Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Góry czy morze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Góry czy morze?
Autor Wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Czasem trzeba szukać złotego środka, więc ani góry, ani morze Wink, przynajmniej jeśli ktoś chce spędzić czas w kameralnej okolicy. Proponuję Polanicę -Zdrój, a więcej o tamtejszych atrakcjach poczytacie w artykule http://celnie.pl/polanica-zdroj-noclegi-atrakcje-imprezy . Myślę, że wiele osób zachwyci się Parkiem Szachowym i Teatrem Zdrojowy z 1925 roku czyli z czasów przedwojennych. To miejsce naprawdę ma klimat!
Pon Mar 26, 2018 08:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Mar 26, 2018 08:51
radiowiec

Post Odpowiedz z cytatem
Do gór trzeba podchodzić z rezerwą. Co by w nich nie robić, komunikacja i możliwość porozumienia się z innymi to absolutna podstawa. Dlatego też uważam, że do takich zastosowań świetnie nada się chociażby FT-450D. Może i nie weźmiemy tej stacji bazowej w teren, za to posłuży ona za solidną podstawę komunikacji.
Wto Mar 27, 2018 12:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natgeo_45

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepiej i jedno i drugie. Tak jest na przykład we Włoszech i w Grecji! Smile
Nie Kwi 01, 2018 15:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianoitaliano

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie góry gdyż preferuję aktywny wypoczynek
Pon Kwi 02, 2018 13:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radiowiec

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że góry. Nawet nie trzeba jechać za granicę, nasze polskie już same w sobie są piękne Smile Nie da się ukryć, że przed takim wyjazdem warto się zaopatrzyć w radiotelefony ręczne. Komórki w takich terenach często są zawodne, w przeciwieństwie do tych urządzeń.
Sro Kwi 04, 2018 10:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
a dla mne wybór jest prosty i zdecydowanie wybieram polskie morze. Kilka razy byłam w górach i zawsze brakowało mi jednak tego nadmorskiego kliematu. W tym roku wybieramy się w połowie lipca do Chałup, do hotelu Merdian. Byliśmy tam juz rok temu na majówce- świetne miejsce, idealne także dla rodzin z dziećmi. Na miejscu spa, basen, bilard i sala zabaw dla dzieci. Smaczna kuchnia, przemiła obsługa i rozsądne ceny.
Pon Kwi 09, 2018 11:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
W tym roku morze, za rok góry, albo może i pod koniec roku uda się pojechać także w góry. Jak na razie skupiam się na zorganizowaniu urlopu nad morzem. Nie będzie to długi urlop, bo będzie trwał zaledwie 7 dni, ale mam nadzieje, że to wystarczy, żeby wypocząć i rozerwać się trochę. Przeglądam właśnie oferty noclegów na tej stronie http://www.dhapartamenty.pl/ , jest kilka ofert, które bardzo mnie zainteresowały, ale nie wiem na jaką konkretnie powinnam się zdecydować. Pomożecie? Smile
Nie Kwi 15, 2018 06:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek26

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie Morze latem, a góry zimą. Jedyne słuszne rozwiązanie według mnie.

Człowiek, o którym sądziliśmy, że rozumie nas najlepiej, odnosi się do nas później ze współczuciem, obojętnością albo wręcz antypatią. Z kolei ludzie, których obchodzimy, dzielą się na dwie grupy: tych, którzy nas rozumieją, i tych, którzy wybaczają nam najgorsze grzechy.
Nie Kwi 15, 2018 14:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reptile9000

Post Drakula BOSS Odpowiedz z cytatem
Ja preferuję morze. Nie chce mi się męczyć.
Pią Maj 11, 2018 12:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatakar

Post Odpowiedz z cytatem
Jak planujecie wakacje nad morzem i szukacie noclegu to warto rozważyć propozycję ośrodka http://sarbinowka.pl gdzie do dyspozycji w Sarbinowie są piękne, nowe domki o wysokim standardzie bardzo blisko morza.
Czw Maj 17, 2018 07:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sluchyPL

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ogólnie wole wypad nad morze, inna atmosfera Smile
Sro Maj 23, 2018 15:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kuibulo

Post Odpowiedz z cytatem
Planujemy wyjechać do Andory na narciarską wyprawę Smile Biuro podroży http://www.andorra.pl/ już wszystko nam zorganizowało, teraz zostaje odliczać dni do wyjazdu Smile
Czw Maj 24, 2018 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia782

Post Odpowiedz z cytatem
Jako że jestem miłośniczką sportu i rywalizacji, zdecydowanie wybieram góry. Morze nie jest dla mnie, ogólnie nie lubię biernie wypoczywać.
Sob Cze 02, 2018 18:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martaej

Post Odpowiedz z cytatem
Wg mnie zdecydowanie lepiej wybrać się nad morze. Organizacja takiego wyjazdu zajmuje troszkę więcej czasu ale rekompensuje to świetnie spędzonym czasem. Gdybyś się przygotowywał do takiego wyjazdu zerknij na https://www.morzeweb.pl/blog/organizacja-wyjazdu-nad-morze-o-czym-nie-mozna-zapomniec/ . Warto mieć wszystko przy sobie będąc już na miejscu, bo dokupowanie czegokolwiek może się okazać mega kosztowne Wink
Sro Cze 06, 2018 07:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa

Post Odpowiedz z cytatem
Zarówno góry jak i morze mają swoje uroki. Ja to jeżdże na wczasy nad morze, a jeżeli chodzi o takie kilkudniowe wypady to wybieram góry, też mi dużo bliżej jest na południe Polski Smile Teraz mam na oku bardzo fajny domek w Zwardoniu http://willajasien.pl Jest wokół pełno pięknych szlaków turystycznych ale i tak planuje pojechać tam w zime na narty
Sro Cze 06, 2018 08:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Cze 06, 2018 08:59

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Skocz do: