Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Studia w Warszawie.
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Studia w Warszawie.
Autor Wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Studia w Warszawie. Odpowiedz z cytatem
Witam.
Jestem ciekawa jakie kierunki studiów w tym roku są popularne? Ktoś się wybiera na tą uczelnie WSEiZ ? Uczelnia ma wiele pozytywnych opini i dużo ciekawych kierunków jak np. www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/budownictwo .Myślicie, że warto jeszcze taki kierunek studiować?
Pon Maj 23, 2016 17:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Maj 23, 2016 17:20
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Podstawą dobrze jest wiedzieć -co się lubi i co chce się robić w przyszłości. Dla tych, którzy lubią wizaż i tym podobne sprawy związane z urodą i modą polecić mogę Studium Dziewulskich w Warszawie - http://www.dziewulscy.pl/. Jest to najstarsza i największa tego typu szkoła w Polsce. Uczą tam na najlepszych na świecie materiałach i kosmetykach do charakteryzacji oraz w technikach używanych w czołowych hollywoodzkich produkcjach. Zajęcia są zaś prowadzone przez same znane osobistości. Czasem takie studium to lepsza opcja niż studia wyższe, szczególnie w takich kobiecych tematach/
Pią Cze 10, 2016 10:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek878
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Witaj, ja miałem iść na studia ale wkońcu zdecydowałem się na kierunek technik farmaceuta na szkole policealnej Smile
Pon Cze 20, 2016 17:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania23
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
W Warszawie jest dobrych uczelni wyższych np. SGH lub Politechnika Warszawska. Z szkól wizażu swój oddział ma np. http://fam-makeup.pl/szkola.html
Czw Lip 28, 2016 16:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiti

Post Odpowiedz z cytatem
W Warszawie studia to jeden wielki melanż Very Happy Osobiście zawsze mam zapas Apapów i NoSpa, inaczej naprawdę ciężko byłoby mi funkcjonować Very Happy
Czw Lip 28, 2016 20:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jestemsarenka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Odpuść sobie studia Razz Skoro jesteś ścisłowcem, to pomyśl o tym kursie http://kodilla.com/pl/bootcamp Tu dostaniesz solidną wiedzę, na studiach bywa z tym różnie.
Sob Lip 30, 2016 15:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek878
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Zajrzyj tutaj http://www.ecollege.pl/
Pon Sie 22, 2016 12:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikita
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Fajna atmosfera jest w wyższej szkole zarządzania personelem, ale dość mało kierunków do wyboru.
Czw Sie 25, 2016 16:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska96

Post Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie nie ma się co kierować się popularnością, ale raczej poźniejszym powodzeniem na rynku pracy. Jak dla mnie chyba teraz takim kierunkiem, który większości absolwentom oferuje pracę jest informatyka. Cały czas otwierają się firmy, i polskie i zagraniczne, a każda z nich potrzebuje informatyka. Sama wiem jak mój kuzyn skończył informatykę na http://www.zpsb.pl/studia-i-stopnia/ to później nie miał problemu ze znalezieniem dobrej pracy w zawodzie. Właściwie to już w czasie nauki pracował jako grafik komputerowy, żeby sobie jeszcze podnieść kwalifikacje i być potem atrakcyjniejszy na rynku pracy.
Czw Wrz 15, 2016 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lilia78
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Witam, fajnie, że poruszane są tutaj takie tematy. Tutaj krótka informacja odnośnie wynagrodzenia dla nauczycieli. https://www.portaloswiatowy.pl/zmiany-w-prawie-oswiatowym/wynagrodzenie-nauczycieli-w-roku-szkolnym-20152016-5294.html. Może ktoś się będzie sugerował, przy wyborze szkoły Smile
Czw Wrz 22, 2016 22:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gimbuskaw

Post Odpowiedz z cytatem
w Wawie niestety drogie życie nie każdego na to stac Smile

Pon Paź 10, 2016 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kufea

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o studia to ja polecam moją uczelnię. To jest szkoła która stwarza ogromne możliwości rozwoju, a przy okazji nie ma problemu jeśli ktoś pracuje i też chce się uczyć. Generalnie to chodzi mi o te uczelnie wyższe. Szczerze pisząc to nie wiem czy mają jakąś placówkę w W-wie, albo pobliżu - sprawdź sobie. Co do innych uczelni wymienianych w tym wątku, to nie znam, co nie znaczy że nie są godne polecenia, ale ja po prostu nic o nich nie słyszałam więc trudno mi się wypowiadać. WSB serdecznie polecam.
Wto Paź 11, 2016 19:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
emgielka napisał:
Podstawą dobrze jest wiedzieć -co się lubi i co chce się robić w przyszłości.

Masz rację. I masz też rację, że wizaż to przyszłościowe zajęcie. Ja z takich szkół w Warszawie mogę zaproponować kursy, które organizuje Europejska Szkoła Stylizacji Select. Pełen profesjonalizm. Kursy wizaży organizowane są w trybie dziennym i w weekendy - dla zapracowanych. Tu jest więcej informacji o nich http://select.edu.pl/kurs/wizazu/. Mają świetne referencje i bardzo doświadczoną kadrę. Zresztą są od 13 lat na rynku, a to mówi samo za siebie.
Sro Gru 13, 2017 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateo

Post Odpowiedz z cytatem
Studia najpierw powinny być połączone z Twoimi zainteresowaniami ! Takie moje zdanie
Sro Gru 13, 2017 16:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pevex5

Post Odpowiedz z cytatem
Na internecie można znaleźć pełno testów które trochę podpowiedzą ci co możesz chcieć robić na podstawie Twoich odpowiedzi na konkretne testy Very Happy mi trochę pomogło muszę przyznać
Wto Sty 02, 2018 13:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sty 02, 2018 13:01

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: