły.
Pon Maj 07, 2018 14:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genvis
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej karmy dla swojego psa to ja od siebie mogę zarekomendować ofertę sklepu pet station. Sam często zamawiam u nich pożywienie dla mojego chow chow, gdyż karma przez nich oferowana korzystnie wpływa na zdrowie oraz samopoczucie mojego psa. Dodatkowo oprócz karmy suchej, czy mokrej w ich ofercie można również znaleźć suplementy oraz różne przysmaki i smakołyki, których ofertę można przejrzeć na stronie https://petstation.pl/kategoria-produktu/psy/karma/przysmaki-i-smakolyki/. Tego typu przysmaki i smakołyki są dobrym uzupełnieniem posiłków, ponieważ korzystnie wpływają na kondycję fizyczną psiaka oraz dostarczają sporej dawki energii.
Pon Lip 30, 2018 14:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papeteria

Post Odpowiedz z cytatem
Po pierwsze uważam, że najlepsza jest sucha karma dla psa i nie uznaje żadnych mokrych. Po drugie wydaje mi się, że dobrze jest poradzić się weterynarza, aby dobrać najlepszą karmę dla konkretnego psa. Po trzecie my jesteśmy zakochani w tej łososiowej https://www.purina.pl/psy/beyond/karmadlapsa/simply-9-losos Mój pies ją po prostu uwielbia.
Pon Lip 30, 2018 17:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wikuska
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jesli chodzi o dobrej jakości karmę z dobrym składem to ja ze swojej strony polecam wam sprawdzić asortyment w sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/.
Ja wybieram takie, które są bezpieczne, zdrowe, bezglutenowe, hipoalergiczne, pozbawione tanich i bezwartościowych wypełniaczy. U nas się sprawdzają.
Czw Sie 23, 2018 17:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Różne są karmy dostępne na rynku. Trzeba zawsze stawiać na jakość. Tylko w ten sposób można zadbać o zdrowie naszego zwierzaka. Tutaj https://sklepzoologic.pl na pewno znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań. Jestem tam dostępna zarówno karma mokra jak i sucha. Poza tym znajdują się tam również inne akcesoria dla zwierząt. W jednym miejscu można zrobić kompleksowe zakupy.
Sob Paź 20, 2018 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie tylko karma jest ważnym elementem codziennej pielęgnacji naszego pupila. Każda rasa wymaga różnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych, które sprawią, że piesek będzie szczęśliwy i zadbany. Tak np. Maltańczyki, to rasa której sierść, a właściwie włosy, wymagają specjalnej pielęgnacji, tak aby zachowały swój blask i miękkość. Coś o tym wiem, bo mam dwa u siebie w domu. Początkowo miałam spory problem z utrzymaniem jakości ich włosia, ale odkąd wpadłam na artykuł - https://petstation.pl/pielegnacja-maltanczyka-zadbaj-o-swojego-czworonoga/ problemy się skończyły, a na dzień dzisiejszy moje pieski są nie tylko zadbane, ale bardzo szczęśliwe i towarzyskie. Co więcej, na tej samej stronie znajduje się bardzo ciekawa oferta na różnego rodzaju karmy, zabawki czy akcesoria dla psów, kotów itp.
Pon Gru 03, 2018 12:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Gru 03, 2018 12:33

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: