Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
szkolenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

szkolenia
Autor Wiadomość
krzysjanowski

Post Odpowiedz z cytatem
Hej Very Happy. Ja za to kilka miesięcy temu wziąłem udział w kursie elektrycznym G1 oferowany przez firmę OSZ Omega i muszę przyznać, ze byłem zadowolony z zajęć. Osoby prowadzące kurs, na wszystkie moje pytania dotyczące elektryki znali odpowiedzi, więc uważam ich za osoby posiadające ogromną wiedzę.
Nie Cze 23, 2019 13:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Cze 23, 2019 13:42
alus87
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam Wam szkolenie oraz publikację https://leadership-center.pl/produkt/zestaw-ksiazka-zarzadzanie-projektami-krok-kroku-karty-12-pytan/ . Dziś każda firma prowadzi jakieś projekty, a to jest niezbędna wiedza, by dobrze się do takiego przedsięwzięcia przygotować. Ta firma prowadzi również szereg innych, bardzo ciekawych warsztatów. Zachęcam do udziału.
Czw Cze 27, 2019 11:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KubEr

Post Odpowiedz z cytatem
A jak ktoś jest zainteresowany fryzjerstwem, czy barberingiem to warto wrócić uwagę na dobre szkolenia/kursy, które organizują specjaliści z dużym doświadczeniem i wiedzą. Dlatego w Warszawie mogę polecić http://szkolabarberska.pl/ gdzie naprawdę można się wiele nauczyć jeśli chodzi o wiedzę, jak i wykonywania cięcia i utrzymania brody oraz włosów w świetnym stanie.
Czw Cze 27, 2019 12:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fabianre
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Nieuwaga, brak wyobraźni oraz niewystarczająca znajomość zasad bezpieczeństwa i przepisów to najczęstsze powody wypadków. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i przeprowadź szkolenia BHP prowadzone przez https://q-hse.pl .
Pon Lip 01, 2019 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilia78
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja teraz robię szkolenie na instruktora fitness. Very Happy Jestem bardzo dobrej myśli, bo wszyscy moi znajomi mówią że byłabym świetnym instruktorem, no a poza tym akurat szukają kogoś takiego w siłowni obok mnie. Very Happy
Nie Lip 07, 2019 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paulaa9
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Przestrzeganie zasad BHP w zakładzie pracy, dbanie o bezpieczeństwo pracowników oraz umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej to niezwykle ważne aspekty naszego życia codziennego i zawodowego. Zastanawiasz się nad wyborem osoby do przeprowadzenia kursu BHP w swojej firmie? Zaufaj https://bhp-uslugi-szkolenia.pl to doświadczenie wynikające z przeprowadzenia setek kursów oraz zadowolenie klientów korzystających z ich usług.
Sro Lip 31, 2019 09:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lip 31, 2019 09:52

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: