Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Makijaż na wielkie wyjścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Makijaż na wielkie wyjścia
Autor Wiadomość
fiona45
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Makijaż na wielkie wyjścia można mieć zawsze na sobie, jeżeli zrobi sobie jakieś brwi czy rzęsy. Wyglądają pięknie każdego dnia. Trochę makijażu, szminki i gotowe. Jeżeli zastanawiasz się nad zabiegiem permanentny brwi lub inne w okolicach Śląska to ja robiłam u Pani Kamili w Czestochowie . Zerknij na jej propozycje na; https://www.facebook.com/kamilaszymczykkosmetyka1304/ , teraz nawet mają super promocyjną ofertę za 450zł na karnawał. Brwi często rosną nieregularnie, a w łuku brwiowym pojawiają się przerwy. Stałe regulowanie i farbowanie brwi jest uciążliwe i daje krótkotrwały efekt. A tutaj mamy efekt cały czas piękny.
Pon Sty 29, 2018 15:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sty 29, 2018 15:21
kimala
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
To może na początek poszukaj trochę o kosmetykach na stronie http://www.kobiecymokiem.pl/tanie-kosmetyki-online-na-co-zwrocic-uwage/ jest ona bez wątpienia bardzo pomocna i pomoże w wyborze wszystkich kosmetyków
Pon Lut 05, 2018 23:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwia19

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nigdy na większe imprezy nie maluję się sama. Wolę poradzić się kogoś, kto się zna na tym zna... Dlatego najczęściej przed różnymi zabawami korzystam, stale już od jakiegoś czasu, z usług Mobilnego salonu - http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/. Podoba mi się to, że nie muszę wychodzić z domu, aby udać się do kosmetyczki, tylko to Pani Ania do mnie przyjeżdża. Robiła też mojej siostrze makijaż na wesele i wyglądała rewelacyjnie. Każdy wykonany makijaż przez nią jest przepiękny. Widać, że lubi to co robi i widać, że jest to jej pasją oraz naprawdę ma do tego talent. Jesteśmy z siostrą bardzo zadowolone z usług, z których korzystamy w tym mobilnym salonie.
Pon Lut 26, 2018 23:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Przede wszystkim, jeżeli ma być to makijaż na ważne spotkanie to musi być estetyczny i ładnie wykonany. A do tego nie tylko potrzebne będą dobrej jakości kosmetyki, ale również zestaw pędzli do makijażu https://puderek.com.pl/pedzle-jessup/5622-jessup-t220-brushes-set-white-rose-gold-zestaw-15-pedzli-do-makijazu.html . Taki zestaw lub inny możecie wybrać sobie w sklepie Puderek za fajną cenę. Dzięki takim pędzlom będziecie mogli dokładnie rozprowadzić kosmetyki na twarzy i dekold.
Pon Mar 19, 2018 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A jaki manicure sobie robicie na takie wyjścia? Ja od jakiegoś czasu chce sobie w końcu zrobić pierwszy raz manicure hybrydowy. Kupiłam sobie takie lakiery: https://semilac.pl/pl/lakiery-hybrydowe mam już też lampę UV. Polecacie hybrydy?
Czw Mar 22, 2018 07:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eris
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Hybrydy to świetne wyjście, robię sobie sama już trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona. Nie jest to trudniejsze od malowania zwykłym lakierem, a efekt utrzymuje się znacznie dłużej.
Pią Mar 23, 2018 18:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro chodzi o dużą okazję, to nie obejdzie się bez chociażby sztucznych rzęs! One dodają klasy każdej kobiecie! Mogę sama to potwierdzić!
Czw Mar 29, 2018 09:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja to mogę polecić właśnie coś odwrotnego Smile Idealny makijaż na letnie i wiosenne dni, na takie swobodne wyjscie. Poczytajcie na blogu o modelkach i hostessach o Non-touring https://papilioagency.com/blog-wpis/non-touring-idealny-make-up-na-wiosenne-i-letnie-dni/ Mysle ze to bedzie swietna propozycja dla wielu z was Smile
Pią Mar 30, 2018 11:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A dobrym rozwiązaniem nie byłby makijaż permamentny? Moja kobieta od jakiegoś czasu ma takowy makijaż i sporo czasu oszczędza teraz z rana. Makijaż robiła w ClinicaNova u pani Joanny - bardzo miła i konkretna kobieta, tłumaczyła wszystko dokładnie tak, że nawet ja zrozumiałem.
Pon Kwi 30, 2018 16:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiaxd123

Post Odpowiedz z cytatem
Hej, używacie w swojej pracy lakierów marki semilac ? Jakie jest Wasze zdanie ? Ja pracuje na nich w sumie od początku mojej przygody z paznokciami. To firma, która u mnie jest baza bez której nie ruszam z praca. Gdzie je kupujecie ? Ja w hurtowni https://semilac.hurtowniawera.pl/ Very Happy
Pią Maj 04, 2018 04:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Przy wykonywaniu makijażu na wielkie wyjścia należy najpierw zwrócić uwagę na bazę pod taki makijaż, której celem jest zapewnienie nieskazitelnej naturalnej cery. Zwrócenie w pierwszej kolejności uwagi na bazę stanowi punkt wyjścia do makijażu twarzy, oczu i ust. Następnym krokiem jest zastosowanie dobrego jakościowo podkładu, korektora, mgiełki utrwalającej oraz fixera. Szerzej zostało to wyjaśnione w poradniku dostępnym na stronie https://lirene.pl/perfekcyjny-makijaz-slubny/
Sro Cze 20, 2018 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
a nie lepiej zrobić sobie taki trwały makijaż permanenty ? Ja zrobiłam sobie brwi i kreskę na górnej powiece i teraz niezależnie od tego czy wychodzę tylko do pracy czy gdzieś na miasto to używam tylko podkładu i tuszu Smile Wiem, że wiele osó ma spore obawy przed takim zabiegiem ale serio, nie ma sie czego bać Smile Grunt to wybrać się do dobrej linergistki. Ja ze swojej strony polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Rewelacyjne wyczucie, praca na najlepszych barwnikach i rozsądne ceny Smile
Pon Lip 09, 2018 13:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AneczkaS8888
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Zawsze, gdy wybieram się na jakieś wielke wyjście to kilka dni przed robię sobie rzęsy objętościowe. Moja stylistka rzęs jest znakomita, więc mam pewność, że rzęsy będą się trzymać naprawdę długo:)
Czw Lip 12, 2018 10:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goga77
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam raz probowałam sama i wyszła tragedia poszlam na impreze ale nie mamj zadnego zdjęcia bo po prostu ich unikałam, ale jeśli chcesz robić sama makijaz to zadbaj o dobra pielegnacje ja np zawsze zanim pojde na makijaz lece do www.wyspapiekna.pl panie świetnie dobieraja zabiegi do rodzaju skóry i wszytsko się pięknie trzyma cała noc
Sro Lip 18, 2018 18:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 18, 2018 18:52

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: