Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Pomozcie z wyborem

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama forum Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pomozcie z wyborem
Autor Wiadomość
tymekalex91

Post Pomozcie z wyborem Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry. Mam przed sobą remont mojej kuchni, która ma już swoje lata. Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich mebli kuchennych. Nie mogę się zdecydować nad zakupem odpowiedniego stylu mebli kuchennych. Z jednej strony chcę, aby moja kuchnia posiadała nowoczesny wygląd ja na tym obrazku: - źródło: http://jfm-furniture.pl . Taki wygląd jest bardzo atrakcyjny, lecz nie wiem czy dobrze będzie się komponował w mieszkaniu w bloku w starym budownictwie. Z kolei myślałem o pójściu w coś bardziej tradycyjnego jak tego typu rodzaj mebli do kuchni:
tego samego producenta co wyżej. Te rozwiązanie posiada elementy nowoczesne, ale jest utrzymane w konwencjonalnym klimacie. Jak sądzicie, które meble lepiej będą komponowały się do mieszkania. Również istotnym aspektem jest ich utrzymanie w czystości. Czy nowoczesne meble kuchenne nie będą się bardziej brudziły? Proszę o wasze wypowiedzi.
Czw Paź 20, 2016 08:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Paź 20, 2016 08:19
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Pierwsza aranżacja bardziej przypadła mi do gustu.
Czw Lis 03, 2016 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Oba zestawy fajne. Myślę, że trzeba dobrać taką kuchnię, żeby pasowała do reszty aranżacji. A jeśli jesteś ma etapie meblowania domu to rzuć okiem także tutaj http://martimeble.pl/. Mają ogromny wybór, a do tego bardzo konkurencyjne ceny. Poszukaj może mebli, które będą harmonizowały z kuchnią. Postaraj się utrzymać jednolity styl w całym domu, bo to zawsze najlepiej się sprawdza.
Wto Lis 29, 2016 19:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malwi

Post Odpowiedz z cytatem
Mi właśnie druga. Bardziej kolorowa , bardziej zróżnicowana kolorystycznie. Ja tam ogólnie też lubię luksusowe meble, które są porządnie wykonane z dobrej jakości materiałów.
Pon Gru 26, 2016 17:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flipanka

Post Odpowiedz z cytatem
Pomożecie mi wybrać panele do kuchni? Na pewno muszą być z Castoramy, takie ciemne są super https://www.castorama.pl/inspiracje-i-porady/wykonczenie/drewno-i-drewnopodobne/panele-podlogowe/panele/jakie-panele-do-kuchni.html A Wy wolicie ciemne czy jasne?
Sro Sty 04, 2017 06:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
W temacie mebli nie pomogę, ale pomyśl o dobrej podłodze w kuchni. Pięknie będzie wyglądała deska podłogowa z drewna merbau.Tutaj https://maharajahparquet.com/index.php/parkiet-zdjecia zobacz jak takie podłogi wyglądają. Estetyczne i do tego bardzo trwałe.
Nie Lip 30, 2017 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skakanka1970

Post Odpowiedz z cytatem
Pierwsza bardziej nowoczesna aczkolwiek nie koniecznie ładniejsza
Wto Wrz 19, 2017 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodka

Post Odpowiedz z cytatem
Pierwsza piękna
Nie Wrz 24, 2017 21:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Fajne pomysły znajdziesz na stronie http://www.getphoto.pl/styl-minimalistyczny-zasady-aranzacji/ Obecnie najmodniejszy jest nadal styl skandynawski. Tuż za nim plasuje się styl nowoczesny i różne wariacje na jego temat. Ale część osób gustuje w jeszcze mniej ozdobnych wnętrzach – prostych i przyjaznych zarazem. Właśnie tym odznacza się popularny obecnie styl minimalistyczny. Minimalistyczne mieszkania są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu oraz sprzątaniu. Są zwykle przestronne i nie są zagracone – to znaczy, że jest w nich naprawdę mało przedmiotów (tylko tyle, ile jest konieczne). Oczywiście to, jak bardzo minimalistyczne będzie wnętrze zależy zawsze od konkretnego właściciela.
Pon Paź 30, 2017 15:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nesza

Post Odpowiedz z cytatem
Mi też się podoba ten styl skandynawski i faktycznie jest on coraz bardziej popularny. Trochę szkoda bo ja lubię unikalne rozwiązania ale co zrobić skoro jest najbliższy mojemu sercu? Tylko tak się zapytam czy do takiego stylu bardziej pasuje kolor biały zimny czy raczej ciepłe odcienie jak grecka chałwa albo białe wino które widziałam w palecie duluxa kolory świata? Przy założeniu że chcę się trzymać klasycznego stylu skandynawskiego
Pon Lut 12, 2018 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolka

Post Odpowiedz z cytatem
Jakoś to też do mnie przemawia.

Pią Lut 23, 2018 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Lut 23, 2018 11:31

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: