Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Moda size +
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Moda size +
Autor Wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Moda size + Odpowiedz z cytatem
Jeżeli interesuje was piękna odzież dla puszystych zerknijcie na ofertę sklepu https://sklep.vittoriagiovani.eu/
Mają cudowne ciuszki Smile
Pią Kwi 22, 2016 13:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Kwi 22, 2016 13:19
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
W sklepach na prawdę trudno znaleźć ładne ubrania dla puszystych. Moja znajoma postanowiła sama dla siebie szyć ubrania i całkiem nieźle jej to wychodzi. Teraz planuje się dokształcić i ukończyć taki kurs konstrukcji odzieży.
Czw Lip 21, 2016 11:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
To prawda, ale jest na szczęście jeszcze kilka naprawdę fajnych sklepów np. modbis.pl. Moja siostra ma rozmiar między 44 a 46 i jak czegoś szuka z ubrań, to zawsze znajdzie tutaj coś co jej się spodoba. Ostatnio zamówiła sobie taką ładną sukienkę, aż sama chyba sobie ją kupię, bo jest także w moim rozmiarze Smile Wygląda o tak:

Czw Sie 11, 2016 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo ładna ta sukienka. Jestem pewna, że w takim stroju każda kobieta będzie się dobrze czuła.
Czw Sie 11, 2016 14:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Donata

Post Odpowiedz z cytatem
Dla kobiet, to i tak łatwiej coś trafić ładnego i w dużym rozmiarze. Znacznie gorzej jest z ubraniami dla mężczyzn. Trudno o duży rozmiar i jeszcze trudniej o coś ładnego i eleganckiego, co będzie dobrze leżało nawet na mężczyźnie 5-7XL. Znalazłam tylko jeden sklep internetowy z dość szerokim asortymentem odzieży męskiej w dużych rozmiarach: https://modnyduzypan.pl/4-kurtki-plaszcze-windstoppery

Pon Sie 15, 2016 01:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
kiwi napisał:
Bardzo ładna ta sukienka. Jestem pewna, że w takim stroju każda kobieta będzie się dobrze czuła.

Cieszę się, że Ci się podoba, bo zdecydowałam się na nią Very Happy Oczywiście siostra narzeka, że zgapiłam od niej, ale trudno Wink

Wto Sie 23, 2016 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie lubicie najbardziej? Jakie pozwalają Wam tuszować niedoskonałości sylwetki? Świetnie sukienki z długim rękawem opisano na blogu modowym i sama zastanawiam się, czy takie nie są najlepsze. Jak myślicie?
Wto Paź 11, 2016 09:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agaziela15

Post Odpowiedz z cytatem
Wygląda ciekawie, ale ja najczęściej korzystam z lamody. Mają naprawdę świetne sukienki plus size. Niczym nie odbiegają designem od tych w rozmiarze XS, zresztą wrzuce linka to może wam sie przyda https://lamoda.pl/katalog/tag-sukienki-dla-puszystych
Pon Paź 17, 2016 09:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koralowa

Post Odpowiedz z cytatem
ta bluzka mnie sie bardzo podoba Smile

Pon Paź 17, 2016 13:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
A wiecie, że ja szmizjerki szukam najczęściej w serwisie Domodi.pl. To idealna propozycja, jeśli tylko chcecie ukryć parę zbędnych kilogramów. W szmizjerce każda kobieta wygląda dobrze, prawda?
Sro Gru 07, 2016 07:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Fajnie do takich ubrań wyglądają torebki worki , które są funkcjonalne i fajne. Wiele osób inwestuje w takie, ponieważ sprawdzają się na różne wyjścia, także na wycieczki, do sklepu itp.
Sro Gru 14, 2016 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia_234
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Raczej bym nie powiedziała, że torebka-worek jest dobra dla osób puszystych. Tego typu fason torebki sprawi, że cała stylizacja będzie wyglądała dość ciężko, a takie osoby powinny się starać osiągnąć dokładnie odwrotny efekt. Dlatego muszą dobrać odpowiedni fason sukienki xxl, aby wyrównać zaburzone proporcje ciała. Także dodatki do sukienki powinny być raczej drobne i delikatne. Dzięki temu cała sylwetka będzie wyglądała na lżejszą, co skutecznie odwróci uwagę od zbędnych kilogramów.
Czw Mar 23, 2017 13:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bragirl
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też znalazłam fajny artykuł o modzie dla Pań w rozmiarze xxl: http://www.baan.pl/sukienki-xxl-jak-wybierac-ktore-fasony-w-modzie/ Cenne porady i sugestie. Naprawdę przyznaje, że można sie fajnie ubrać nawet mając większy rozmiar.
Wto Kwi 25, 2017 09:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Na https://quiosque.pl/bluzki.html można bez problemu ładne ubrania w większych rozmiarach dostać. To już nie czasy że to problem teraz i grubsza osoba może się ładnie i modnie ubrać
Wto Sie 29, 2017 22:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam spojrzeć na tego bloga: http://ranking-kosmetykow.pl/2017/08/24/trendy-w-koloryzacji-jesien-zima-201718/ gdzie znajdziecie naprawdę wiele ciekawych inspiracji plus size, sama z niego czerpię od dawna:)
Pon Paź 02, 2017 08:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Paź 02, 2017 08:50

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: