Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Odkurzacz centralny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Odkurzacz centralny
Autor Wiadomość
frenzos

Post Odkurzacz centralny Odpowiedz z cytatem
Witam! Chciałbym Wam polecić systemy odkurzania centralnego wydajny. Jeśli masz dość chodzenia po domu z odkurzaczem, zainstaluj odkurzacz centralny, który na pewno ułatwi Ci życie.
Wto Kwi 26, 2016 07:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Kwi 26, 2016 07:19
jestemsarenka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja pierwszy raz o odkurzaczach centralnych przeczytałam na stronie Castoramy http://www.castorama.pl/inspiracje-i-porady/narzedzia-i-artykuly/porzadki-i-chemia/odkurzacze.html Powiem Wam, że to brzmi naprawdę ciekawie i rozmawiam z mężem, czy może u nas w domu czegoś takiego nie zamontować.
Pon Lis 07, 2016 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja szukam właśnie odkurzacza ręcznego bo potrzebuję do pracy. Jestem odpowiedzialna za prządek w biurze, miotłą nie wszystko idzie dokładnie posprzątać, a taki załatwiłby sprawę. Szukam właśnie oferty na odkurzacz ręczny który można kupić w internecie bo w ten sposób można kupić dobrej jakości sprzęt i to w dobrej cenie.
Czw Lis 17, 2016 13:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Słyszałam dużo o tych odkurzaczach, ale wydaje mi się to bez sensu. Warto zainwestować jednak w coś innego fajnego. Ja bym wolała dobrze ogarniać dom z kurzu nie kupować takiego sprzętu. Fajne sprzęty ma też firma http://maltec.pl/odkurzacze/ , która coraz więcej oferuje fajnych sprzętów. Każdy znajdzie coś dla Siebie.
Nie Lut 05, 2017 10:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wroko

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz takiego centralnego to tylko odkurzacz beam. Nie ma innej firmy która by robiła tak dobry sprzęt w tej kategorii, sam mam i sprawuje się idealnie już drugi rok.
Wto Paź 24, 2017 07:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Internetowa

Post Odpowiedz z cytatem
Na temat odkurzaczy możecie poczytać szerzej tutaj - http://techfresh.pl/jaki-odkurzacz-pionowy-do-400-zl-ranking-5-najlepszych-modeli/ . Nie wiem jaki budżet itd, ale ja bym raczej skłaniała się ku odkurzaczom pionowym, a nie centralnym.
Nie Lis 05, 2017 20:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inatka1993

Post Odpowiedz z cytatem
Nie słyszałam o takim odkurzaczu, możesz powiedzieć mi coś więcej? Czy sprzęt ten to to samo co odkurzacz piorący Karcher czy jednak nie? Pytam, bo chciałam kupić sobie właśnie coś w tym stylu do domu i do biura, żeby od czasu do czasu przeprać dywany i kanapy. Mam w domu kilka psów, które wszędzie zostawiają bród i choćbym co tydzień ręcznie to robiła i tak za mało, bo wszystko jest za chwilę na nowo brudne, a w biurze to wiadomo, przewija się wiele osób i należałoby co nieco czasem odświeżyć. Wydaje mi się, że to najlepsza z opcji.
Sob Lis 18, 2017 09:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lis 18, 2017 09:42

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: