Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Co ostatnio oglądałaś/eś?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Telenowele, filmy i Seriale Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Co ostatnio oglądałaś/eś?
Autor Wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Co ostatnio oglądałaś/eś? Odpowiedz z cytatem
Jaki film ostatnio oglądałaś/eś?Jak wrażenia?opowiedz o nim...

...Każdy Twój dotyk działa jak narkotyk...

Pią Lis 06, 2009 16:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Pią Lis 06, 2009 16:29
bujaczekowna
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Dziś oglądałam Pamiętnik księżniczki 1 i 2 po raz któryś już i nadal pękam ze śmiechu jakbym oglądała pierwszy raz. Super komedia z dużą ilością zabawnych scen.

"Wystarczy jedno dobre słowo ,aby odrodzic się i życ na nowo..."
Pią Lis 06, 2009 16:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
nawet nie wiedziałam że książka pamiętnik księżniczki została wydana w wersji filmu...

Pią Lis 06, 2009 16:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Liljana

Post Odpowiedz z cytatem
bujaczekowna napisał:
Dziś oglądałam Pamiętnik księżniczki 1 i 2 po raz któryś już i nadal pękam ze śmiechu jakbym oglądała pierwszy raz. Super komedia z dużą ilością zabawnych scen.
Zgadzam się może nie ogladałam go już jakiś czas, ale uwielbiam , świetny film , książki też czytałam.
A sama ostatnio to oglądałam, byłam w kinie na Galeriankach, ciekawy, sama rzeczywistość, ale na mnie wrażenia nie zrobiła. A w planach mam wybrać się do kina na "Nigdy nie mów nigdy"od dziś grająWink Laughing

Nigdy nie mów nigdy....
Pią Lis 06, 2009 20:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio oglądałam film "ona to on" i powiem że dość niezły film ale żadna rewelacja...

Pią Lis 06, 2009 21:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YoungAdam
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A ja ostatnio widziałam 'Dancer in the Dark' z rewalycjną Bjork. Mimika jej twarzy i ruchy jej warg beda mi sie chyba śniły po nocach.
Dawno nie widziałam tak prostego (może nawet chaotycznego) a jednocześnie bogatego z skrajne uczucia i emocje filmu.
Dalej zachwalać to chyba nie ma sensu, polecam dla tych którzy szukaja czegos specyficznego.
Sob Lis 07, 2009 22:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
A jakiego gatunku jest ten film?Smile

Sob Lis 07, 2009 22:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YoungAdam
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Dramat, Musical. Opowiada o emigrantce która traci wzrok, a jednoczesnie probuje uchronic od tego (równiez chorego) syna.
Nie Lis 08, 2009 09:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
hmm to faktycznie może być ciekawy film...ja wczoraj oglądałam film "prosto w serce" na tvn...film dobry ale żadna rewelacja...oglądałam lepsze filmy;p

Nie Lis 08, 2009 14:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YoungAdam
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Brzmi dobrze, ale wyglada nieco gorzej juz. Dla mnie na plus, ale to nie zmienia faktu ze film raczej dla osob na zaawansowanym poziomie.
A tak swoją drogą to TVN pojechało z tym 'Prosto w serce' nazywajac je premierą, na HBO puszczali to na okragło jakies 2-3 miesiace temu ; p Hugh niestety dawno stracił swój i tak mały urok osobisty, za to Drew fajna laska.
Są tu w ogóle jacyś miłośnicy kina? Czy sami fani 'pamiętnik księżniczki' i 'szkoły uczuć'? ; )
Nie Lis 08, 2009 14:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno są na tym forum miłośnicy kina !Smile ja ostatnio też oglądałam film"dziwny przypadek Benjamina Buttona" i muszę powiedzieć że film po prostu rewelacja...Brad Pitt super zagrał w tym filmie...Historia też jest bardzo ciekawa...Film godny polecenia...

Nie Lis 08, 2009 14:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YoungAdam
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Taaa, Benjamin. Magiczny klimat, świtne kostiumy, efekty, bardzo dobrze nakręcony. No i oczywiście dobra obsada. Cate i Tilda- cud miód. Brad tez dobry, ale widac że juz sie mocno zestarzał. Plus też za fajny pomysł i wykorzystanie potencjału. Te wszystkie ohy i ahy sa oczywiste, a mimo tych widocznych zalet nie dostał ode mnie wyższej oceny niż 8. Brakowało tego czegoś wyjatkowego, takiej szpili która by sie do mnie przebiła i sprawiła ze na długo go zapamiętam. W sumie ni był moim kandydatem do Oscara, w przeciwieństwie do wielu.

Pozwolisz, że w miare możliwości bedę tutaj komentować te wasze filmy, bo nie ma innego takiego tematu do dyskusji, a nie chce mi sie zakładac oddzielnych ; p
Nie Lis 08, 2009 14:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
A moim kandydatem do Oskara by było...już dawno nie widziałam tak dobrego filmu...jak dla mnie to po prostu rewelacja...historia po prostu nie powtarzalna nie wiarygodna i wzruszająca...

Jasne komentarze na temat danego filmu mile widziane Smile

Nie Lis 08, 2009 16:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
YoungAdam
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim kandydatem z nominowanych byłby raczej Obywatel Milk albo Frost/Nixon (film bardzo dobry, ale w polsce malo znany i emocjonujacy temat. jednakze, nie zmienia to faktu, ze dla amerykanów jest to wydarzenie jak dla nas bitwa pod grunwaldem). A inne które dla mnie dobrze by wygladały z Oscarem u boku to napewno rewelacyjne "Siedem dusz", 'Gran Torino", "Wątpliwość" albo "Droga do szczęścia"
Nie Lis 08, 2009 16:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka
Administrator
Administrator

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety ani jednego z tych tytułów nie kojarzę...proponowałabym zrobić na temat Oscara nowy wątek ;p

Nie Lis 08, 2009 22:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Nie Lis 08, 2009 22:46

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Telenowele, filmy i Seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12

Skocz do: