Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Fotografia ślubna
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Fotografia ślubna
Autor Wiadomość
amorka
Amator

Post Fotografia ślubna Odpowiedz z cytatem
Hej. Planuję ślub i zastanawiam się nad fotografem . dużo znajomych polecam mi firmę http://marekpodolczynski.com/ ponoć jedna z najlepszych. widziałam zdjęcia i są rewelacyjne. a wy kogo polecacie ?

Pią Cze 14, 2013 22:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 14, 2013 22:55
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zapraszam do sprawdzenia rewelacyjnego fotografa ślubnego, który podchodzi z pasją do tego co robi. Na stronie http://adamtrzcionka.pl/historie.html możecie sprawdzić kilka historii wraz z reportażami.
Wto Cze 25, 2013 22:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mogę wam polecić muzykę na ślub. Sprawdźcie stronę http://www.piosenkinawesele.pl/ , bardzo pomocna w ułożeniu dobrego i niepowtarzalnego repertuaru na wesele. Mi osobiście bardzo pomogła, myślę, że wam również się przyda.
Pon Sie 19, 2013 10:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o muzykę weselną to sprawdźcie DJ'ów weselnych . Znajdziecie opisy i ceny usług oraz pliki muzyczne.
Pon Sie 26, 2013 19:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peletor
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Temat jest o fotografach ślubnych, więc polecam wam bardzo dobrego fotografa, z którym sesje są naprawdę udane - http://www.marcinkwiek.pl/fotografia-slubna/#406 . Pan Marcin przeprowadza sesje zdjęciowe na terenie całego kraju.
Wto Paź 29, 2013 22:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borówka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Warto obejrzeć wcześniej dokładnie portfolio. Teraz powstaje mega dużo banalnych sesji ślubnych, albo takich kompletnie przesadzonych. Sesja ślubna w kręgielni albo w stodole to dla mnie już mała przesada Razz
Sro Paź 30, 2013 19:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpuleczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie ofertę firmy http://clip42.com/ . Zajmuje się ona tworzeniem profesjonalnych teledysków ślubnych do piosenki wybranej przez młodą parę. Firma stawia na kreatywność oraz na profesjonalny standard CLINET SERVICE. Realizacje są bardzo pomysłowe i estetyczne, a dzieło na pewno będzie zachwycać w każdym etapie życia.
Czw Gru 12, 2013 15:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amorka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Co robicie z płytą z ślubu, słyszałam wiele opcji, wieszanie na ścianie, dokupienie ramki lub etui. Ja rozglądałam się za takim etui w http://www.sklep.labhd.pl/etui_opakowania_na_plyty_slubne_cd_dvd . Powiem wam, że wygląda bardzo ciekawie.

Pią Sty 10, 2014 22:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaSano
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy tworzenie teledysków ślubnych jest jeszcze modne. Moja siostra w ogóle zrezygnowała z kamery. Krótkie filmy nakręcane aparatem przez gości skleciono w całość. Jedynie zależało jej, żeby miała zdjęcia ślubne jakiś czas były nawet na stronie fotografa http://www.swiatloczuli.org/ ogólnie mi się bardzo podobało jak niektóre rzeczy zostały zaaranżowane, ale to też wiadomo kwestia gustu.
Pon Sty 20, 2014 22:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikpok

Post Odpowiedz z cytatem
Razem z narzeczonym długo szukaliśmy ekipy do sfilmowania i sfotografowania naszego ślubu i wesela. Na szczęście z pomocą przyszedł nasz znajomych który polecił nam filmowanie ślubów, bardzo zgrana ekipa z głowami pełnymi pomysłów. Powstała na prawdę wyjątkowa pamiątka dla nas oraz dla wszystkich naszych znajomych:)
Pią Sty 24, 2014 17:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaSano
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
pikpok napisał:
Razem z narzeczonym długo szukaliśmy ekipy do sfilmowania i sfotografowania naszego ślubu i wesela. Na szczęście z pomocą przyszedł nasz znajomych który polecił nam filmowanie ślubów, bardzo zgrana ekipa z głowami pełnymi pomysłów. Powstała na prawdę wyjątkowa pamiątka dla nas oraz dla wszystkich naszych znajomych:)

A to powiem, że jestem zdziwiona, bo jeśli chodzi o znalezienie dobrego fotografa czy filmowca, na ślub wydawało mi się, że to nie powinien być problem. Znaczy nie wiem jak gdzie, ale fotograf ślubny Łódź, którego akurat znam, mówi, że ma bardzo dużo telefonów, być może to dlatego, że jest polecany przez wiele osób, w każdym razie bardzo dużo agencji się reklamuje w różnych miejscach więc ze znalezieniem odpowiedniej osoby nie powinno być problemu.
Sob Lut 01, 2014 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta84

Post Odpowiedz z cytatem
W Warszawie niezłe jest studio Elefatnii - specjalizują się w zdjęciach ślubnych. Lecz ich konikiem jest fotografia dziecięca. Prace na stronie pokazują ich podejście do zdjęć i ich młodych klientów.
Wto Lut 18, 2014 20:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pyszny21

Post Odpowiedz z cytatem
Hej
Ja polecam zatrudnienie na wesele kamerzystę gdyż film to doskonała pamiątka z tego wielkiego dnia. Ja mogę polecić kamerzystę z warszawy który obsługiwał moje wesele.
i jestem bardzo zadowolony, ze współpracy z nimi
polecam
Sro Maj 28, 2014 07:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qreizi

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też jestem bardziej za kamerzystą na ślub niż fotografem. Film jest jak dla mnie lepszą pamiątką bo lepiej odzwierciedla przebieg ślubu i wesela. Moim zdaniem kamerzysta uchwyci lepsze momenty.

Pon Cze 02, 2014 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
A ja wręcz przeciwnie, postawić wolałabym na usługi dobrego fotografa weselnego. Każdy z chęcią obejrzy zdjęcia i wróci do nich w przyszłości, a film zazwyczaj jest po prostu długi i nudny i jedyna osoba, którą może ewentualnie bawić to panna młoda Wink
Pon Wrz 29, 2014 12:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Wrz 29, 2014 12:45

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: