Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Transport
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Transport
Autor Wiadomość
peletor
Dyskutant

Post Transport Odpowiedz z cytatem
Polecam firmę transport z Polski do Grecji - www.banextransport.pl oferującą transport międzynarodowy Polska-Grecja-Polska. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, dba o bezpieczeństwo oraz podchodzi indywidualnie do każdego swojego klienta.
Sro Maj 21, 2014 17:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Maj 21, 2014 17:38
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Myślę, że firma www.transportgrecja.pl oferuje naprawdę dobre usługi transportowe, więc jeżeli szukacie firmy, która wykona dla was profesjonalny i bezpieczny transport, powinniście sprawdzić sobie usługi tej firmy.
Pią Lip 31, 2015 09:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Usługi transportowe na terenie kraju i państw Unii Europejskiej- głównie Anglii oferuje http://jpmservice.pl
Znajoma korzystała z ich usług rok temu i była zadowolona. Jej przeprowadzka przebiegła naprawdę bardzo sprawnie i bezpiecznie - żadnych strat. Cena też korzystna.
Pią Sie 14, 2015 13:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wianeja
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
To bardzo ciekawa oferta, chciałam koleżance coś kupić ładnego- wymarzonewnetrze.com na taki wyjazd do UK, ale bałam, że się nie zabierze. Jeśli będzie przeprowadzać się z taką firmą to zaszaleję, jeśli nie to tylko dam jej skromną ramkę ze zdjęciem :-/
Pią Sie 14, 2015 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o transport, to najpierw poznajcie podstawy transportu ponadgabarytowego. Myślę, że bez podstawowej wiedzy lepiej nie wynajmować firmy zajmującej się spedycją, ani też samemu nie świadczyć takich usług.
Sro Gru 02, 2015 12:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A czym się kierujecie przy wyborze firmy? Zawsze chodzi o cenę czy szybkość dostarczenia też ma dla was znaczenie? Jakiś czas temu pisano na forum też o firmie http://www.lambda-logistics.com.pl/pl. Czy ktoś z nimi już współpracował i może potwierdzić, że jest ok?
Czw Gru 31, 2015 13:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hokus
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mogę zaproponować http://krajowytransport.pl/ gdzie znajdziecie bazę firm transportowych i przewozowych.
Czw Maj 12, 2016 10:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Warto popytać znajomych, którzy posiadają takie firmy. Zazwyczaj można się z nimi dogadać.
Mój znajomy posiada swojego tira i czasami jak ma zabiera drobne rzeczy do przewozu. Zastanawiam się co mu kupić w prezencie urodzinowym. Może takie pokrowce na fotele. Co doradzacie?
Czw Maj 19, 2016 12:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwia3105

Post Odpowiedz z cytatem
http://transportmaszynpoznan.com/ Maszyny rolnicze i budowlane to nie jest tani sprzęt. Wręcz przeciwnie, koszt zakupu takich urządzeń jest ogromny. Dlatego ważne jest, by transportu podejmowała się firma, która od lat specjalizuje się w transporcie tego typu urządzeń. Taka firmą są oni. Od lat przyjmują zlecenia na transport maszyn rolniczych czy budowlanych, współpracują z dilerami maszyn z Poznania i okolic, z wypożyczalniami sprzętu, są na zlecenie przedsiębiorców czy rolników.
Pon Maj 23, 2016 21:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elam

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli chodzi o przeprowadzki to chyba nikt ich nie lubi jednak czasem sa konieczne. By za bardzo się nie męczyć warto sobie wynająć firmę przeprowadzkową. Jeżeli nie wiecie na jaką postawić to ja polecam zajrzeć do firmy Pakupaku http://pakupaku.pl/przeprowadzka_domu bo mają bardzo fajną ofertę Smile
Pią Wrz 23, 2016 14:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zanuress

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio korzystałem z firmy która oferuje transport międzynarodowy gliwice i też mi przywieźli zawsze wszystko to co chciałem do problemu.
Pią Paź 28, 2016 07:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klumbia

Post Odpowiedz z cytatem
gabryśkaxx napisał:
Jej przeprowadzka przebiegła naprawdę bardzo sprawnie i bezpiecznie - żadnych strat. Cena też korzystna.

podpowiedz koleżance, że jeśli chce tanio się przeprowadzić, to nie wybierze przesyłki kurierskie. taka przesyłka kosztuje niecałe 30 złotych, a można do niej mnóstwo spakować.
Czw Lis 03, 2016 09:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Transport to bardzo wymagająca dziedzina, przy której znajomość wszelkich nrom bezpieczeństwa oraz odpowiedniego transportu ładunku każdego rodzaju. Można o tym poczytać w artykule o transporcie dużego lub dziwnego rozmiarów ładunku na blostyle, z którego można dowiedzieć się wielu bardzo ważnych kwestii w tym zakresie.
Sro Lis 09, 2016 10:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krejzolkaxx
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
słyszałam różne historie na temat przeprowadzek i firm transportowych, my jak się przeprowadzaliśmy to zamawialiśmy http://www.taxi-bagaz.com rzeczy dotarły szybko, nieuszkodzone i w takim samym składzie,a to podobno niestety należy do rzadkości...
Pią Gru 30, 2016 10:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja z doświadczenie wiem,że przeprowadzka to ciężka sprawa. Samemu ciężko jest ogarnąć ten temat. Jednak mam sprawdzoną i solidną firmę gdzie odwalają kawał dobrej roboty za przystępne pieniądze. Jeśli szukacie to warto sobie zobaczyć http://idealnaprzeprowadzka.pl/
Sob Mar 04, 2017 20:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Mar 04, 2017 20:57

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: