Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Święta i wydatki
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Święta i wydatki
Autor Wiadomość
sikorka

Post Święta i wydatki Odpowiedz z cytatem
Cześć,

już początek grudnia i zaczynam się zastanawiać co kupić rodzinie na święta, jakie prezenty kupujecie swoim najbliższym? U nas w rodzinie doszły 2 osoby, niby dla maluszka rocznego prezent nie będzie kosztował zbyt wiele ale dodając jeszcze pozostałych członków rodziny jest niestety już kwota nieco wyższa. Zastanawiałem się nad pożyczką widziałem promocję tylko nigdy nie korzystałem z chwilówek i nie wiem na jakiej zasadzie właściwie działają co sądzicie o tej
http://kasa-musi-sie-zgadzac.pl ? Czy ktoś z was miał okazję korzystać?
Czw Gru 03, 2015 11:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Gru 03, 2015 11:05
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Trochę Wam współczuję, że tak przejmujecie się tym, skąd wziąć pieniądze na prezenty świąteczne. Przecież to śmieszne. Rodzina się obrazi, jak nie dostanie prezentu? Bo w moim domu najważniejsze jest, abyśmy ten czas spędzili razem, składamy sobie życzenia świąteczne i na pewno nikt by nie pomyślał, żeby brać pożyczkę na prezenty! Nie widzicie tego absurdu?
Sro Gru 09, 2015 03:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że tak. Wcale nie trzeba dawać prezentów, przecież rodzina jak najbardziej to zrozumie.
Nie Gru 13, 2015 22:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że w święta najbardziej liczy się rodzina, a nie prezenty czy wystawna kolacja. Warto to przemyśleć.
Nie Gru 20, 2015 09:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
I już po świętach
Nie Gru 27, 2015 17:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o prezenty to nie muszą być jakieś mocno kosztowne i wymyślne. Kliknij tutaj , a zobaczysz, że nawet "zwykła" bombka może być doskonałym prezentem świątecznym. Piękna, ręcznie robiona, wyjątkowa. Takie właśnie powinny być prezenty.
Czw Wrz 08, 2016 08:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swojego dziecka, to może warto zamówić mu wideo od Świętego Mikołaja? Na pewno elfi ma ciekawą ofertę w tym zakresie. My od nich zamawialiśmy. Mikołaj w nim zwraca się bezpośrednio do malucha.
Wto Lis 15, 2016 21:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiaaa
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
tutaj jest fajna stronka z pomysłami na prezent do 100 zł: https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-prezent-do-100zl-wybieramy-najlepsze-prezenty-do-stu-zlotych/3730/ - może wam się przyda, mnie bardzo pomogła, a zawsze mam problem zwłaszcza z prezentami da panów...
Wto Lis 15, 2016 23:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
ja już zaczynam szukać prezentów na święta żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę.
Pią Lis 18, 2016 09:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
U nas same wydatki na prezenty, a trochę były kosztowne co i tak kupowałam na przecenach na: Supergalanteria , aby zaoszczędzić na przesyłce i aby były efektowne i długotrwałe. A do tego jeszcze ozdoby, świecidełka no i wiele innych inspiracji.
Sob Gru 10, 2016 20:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacława

Post Odpowiedz z cytatem
Nie jestem zwolenniczką brania kredytów na takie rzeczy jak wyjazdy czy prezenty świąteczne tym bardziej. Według mnie pożyczka to ostateczne wyjście z jakiejś sytuacji. Ale jeśli chciałabyś się zorientować to polecam narzędzia finansowe , które mogą Ci pomóc w wybraniu najlepszej oferty na przykład jeśli chodzi o pożyczkę pozabankową.
Pon Gru 12, 2016 16:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antosia_234
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie branie pożyczek na prezenty to głupi pomysł. Lepiej kupić coś tańszego. Przecież nie prezenty się w święta liczą, tylko fakt, że można pobyć wspólnie w rodzinnym gronie.
Sro Gru 14, 2016 14:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilka92

Post Odpowiedz z cytatem
Również uważam, że to głupota z tymi świątecznymi kredytami. Ja np aby zaoszczędzić kupuje w internecie bo taniej. Siostrze np kupiłam w prezencie prostownicę za niecałe 50 zł na electro.pl. Najlepiej porównać najpierw sklepu a nie kupować pod wpływem chwili gdy coś wpadnie w oko.
Czw Gru 15, 2016 09:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
W zeszłym roku zamówiliśmy wideo od Mikołaja dla malucha. Z tej strony oczywiście listymikolaja.pl . Wtedy szybko przysłali i w tym roku też ekspresowo było na mailu. Nasze dziecko było zachwycone. Patrzyło jak zaczarowane i potem długo wspominało ten film.
Nie Gru 17, 2017 03:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Internetowa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
No najgorzej te prezenty właśnie, nie dość, że kasa idzie to jeszcze niewiadomo co kupić. Tak się zastanawiam nad daniem doladowania do telefonu - https://www.doladujtelefon.pl/play W sumie przynajmniej się wykorzysta, a tak kupie cos co sie nie spodoba i bedzie lipa. Nie lubie kupowac prezentow.
Wto Gru 19, 2017 19:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Gru 19, 2017 19:52

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: