Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Prezent dla kobiety
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Prezent dla kobiety
Autor Wiadomość
Lolek
Rozeznanie

Post Prezent dla kobiety Odpowiedz z cytatem
Dla mnie zawsze wielką zagadką jest co powinnam wybrać na prezent dla najbliższych. Ale uznałam , ze prezenty praktyczne będą najlepszym pomysłem. Akurat tutaj mironti.pl mają świetny wybór torebek i portfeli więc znajdę coś dla faceta i kobiety
Czw Wrz 29, 2016 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Wrz 29, 2016 19:00
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tez jestem za praktycznymi prezentami. Torebka to bardzo dobry pomysł.
Pon Paź 03, 2016 12:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też szukam jakieś skórzane portfele damskie dla mojej mamy na święta. Moim zdaniem jest to świetny pomysł na prezent. Takie prezenty przydają się i użytkowane są przez długie lata.
Wto Paź 18, 2016 21:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia_234
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Też sądzę, że torebka to dobry pomysł, szczególnie, że na rynku można znaleźć różne rodzaje ładnych i praktycznych torebek damskich, co znacznie ułatwia wybór. Decydując się na zakup takiego prezentu mamy pewność, że dobierzemy coś co na pewno spodoba sie obdarowanej, a jak kupisz z dobrej firmy to będzie się nią cieszyła przez długie lata. A ty się nie będziesz musiał głowić nad prezentem
Czw Paź 20, 2016 12:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reborda
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Mam podobne podejście co do praktycznych prezentów. Aczkolwiek ja stawiam głównie na kosmetyki. Kobiecie śmiało można kupować krem do rąk http://www.rodzice.pl/jestem-mama/uroda-i-zdrowie/Lipikar-Xerand-do-suchej-skory-rak.html Znacie kobietę, która nie chciałaby mieć ładnych dłoni? Dłonie powinny być zawsze zadbane!
Pią Paź 21, 2016 10:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilka92

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też zawsze kupuje praktyczne prezenty. Teraz zbliżają się urodziny mamy i na electro.pl zamówiłam jej odkurzacz bo coś mówiła, że musi nowy kupić. Mam nadzieje, że będzie zadowolona.
Nie Paź 23, 2016 18:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Internetowa

Post Odpowiedz z cytatem
Kwestia budżetu Wink Mi np. marzy się aparat, przeglądam sobie różne - http://techfresh.pl/jaki-aparat-do-nagrywania-filmow-ranking-5-najlepszych-modeli/ . Maż zazwyczaj kupuje to, co sobie wybiorę, bo on mowi, że nie ma głowy do wybierania mi prezentów.
Nie Lis 05, 2017 20:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandar
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem coś z kosmetyków będzie bardzo odpowiednie, zresztą poczytaj sobie tutaj: http://ranking-kosmetykow.pl/2017/10/06/kosmetyki-mineralne-jak-sie-nimi-umalowac/ a zobaczysz sam że taki pomysł na prezent jest bardzo dobry.
Pon Lis 06, 2017 15:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WioLka34

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie to zawsze lubię dostawać prezenty praktyczne. Lubię dostawać coś co mi się przyda i co mogę wykorzystać. W tym roku na przykład złożę zamówienie na steamer do ubrań - https://www.philips.pl/c-m-ho/steamery-do-ubran. Nienawidzę prasowania i taki przyrząd mógłby skutecznie mnie w tym wyręczyć. Zwykle nie wiem jak zabrać sie za prasowanie delikatnych ubrań i wreszcie nie musiałabym kombinować i prasować sukienek kilka godzin...
Pią Lis 17, 2017 20:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
luśka22
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam dostawać prezenty, o ktorych nawet bym nie pomyslala ;p jeden z ostatnio najlepszych prezentow jakie dostalam to waga z pelna analiza skladu ciala z ithings.pl nawet bym sie nie spodziewala ze waga moze miec tyle bajeranckich funkcji: wykonuje dokładne pomiary wagi ciała, współczynnika BMI, zawartości wody w ciele, masy mięśniowej oraz masy kostnej no i jeszcze mierzy tętno - doslownie da sie trzymac reke na pulsie ;p
Sob Lis 18, 2017 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirellaszyka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja osttatnio zamawialam dla mamy paletke ekskluzywnych cieni do powiek na http://alilla.com/sklep/ Smile bardzo sie cieszyla, bo cienie sa super trwale i hipoalergiczne Very Happy teraz czasami sama jej podkradam z kosmetyczki paletke Very Happy
Nie Lis 19, 2017 22:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Afrodyta23

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też stawiam na kosmetyki, one przydadzą się zawsze, a jeśli chodzi o torebkę, to już trzeba dobrze znać gust obdarowywanej.

Wto Lis 21, 2017 11:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inatka1993
Amator

Post Naturalne kosmetyki Odpowiedz z cytatem
Niedługo święta Bożego Narodzenia, więc znów będziemy mieli kłopot czym obdarować bliskie osoby. Ja też już się głowię, co komu kupić. ;p . Mąż dostanie ode mnie troszkę wcześniej samochód, a chrześniak pakiet zabawek. Problem mam z resztą, a głównie z mamą. Nie wiem czym ją obdarować. A może Wy doradzicie mi co kupić osobie, która wszystko ma? Ale tak naprawdę wszystko i w kuchni i w łazience i w życiu.. Jedyne, co mi wpadło do głowy, to naturalne kosmetyki, takie jak tu https://www.herbisarium.pl/ , albo zaproszenie na jakieś wydarzenie. Co myślicie o opcjach? Która się sprawdzi?
Wto Lis 21, 2017 16:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marlena85
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystkie kobiety kochają kosmetyki, więc może coś z tej branży, tutaj widziałam ciekawy artykuł na temat kredek do brwi https://www.amfora.pl/wiadomosc/jaka-kredka-do-brwi-jaki-kolor-kredki-do-oczu-niebieskich-zielonych-brazowych/3254/ Skromny ale praktyczny prezent, do tego ewentualnie jakąś butelkę słodkiego wina albo półwytrawnego.
Wto Lis 28, 2017 11:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NiskiJanusz

Post Odpowiedz z cytatem
Kobietom zawsze najlepiej kupować biżuterię Smile
Pon Gru 04, 2017 18:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Gru 04, 2017 18:08

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: