Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Drukarka do zdjęć.

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Drukarka do zdjęć.
Autor Wiadomość
Kierze
Rozeznanie

Post Drukarka do zdjęć. Odpowiedz z cytatem
Ostatnio chcieliśmy wywołać 200 zdjęć i nam fotograf zawoałał prawie 150 zł więc dochodzę do wniosku, że chyba zdecydowanie bardziej opłaca sie kupić drukarkę i wywoływać sobie te zdjęcia samemu tylko jaka drukarka do zdjęć będzie odpowiednia? Może Epson L1300? Wyspoażona w system ITS czyli samodzielne uzupełnianie tuszu jak ktoś się nie orientuje, jest to obecnie najtańszy system druku stosowany w drukarkach. Może ktoś polecić jakiś inny model?
Nie Paź 02, 2016 17:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Paź 02, 2016 17:57
Ajlar
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
A widziales ta oferte: http://atramentowka.com/Wieczne-Kartridze-Canon-PGI570/571-Tusze-Barva-5x90 - wieczne kartridze. Uzupelnia sie tylko tusz (od nas zalezy jaka to bedzie jakosc i cena tuszu). O czipy nie ma co sie martwic, bowiem sa to czipy samoresetujace sie, wiec naprawde wieczne. Dzieki temu koszt wydruku strony i to w kolorze - jest bardzo niski. Sprawdzcie zreszta sami - na stronie, ktora podalem jest wiecej info na ten temat. Wg mnie - oferta godna uwagi.
Pią Paź 14, 2016 20:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilka92

Post Odpowiedz z cytatem
Na electro.pl można kupić taką drukarkę. Ja tam swoją kupiłam i nie żałuje, o wiele taniej wychodzi teraz drukowanie zdjęć niż właśnie u fotografa.
Pon Paź 17, 2016 08:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzolkaxx
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jasne, że się bardziej opłaca kupić drukarkę już pomijam fakt, że przydaje się ona także później. Ja mam firmy Epson zakupioną na https://www.fart24.pl i sprawdza się doskonale, zdjęcia drukuje bardzo dobrej jakości, w ogóle nie widać że są drukowane w domu, wiszą oprawione w ramkach i leżą w albumach. Super, że teraz można uwieczniać dowolną chwilę życia dodatkowo można to za chwilę samodzielnie wydrukować. Kiedyś klisza miała dajmy na to 24 zdjęcia, trzeba było je oszczędzać, a później jeszcze tyle czekać aż zostaną wywołane i jeszcze czasem klisza jak się naświetliła to było po zdjęciu. Confused
Czw Cze 22, 2017 11:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaSano
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ogólnie w tej chwili bardzo dużo się w zakresie druku zmienia, jeśli chodzi o drukowanie zdjęć i tego typu rzecz odsyłam do artyykułu - http://drukwfirmie.pl/4776-ile-mozna-zaoszczedzic-na-druku macie tam fajnie opisane jak można na większej ilości drukowanych rzeczy oszczędzać, Wiele osób nie wie, że praktycznie wszędzie z marszu można wygenerować oszczędności rzędu 30-40%.
Nie Lis 05, 2017 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nibut

Post Odpowiedz z cytatem
Takie drukarki często nawalają. Potem trzeba wzywać serwis drukarek canon szczecin. Miej to na uwadze przy wyborze rodzaju drukarki Wink
Pią Lis 24, 2017 08:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mam EPSON L3070 i sprawdza się idealnie. Nie jest to standardowa drukarka do zdjęć, a urządzenie wielofunkcyjne, ale z drukiem zdjęć radzi sobie bardzo dobrze Smile.
Sro Lis 29, 2017 23:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lis 29, 2017 23:19

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: