Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Umiesz gotować? Pochwal się potrawą, jaka Ci dobrze wychodzi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Umiesz gotować? Pochwal się potrawą, jaka Ci dobrze wychodzi
Autor Wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Umiem gotować, ale nie lubię. Wolę zjeść sobie kubek Profi. W ten sposób jestem najedzona i oszczędzam sporo czasu. Taka w zupa w żelu, to zdrowa przekąska. Smakuje zupełnie jak domowa. Poza tym jest tak właśnie przygotowywana. Zupki chińskie i proszkowe trącają chemią. W zupach Profi na szczęście nie ma chemii i to jest duży plus.
Wto Mar 29, 2016 16:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Mar 29, 2016 16:09
kingabaldej
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Super wątek, interesują mnie takie kuchenne ciekawostki:)
Sro Mar 30, 2016 22:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celinka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niezbyt umiem i nie bardzo lubię gotowaćSmile

Pią Kwi 01, 2016 11:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://www.natural.pl/news/placuszki-z-soczewicy-i-kaszy-jeczmiennej/ . Jest tam przepis na świetne placuszki z soczewicy. Są bardzo pożywne i możne je szybko przygotować. Poza tym oczywiście świetnie smakują. Nie wiem jak wy, ale ja naprawdę lubię zdrowo się odżywiać.
Czw Maj 19, 2016 11:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anielica

Post Odpowiedz z cytatem
Ja coś tam potrafię upichcić, ale żadna ze mnie kucharka. raczej proste dania - makarony, zapiekanki, naleśniki.
Jeśli mam ochotę zrobić coś dwudaniowego, to kupuję gotową zupę, na przykład jarzynową. Bardzo smaczna i pasuje jako pierwsze danie przed każdym innym posiłkiem.
Sro Cze 22, 2016 12:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia_234
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie dobrze wychodzą ciasta, sosy do makaronu i zapiekanki
Pią Lip 08, 2016 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno zupa owocowa od Profi wyjdzie każdemu Smile To proste i praktyczne danie, które może być np. świetnym obiadem. Koniecznie je wypróbujcie. Nie trzeba mieć jakichś niebywałych zdolności kulinarnych, aby zrobić coś pysznego.
Nie Sty 08, 2017 23:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierze
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio mocno ograniczam podjadanie z oczywistych powodów. Chociaż nie powiem bo zasmakowaliśmy bardzo w produktach takich jak hummus nie wiem czy wiecie co to jest? Jak nie to możecie sobie poczytać tutaj - http://odzyskajdzien.pl/2535-hummus-egzotyka-na-talerzu-czyli-meski-punkt-widzenia produkt naprawdę bardzo smaczny, a co może być bardziej istotne dla ludzi na diecie - zdrowy. Także wydaje mi się, że to może być jakaś fajna imprezowa opcja, dla wielu osób.
Pon Sty 09, 2017 20:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mi najlepiej wychodzą naleśniki z dżemem. Lubię czasem eksperymentować, ale najlepiej smakuje mi dżem od Herbapol. Znajdziecie je na: http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe . Mają tam świetne propozycje godne uwagi. Smaki lata i nie tylko. Ja ostatnio smakowała pysznego brzoskwiniowego.
Wto Lut 21, 2017 21:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ambiwalentna

Post Odpowiedz z cytatem
potrawka z kurczaka MNIAM!! czyli po prostu gulasz z kurczaka haha
Wto Maj 09, 2017 12:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio przyrządzałam sos pomidorowy do gołąbków z przepisu https://przepisy.pl/przepis/sos-pomidorowy-do-golabkow i sprawdza się rewelacyjnie pod wieloma względami. Smaczny, łatwo się go robi i nie trzeba dużo pracy przy nim tak naprawdę. Warto szukać ciekawych takich propozycji dań.
Czw Lip 20, 2017 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Sos pomidorowy jest bardzo prosty w przygotowaniu. Często go robię.
Pią Lip 28, 2017 12:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcel

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro tak się chwalicie, to ja też to zrobię. Do niedawna nie umiałem zrobić nawet jajecznicy. Zresztą nadal nie umiem. Za to postanowiłem nauczyć się gotowania i na pierwszy ogień poszedł przepis: http://pokochajolejrzepakowy.eu/tarta-gryczana-warzywami-olejem-rzepakowym/. Bałem się, że nie wyjdzie, ale było naprawdę super i do tego, wyglądało bardzo dobrze. Pierwsze podejście udane. Teraz szukam kolejnego, kuchennego wyzwania.
Pią Wrz 22, 2017 15:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja akurat mam dwie lewe ręce jeśli chodzi o gotowanie, ale zdarza mi się coś dobrego upiec, ale robię to pod wpływem chwili i nigdy nie planuje, że tego i tego dnia będe piekła ciasto. Ostatnio upiekłam babkę z przepisu dostępnego tutaj https://zycieseniora.com/kulinaria/blyskawiczna-babka-olejowa/ . Trafiłam na niego zupełnie przypadkiem, bo docelowo szukałam zupełnie czegoś innego Smile
Czw Sty 11, 2018 06:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie każdy musi być mistrzem patelni, sama gotować nie potrafię, ale to mnie powstrzymuje, szczególnie, że w internecie można znaleźć wiele ciekawych i prostych przepisów. Takie rurki z bitą śmietaną to świetna przekąska: smaczne.to/post/6615,1,domowe-rurki-z-ciasta-waflowego-z-bit-mietan.html i jak się okazuje, można je w dość prosty sposób przygotować, a wszystko jest rozpisane i jeszcze pokazane na filmiku.
Sro Mar 07, 2018 12:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Mar 07, 2018 12:09

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Gotowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: