Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dobra kancelaria prawna z Krakowa

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dobra kancelaria prawna z Krakowa
Autor Wiadomość
julka
Dyskutant

Post Dobra kancelaria prawna z Krakowa Odpowiedz z cytatem
Widzieliście jakie zakres usług ma kancelaria prawna STG z Krakowa? Jeśli nie to zajrzyjcie tutaj http://kancelaria-stg.pl/zakresuslug/prawo-dla-ciebie. Specjalizują się zarówno w prawie cywilnym, jak i karnym i administracyjnym. Można się do nich zwrócić również w sytuacji, kiedy mamy problem z prawem administracyjnym. Mają naprawdę bardzo szeroką ofertę.
Nie Maj 17, 2015 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Maj 17, 2015 12:01
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jak będę potrzebował pomocy prawnej, to na pewno się tam zgłoszę.
Pią Lip 03, 2015 08:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A dla tych, którzy szukają dobrego notariusza z Warszawy polecam kancelarię notarialną Ewa Kuśmierowska & Aneta Sitnicka-Urbaniak. Myślę, że warto sprawdzić sobie ich usługi, jest to doświadczona i rzetelna firma.
Wto Gru 29, 2015 11:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Mimo, że prawników i kancelarii jest tak wiele, i tak mają pełne ręce roboty. Co chwilę ktoś ma jakiś problem, z którym sam nie jest w stanie sobie poradzić. No i niestety trzeba szukać adwokata. Czasem żałuję, że nie poszłam na studia prawnicze. Smile Po zdaniu egzaminu na aplikację można otworzyć własną kancelarię i tym samym zapewnić sobie dobrą przyszłość. Dzisiaj nawet istnieją specjalne oprogramowania jak Mecenas.iT - http://www.mecenasit.pl/kancelarie , które znacznie ułatwiają jej prowadzenie.
Pią Sty 15, 2016 16:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Widzę, że wrzucacie też kancelarie z innych miast, jak chodzi o południe Polski, to ja mogę dopisać jeszcze jednego sprawdzonego adwokata, a w zasadzie panią adwokat z Wrocławia. Jakby ktoś szukał prawnika we Wrocławiu to sprawdźcie sobie stronę: http://adwokat-wroclaw.eu/
Pią Mar 17, 2017 08:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alitera
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli macie możliwość, możecie zawsze podjechać do Szczecina i udać się do sprawdzonej kancelarii od Pani Stokowskiej. Warto wejść na jej home page i zobaczyć ofertę oraz rekomendacje Smile Jest jedną z fajniejszych osób, które pracują w tej branży, a w dzisiejszych czasach to ważniejsze nawet od kompetencji, przynajmniej dla mnie.

Serdecznie polecam Smile
Czw Kwi 20, 2017 20:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mazga
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
W sprawach o odszkodowania komunikacyjne specjalizuje się EuCO . Najlepiej im powierzyć takie zdanie. Poza tym opinie o Europejskim Centrum Odszkodowań są ok.
Nie Paź 29, 2017 19:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
proowo

Post Odpowiedz z cytatem
W Krakowie niestety nie znam żadnej dobrej kancelarii prawnej, ale wiesz co... Może warto by było odezwać się do adwokat Poznań. Przecież dzisiaj odległość nie jest żadnym problemem. A wiem, że oni na pewno Ci pomogą Smile
Nie Mar 04, 2018 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Mar 04, 2018 10:23

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: