Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Operacje plastyczne
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Operacje plastyczne
Autor Wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Operacje plastyczne Odpowiedz z cytatem
Co myślisz na temat "sztucznego piękna"?Poddałabyś się operacji plastycznej?Jeśli tak to co byś w sobie zmieniła?

...Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk...

Pon Gru 07, 2009 13:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Pon Gru 07, 2009 13:15
pompadour.
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem na nie. Lubię swoje ciało. Owszem, może kilka rzeczy podpadałoby pod nóż, ale czułabym się nieswojo mając, na przykład mniejszy nos czy większe piersi.

Linia karku mężczyzny może zmienić twoje życie. To, jak dotyka twojego łokcia albo nie zapiętego guzika na mankiecie swojej koszuli, jest demonem, którego wypuścił, nawet o tym nie wiedząc, i który natychmiast cię opętuje.
Pon Gru 07, 2009 13:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
No ja też jestem na nie...Wiadomo, że każdy chciałby coś w sobie poprawić ale ja bym nie poszła pod nóż...

...Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk...

Pon Gru 07, 2009 14:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JPotter
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Pod nóż może i bym nie poszła, ale powiększenie ust, czy niewielki lifting - czemu nie Very Happy

Pon Lis 05, 2012 15:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Takie operacje plastyczne jak tutaj są moim zdaniem dobrym sposobem na podniesienie własnej samooceny i poniekąd rozumiem osoby, które się im poddają. Sama jestem na razie na takim etapie, że nie zdecydowałabym się na tak drastyczną ingerencję we własne ciało, nie jestem jednak temu przeciwna.
Czw Paź 17, 2013 10:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twecia

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że już lepiej jest stosować jakieś preparaty np. kremy, jwh, środki farmakologiczne. Tylko trzeba do tego być systematycznym i nie wszystko tak się poprawi.
Sro Lis 06, 2013 11:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Buzofia

Post Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że operacja plastyczna jest nie dobra. Można mieć piękne ciało bez wysiłku mając tylko trochę determinacji i konsekwencji. Jakie ćwiczenia stosować można znaleźć na portalu z artykułami - http://bogatyumysl.pl/. Na pewno jest to bezpieczniejsze.
Pią Gru 13, 2013 12:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wella11

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym na to się chyba nie zdecydowała. Jedynie interesuje mnie ostatnio zrobienie tatuażu, ale takiego małego. Znalazłam już nawet salon, który to wykonuje - http://www.luckydaiblo.pl/. Mam nadzieję, że bardzo to nie boli.
Sob Gru 28, 2013 10:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borówka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
o nie nie nie... widziałam już mnóstwo "skrzywdzonych" pań takimi operacjami
Pią Sty 17, 2014 14:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Mam w swoim wyglądzie wiele rzeczy, które chciałabym zmienić, ale nigdy w życiu nie odważyłabym się iść pod nóż.
Pią Sty 24, 2014 15:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasiaGł

Post Odpowiedz z cytatem
Mały tatuaż, może i tak, ale operacji plastycznej to bym się poddała gdybym była tak Celine Dione i musiała występować na scenie. Wiecie jak ona była brzydka zanim się poprawiła. Z z zabiegów medycyny estetycznej to jeszcze byłabym skłonna poddać się depilacji laserowej. Szczerze mówiąc to przed sezonem letnim warto byłoby usunąć włoski z paru miejsc. Mam ciekawe informacjie o tym z bloga LadyTime.pl : http://blog.ladytime.pl/depilacja-laserowa/
Pon Mar 10, 2014 22:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olcia

Post Odpowiedz z cytatem
KasiaGł, dzięki, sprawdziłam i znalazłam na tym blogu LadyTime.pl ciekawy kontakt do różnych zniżkowych zabiegów w Warszawie.
Wto Mar 11, 2014 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kuklik

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę że to temat delikatny. Znałam kilka przypadków gdy ktoś miał operację zeza, uszu, czy nosa. Znam nawet jedno małżeństwo które poznało się w szpitalu na chirurgi plastycznej. Jeżeli nasz wygląd nie jest tolerowany przez otoczenie, jeżeli poprzez to zwracają na nas uwagę rzucając niemiłe spojrzenia to trudno nazwać operację plastyczną walką o sztuczne piękno. Są przypadki gdy taka operacja jest refundowana http://www.medicover.pl/szpital/306,chirurgia-plastyczna.htm
Na przykład po wypadkach, poparzeniach itp. Oczywiście niektóre panie i starzejące aktorki które wszystko co w życiu osiągnęły nie inteligencja ale urodą z młodości, wiedzą że wraz z czasem ich notowania na rynku spadają. Takie ratowanie młodości można oczywiście nazwać sztucznym pięknem. Smile
Pon Mar 17, 2014 19:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Uważam, że operacje plastyczne powinny być przeprowadzane na osobach, które doświadczyły jakiś poważnych wypadków lub urodziły się z defektami ciała. Nigdy nie byłem w stanie pojąć, dlaczego zdrowy, normalny człowiek powiększa, bądź pomniejsza sobie części ciała, by bardziej przypodobać się społeczeństwu. Powinniśmy cieszyć się z tego jak wyglądamy, ponieważ nie znajdziemy na ziemi drugiej osoby o takim samym wyglądzie (nie licząc bliźniaków Wink)
Sro Kwi 02, 2014 11:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Masz dużo racji, ale pamiętajmy też o tym, że operacje plastyczne potrafią wyleczyć nas z dużych kompleksów, które działają bardzo niekorzystnie na nasze kontakty z otoczeniem i własną samoocenę. Moja kuzynka zdecydowała się na korektę dość dużego i haczykowatego nosa w klinice chplast.com.pl i zmiana ta wpłynęła znacznie na wygląd całej jej twarzy, działając oczywiście na jego korzyść. Czasami warto pozbyć się uprzedzeń i zrobić dla siebie coś, co może odmienić całe życie.
Czw Wrz 18, 2014 12:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Wrz 18, 2014 12:04

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: