Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Pożyczka w internecie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pożyczka w internecie
Autor Wiadomość
garinal

Post Pożyczka w internecie Odpowiedz z cytatem
Hej. Macie jakieś opinie na temat pożyczek przez internet? Jak wpisywałem hasło pożyczki online to najczęściej ludzie właśnie Wongę polecali. No i częściowo jestem przekonany, bo chciałbym pożyczkę pozabankową. Macie jakieś doświadczenia w temacie? Będę wdzięczny za pomoc, bo będzie to moja pierwsza pożyczka internetowa i mam pewne obawy.
Sro Wrz 21, 2016 10:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Wrz 21, 2016 10:48
dawid81

Post Odpowiedz z cytatem
unikałbym pożyczki przez neta, ogólnie lepiej nie pożyczać kasy, może rodzina pożyczy?....pozdrawiam

Czw Wrz 22, 2016 23:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
ja unikam pożyczek wszelkiego rodzaju bo nigdy nie wynika z nich nic dobrego.
Wto Paź 04, 2016 10:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Pożyczka online jest fajna, bo szybka, ale trzeba z nimi ostrożnie . Warto poczytać co powinno się zawierać w takich umowach na: https://pl.getbucks.com/blog/standardowa-umowa-o-pozyczke-co-powinna-zawierac/ , aby nie wpaść jakiś dołek finansowy,
Wto Paź 18, 2016 20:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna bo szybka? Może i tak, ale potem są same wady, jak wysokie odsetki. Podziękuję
Czw Paź 20, 2016 09:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
ja od takich pożyczek się trzymam z daleka.
Sro Lis 02, 2016 13:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jak bierze się pożyczkę pod raz pierwszy to zazwyczaj jest ona całkiem darmowa, co oznacza, że nie płacimy żadnych odsetek, praktycznie pożyczamy pieniądze za darmo. Oczywiście następne pożyczki są już płatne. Wszystko zależy od tego, czy spłacamy raty. Wiele osób pisze o tym, że w ten sposób można wpaść w finansowe tarapaty, owszem można, ale jak nie spłaca się zaciągniętej pożyczki. Jak szukacie korzystnej oferty, może dobrym rozwiązaniem będzie chwilówka na lowcachwolowek.pl, na tej stronie znajdziecie porównywarkę, poradnik pożyczkowy, można sobie też przejrzeć poszczególne opinie o firmach.
Czw Kwi 13, 2017 00:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beatrycze

Post Odpowiedz z cytatem
Czasami szybko potrzebujemy gotówki, aby załatać dziurę w budżecie. Chwilowkilodz.pl to firma, która pomogła już nie jednej osobie. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Warto więc korzystać z pomocy firm, takich jak ja.
Czw Kwi 20, 2017 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alitera
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moimi ulubionymi pożyczkami są chwilówki https://www.credy24.pl/pozyczki-na-raty/, które zaciągamy w 15 minut, a potem spłacamy w wybranym przez nas terminie. Świetną sprawą jest fakt, że odsetki są znikome. Dzięki temu nie przepłacamy za kredyt.
Wto Kwi 25, 2017 23:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jeśli muszę to biorę w mbanku.
Pon Maj 08, 2017 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Na rynku jest obecnie wiele firm, które proponują tego typu rozwiązania. Na pewno należy sprawdzić i porównać wszystkie dostępne oferty. Moja znajoma jakiś czas temu skorzystała z takiej pożyczki by zorganizować huczną imprezę urodzinową dla swojego męża. Tu ciekawy artykuł na ten temat https://pl.getbucks.com/blog/jak-zorganizowac-na-szybko-impreze-w-domu/. Uważam, że tego typu sytuacje sprawiają, że od czasu do czasu warto skorzystać z takich rozwiązań.
Sro Maj 17, 2017 08:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
To fakt czasem nie ma wyjścia i trzeba skorzystać z oferty takiej pożyczki. Ciekawym rozwiązaniem są kredyty promowane na stronie https://kokos.pl. Pożycza się gotówkę nie z banku ale z kieszeni prywatnych inwestorów. Warunki całkiem korzystne. Podoba mi się idea takich społecznych pożyczek. Co o tym myślicie ?
Czw Maj 18, 2017 17:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
takie pożyczki to same kłopoty i lepiej się od nich wystrzegać.
Pią Maj 19, 2017 15:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę , że nikt nie lubi brać pożyczek, ale czasami los płata figle i potrzebujesz szybko gotówki. Moim zdaniem godny polecenia jest Ferratum Bank, bo do tego że otrzymujesz szybką pożyczkę możesz jeszcze zgarnąć jedną z wielu nagród. Zerknijcie sobie https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank .
Wto Cze 13, 2017 13:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dami
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wiele osób na już potrzebuje kasy.. Okazuje się, że pożyczki chwilówki online są dość popularne. To pewnie ze względu na szybkie otrzymanie gotówki. Teraz wystarczy wypełnić formularz podać dane z dowodu i tyle Wink Oczywiście fajna historia w BIKu również się przyda. Ja często szukam pożyczki na credy 24 tam jest nawet aktualny ranking chwilówek.
Pon Cze 19, 2017 11:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Cze 19, 2017 11:49

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: