Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Napoje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Napoje
Autor Wiadomość
Sandar
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Staram się odrzucić już te wszystkie gazowane napoje, mam nadzieję że uda mi się tylko przy wodzie zostać.
Wto Maj 09, 2017 12:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Maj 09, 2017 12:32
maks

Post Odpowiedz z cytatem
uwielbiam kawe, ale mecza mnie po niej zaparcia bardzo lubie ją pic bo ma wyrazisty smak i taaaki aromat ze łooo po konsultacji z lekarzem dostalam do sprobowania dicopeg 10g w ramach kuracji. jestem juz tydzien na tym i wiecie ze rzeczywiscie pomaga... zobaczymy co bedzie dalej licze na to ze bede mogła pic moją kawke
Pią Cze 30, 2017 14:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
zdecydowanie woda Smile a co za tym idzie na cieplo - herbata Very Happy
Lubie dodac sobie do wody jakies owoce, czasem i warzywa. jako, ze pijemy jej bardzo duzo zdecydowalismy sie na dystrybutor, co strasznie ulatwia sprawe. zamawialismy na darnatury.pl/ekspresowe-zamawianie-wody Smile
Wto Lip 04, 2017 23:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A jak sądzicie czy energetyki podczas odchudzania sprawdzają się? Czy można je pić? Widziałam wiele ciekawych takich teraz produktów, które wspomagają siłę.
Nie Lip 30, 2017 09:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirellaszyka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sandar napisał:
Staram się odrzucić już te wszystkie gazowane napoje, mam nadzieję że uda mi się tylko przy wodzie zostać.

ja wlasnie tez tylko woda Smile dodaje sobie do niej jakies owoce i warzywa, albo ziola, albo platki roz takie specjalne, zeby nadac jakis smak i moim zdaniem to swietna zdrowa alternatywa dla tych wszystkich przeslodzonych napojow. Ostatnio wpadlam tez na fajny artykul o tym co powinno byc w wodzie, zeby gasila pragnienie ww.darnatury.pl/blog/article/poradnik-biegacza-jak-ugasic-pragnienie-podczas-ak - fajnie zwracac uwage na takie ciekawostki, bo mamy wieksza mozliwosc kontroli wlasnego organizmu
Czw Sie 03, 2017 12:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nastolatek100
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Im chłodniej na dworze, tym chętniej piję coś ciepłego. Co rusz szukam nowych smaków. Moje nowe odkrycie to herbatki z dodatkiem konopii https://konopnecentrum.pl/herbaty ale jak na razie nie znam nikogo, kto by je próbował. Znacie je może?

Sob Wrz 09, 2017 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja najbardziej lubię czarną herbatę z dodatkiem syropu owocowego - http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/syropy . Taka najbardziej mi smakuje. Nie znoszę za to zielonej herbaty i chyba piłam ją tylko raz w życiu. No ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu Wink
Nie Gru 17, 2017 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hipetka

Post Odpowiedz z cytatem
Nie pijcie napojów gazowanych, ich skład zabija was od środka. Tylko naturalne soki i niegazowana woda, to coś co przyswaja nasz organizm.

Czw Gru 21, 2017 18:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luśka22
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
ja zeszlam z gazowanych napojow gdy tylko zaszlam w ciaze. Po porodzie juz nawet do nich nie tesknilam i tak zostalo to naprawde duzo zdrowiej. Wszystkie bez wyjatku sa przeladowane cukrem... najlepiej zostac wiernym fanem wody i tutaj mozna kombinowac z dodatkami do niej w postaci sokow czy nawet samych owocow. Dodatkowo latem bardzo fajnie gasi pragnienie zielona herbata ktora jak sie okazuje tutaj http://obk.pl/zielona-herbata-w-walce-z-otyloscia-i-prochnica/ jest niezastapiona podczas roznych diet
Sob Gru 23, 2017 08:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coTynaTo

Post Odpowiedz z cytatem
Ciepłe to herbatka, taka z cytryną, pomarańczą, imbirem, sokiem malinowym i goździkami Very Happy pycha! a z zimnych to tylko woda, ewentualnie z dodatkiem cytryny Wink zdrowo i pysznie

Sro Sty 03, 2018 17:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja z napojów piję ostatnio tylko wodę i mleko migdałowe, które zaczęłam kupować tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Napoj-mleko-migdalowe-bez-cukru-BIO-200ml-Ecomil/4358 . Wcześniej kupowałam te z chyba najbardziej znanej marki w Polsce, ale nie do końca mi smakowało, a to piłam u koleżanki i byłam nim zachwycona.
Sob Mar 17, 2018 19:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwek12
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
A co sadzicie o naturalnym soku ? Ja od dłuższego czasu szukam odpowiedniej firmy, ponieważ zalezy mi na zdrowym odżywianiu. Nie mam czasu sam wyciskać takich soków, więc zależy mi na dobrej i sprawdzonej ofercie. Co sądzicie o Sadach Wincenta ? Szczególnie zainteresował mnie ten sok https://www.sadywincenta.pl/sklep/smaki/sok-jablkowy ponieważ jestem ogromnym zwolennikiem jabłek. Próbował ktoś może ?
Wto Mar 27, 2018 14:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrianna23

Post Odpowiedz z cytatem
Nie trzeba pić kawy, aby dostarczyć organizmowi kofeiny. Istnieją chemiczne roztwory kofeiny do użycia, które można zakupić w sklepie https://coffeineshop.com.pl , dzięki którym poprawimy sobie koncentrację oraz zmniejszymy uczucie zmęczenia.
Wto Maj 15, 2018 07:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie powiem, bo bardzo lubię soki i przykładowo kawę. Ale teraz stwierdziłam, że trzeba trochę zadbać o siebie postawiłam głównie na wodę. Ponieważ woda taka w butelce obawiam się, że przesiąka plastikiem i jest niezdrowa. Postawiłam że kupię teraz tutaj https://strefafiltrow.pl dzbanek filtrujący i będę piła taką wodę z kranu. A wy jak dbać jeszcze o swoje zdrowie?
Wto Maj 22, 2018 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj http://www.sotinatural.com/napoje.html można sobie poczytać o naprawdę dobrych i zdrowych napojach. Warto wybierać produkty, które spełnią nasze oczekiwania i wcale wiele nie kosztują. Zielona herbata jest naprawdę dobra i gasi pragnienie. Koniecznie zastanówcie się nad takim rozwiązaniem.
Nie Cze 10, 2018 21:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Cze 10, 2018 21:14

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: