Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dekoracje do mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dekoracje do mieszkania
Autor Wiadomość
Ajlar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
hmm jesli chodzi o dekoracje do mieszkania, to bardzo podobaja mi sie spieki kwarcowe. Wiecie co to? Nie, to poczytajcie np tutaj: https://www.e-stone.pl/spieki-kwarcowe Mozna nimi wylozyc fragment sciany, reszte pomalowac, dolozyc do tego oswietlenie + jakies obrazy i mamy kompletne, piekne mieszkanie. Co sadzicie o takiej formie aranzacji wnetrza? Mi sie osobiscie bardzo podoba - jest oryginalna i trwala.
Nie Lis 19, 2017 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Lis 19, 2017 20:59
NiskiJanusz

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepszą dekoracją do nowoczesnego, przytulnego mieszkania są według mnie takie plakaty Smile to super alternatywa dla obrazów, a takie plakaty są naprawdę gustowne i nadają wnętrzu osobliwy charakter. Ja kupiłam już takich pięć i chyba zamówię jeszcze dwa, bo mam fajną koncepcję na ich rozwieszenie Smile
Pon Gru 04, 2017 18:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Plakaty są moim zdaniem dobre dla młodzieży, postawiałbym raczej na obrazy.
Sro Gru 06, 2017 13:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolitka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem wielka fanka dywanow Very Happy w kazdym pomieszczeniu je mam Very Happy i nie przeszkadza mi to ze mam psa i 3 koty i dywany sie brudza bo znam bardzo dobra profesjonalna firme ktora zajmuje sie czyszczeniem dywanow https://lemonfresh.com.pl/ no i uwiebiam swieczki pod kazda postacia Very Happy
Sro Gru 06, 2017 16:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nastolatek100
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niedawno znalazłem sklep z ciekawymi plakatami i mam swój typ, który będzie prezentem dla miłośnika historii. To plakat z niedźwiedziem Wojtkiem https://plakatynasciany.pl/sklep/plakat-niedzwiedziem-wojtkiem/ który przeszedł szlak bojowy z żołnierzami Andersa.

Pon Gru 11, 2017 12:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika32

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o dekoracje to ja po przeprowadzce, pomyślałam o kupnie kilku obrazów. Jednak nie mogę zdecydować się które będą najlepiej się prezentować. Znalazłam fajną ofertę w tym sklepie > https://www.fototapeta24.pl/obraz Niesamowita galeria przedstawiająca przepiękne wzory, które będą pasować do każdej aranżacji. Poza tym tworzone są na życzenie klienta, dlatego można dostosować rozmiar do swoich potrzeb. Solidny produkt. Jestem ciekawa czy ktoś taki obraz ma ? Jak prezentuje się na ścianie ?
Sob Gru 23, 2017 23:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwek12
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście preferuję takie obrazy > http://mural24.pl/obraz/ Obrazy wieloczęściowe to świetny pomysł na niebanalną ozdobę każdej ściany, zarówno niewielkiej sypialni czy kuchni, jak i ogromnego salonu. Ponadto fakt, że produkowane są z wysokiej jakości materiałów, zapewnia o tym, iż posłużą na ścianie przez wiele lat.
Sro Sty 10, 2018 12:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Dekoracji jest mnóstwo, a to jakie się wybierze będę zależało przede wszystkim od naszego gustu
Czw Sty 11, 2018 12:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darusia71

Post Odpowiedz z cytatem
ja tam wolę dom bez dekoracji.
Czw Sty 11, 2018 18:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kopciu

Post Odpowiedz z cytatem
Jak to dom bez dekoracji, przecież na pewno masz coś takiego co dodaje mu lepszego wyglądu. Chociażby jakieś obrusy, mi na przykład podobają bardzo się obrusy lniane https://sklep.szykownydom.pl/obrusy-lniane , które już ostatnio zamówiłam i teraz czekam na dostarczenie Wink Co myślicie o takim rozwiązaniu ? Podobają Wam się czy raczej nie korzystacie z takich rzeczy ?
Sob Sty 13, 2018 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lizonus

Post Odpowiedz z cytatem
Moim skromnym zdaniem mega dobrze prezentuje się porcelana Villeroy & Boch. Te wzory są oszałamiające, na dębowych meblach wygląda ona prześlicznie.
Wto Sty 16, 2018 08:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morelowa

Post Odpowiedz z cytatem
Czasami naprawdę niewiele trzeba żeby zrobić mega przestrzeń udekorowaną w gustownym stylu. Ja ogólnie jestem za minimalizmeme, ale tak jak wyżej dziewczyny pisały - wystarczą odpowiednie zasłony, fajna narzuta na sofę, poduchy, dywan (polecam shaggy z salonu agaty) i wszystkoe ze soba tworzy swietna aranzacje: nowoczesna i ze smakiem
Sob Sty 20, 2018 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Też myślę, że dywan będzie super dodatkiem do większości pokojów. U mnie stoi w sypialni, salonie i w przedpokoju już taki mniejszy. Jak będziecie wybierać dywan do siebie zajrzyjcie na stronę https://carpetoutlet.pl/blog/jak-dobrac-dywan-do-wnetrza/ podpowiadają jak dobrać odpowiedni materiał, kolor i rodzaj dywanu do domu
Wto Lut 06, 2018 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milena98

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz jest mnóstwo najróżniejszych dodatków Smile Osobiście podoba mi sie styl rustykalny.
Wto Lut 06, 2018 14:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pograc33

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie, całe mnóstwo dodatków Smile
Wto Lut 06, 2018 14:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lut 06, 2018 14:54

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: