Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Torebka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Torebka
Autor Wiadomość
Rapyo

Post Odpowiedz z cytatem
Fajną torebkę na pewno znajdziesz na www.lalou.pl. Ostatnio zamówiłam tam fajną skórzaną włoską torbę. Długo szukałam czegoś co wpadnie mi w oko, i dopiero tam znalazłam, dziwię się że ten sklep jest tak mało popularny skoro asortymentem przewyższają nie jedno miejsce Wink
Wto Paź 03, 2017 07:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 03, 2017 07:32
katpio123
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja teraz szukam fajnej torebki dla swojej córeczki Smile Macie może jakiś sprawdzony sklep z torebkami dla dziewczynek ? Ja póki co znalazłam ten https://farbotka.pl/pl/torebki-dla-dziewczynek i ofertę mają całkiem fajną. Co o tym myślicie? Zamówić taką dla córci ?
Czw Paź 05, 2017 09:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marylinfus

Post Odpowiedz z cytatem
Mam wszystko, klej, taśmę, coś do jedzenia. Pełny zestaw do przetrwania.
Czw Paź 05, 2017 10:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chomu

Post Odpowiedz z cytatem
Mi ostatnio w ręce wpadła taka fajna torebka skórzana kuferek. Moje drogie panie co to za torebka, no lepszej nigdy nie widziałam. Na reszcie znalazłam coś idealnego dla siebie i nie mam zamiaru zmieniać tej torebki aż do śmierci Very Happy
Pon Paź 23, 2017 10:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juhyo

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze kupuje torebki na allegro, szukam w gogle grafika jakąś toreble znajduje jej nazwe i szukam na allegro.

Czw Paź 26, 2017 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maskar

Post Odpowiedz z cytatem
Wiadomo że w internecie będzie taniej niż w sklepach stacjonarnych także warto tam spojrzeć na początek.
Sro Gru 13, 2017 09:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55

Post Odpowiedz z cytatem
Torebek to ja mam całą szafę i ciąglę dokupuje nowe, nie mogę normalnie przestać Very Happy Gorzej jest u mnie z portfelami i muszę coś z tym zrobić, bo nie do każdej torebki jeden portfel jest przecież odpowiedni. Na stronie https://lovewallet.pl/pl/c/Portfele-damskie/59 już znalazłam parę interesujących portfeli ze skóry, zrobie większe zamówienie to i dostawa będzie darmowa Smile
Pon Sty 15, 2018 17:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
A czy wiecie jak dobrać torebkę do figury? Tak, tak, można ją tak dobrać, a nawet trzeba. Polecam lekturę artykułu: http://celnie.pl/jak-dobrac-idealna-torebke-do-sylwetki , panie filigranowe powinny dobierać torebki małe, natomiast na formaty xxl mogą sobie pozwolić tylko te kobiety o figurze modelki.
Pon Sty 22, 2018 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasik53
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Torebka to fajny dodatek do kreacji. Można ją dobrze sobie dopasować. Każda też lubi inne. Jakie wam się podobają najbardziej? Patrzyłam na takie torebki wizytowe. Można je dostać bez problemu. Na jakie kolory torebek stawiacie?
Sro Kwi 18, 2018 11:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inatka1993
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Interesujące torebki możecie znaleźć w sklepie internetowym https://merlitz.eu . Jest to znana hurtownia, oferująca produkty najwyższej jakości zarówno ze skóry ekologicznej, jaki i naturalnej . Możecie tam nabyć interesujące modele torebek, toreb podróżnych i walizek. Nawet aktówki są tam sprzedawane w szerokiej gamie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie wyjątkowego.
Sob Maj 26, 2018 19:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turexer
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie najlepszym pomysłem jest kupienie torebki skórzanej. Tylko najważniejsze tutaj jest tak naprawdę dbanie odpowiednio o torebkę. Polecam skorzystać tu z porad na https://przepisnamode.pl/dbac-o-skorzana-torebke/ Smile Dzięki temu taka torebka będzie dłużej w dobrym stanie Wink
Sob Cze 09, 2018 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alekas

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Ashley! Torebkę powinno się dopierać pod sylwetkę. Ostatnio też o tym czytałam na http://cafeteria.pl/jaka-torebka-dla-niskiej-puszystej-wysokiej-podpowiadamy-jak-dopasowac-damska-torebke-do-sylwetki/ i zaczynam się do tego stosować.
Czw Paź 11, 2018 22:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melankowa

Post Odpowiedz z cytatem
Juhyo napisał:
Ja zawsze kupuje torebki na allegro, szukam w gogle grafika jakąś toreble znajduje jej nazwe i szukam na allegro.

A nie znalazłaś przypadkiem gdzieś torby z motywem konia/jazdy konno? Szukam czegoś na prezent dla mojej przyjaciółki, która chodzi na jazdę konną. Chodzi mi o coś w stylu tej torby z tulzo.com. Myślicie, że może jej się spodobać? Wydaje mi się, że idealnie sprawdzi się do noszenia laptopa i książek na uczelnię.

Pią Paź 19, 2018 15:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 19, 2018 15:59

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: