Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Góry czy morze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Góry czy morze?
Autor Wiadomość
wianeja
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Moja kuzynka o okolic Gniezna często tam bywa ze swoim znajomymi na długim weekendzie. Kiedyś jeździły w przeciwnym kierunku do Skorzęcina, ale teraz uważają, że ta miejscówka jest znacznie lepsza!
Wto Sie 11, 2015 14:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Sie 11, 2015 14:04
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie ten kierunek nie przekonuje. Lepsze Mazury i Bałtyk.
Sro Sie 12, 2015 14:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna75

Post Odpowiedz z cytatem
Na takie upały jakie są to chyba najlepiej morze i siedzieć w wodzie cały dzień - tylko wtedy nas słońce spali...

Pią Sie 14, 2015 07:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Masz jeszcze alternatywę w postaci jeziora, która staje się coraz bardziej popularna. I nie musisz jechać na Mazury, bo niedaleko Warszawy też funkcjonuje port. Zerknij na stronę http://www.marina-diana.pl/ być może nawet o nic słyszałaś. Nie jest drogo i fajnie można spędzić czas.
Nie Paź 04, 2015 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie podobają się i góry i morze i chętnie wybieram jedno i drugie na planowane wyjazdy.
Sro Paź 07, 2015 08:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tama

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem ciekawsze są tereny górskie, widoki nad wodospadami. Unikalny pod tym względem jest http://www.cichy-zakatek.pl/ nad wodospadem w Węgierskiej Górce. Coś niesamowitego.
Sob Paź 17, 2015 23:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Jesienią oraz zimą wolę wyjeżdżać w góry, najlepiej w Beskidy. Także w tym roku mam takie plany i zastanawiam się nad zarezerwowaniem noclegów Istebna w Krótkim Szpicu. Początkowo miałam w planach jechać tam na Sylwestra, ale nie mają już wolnych miejsc, więc udam się tam podczas ferii zimowych. Urzekły mnie zdjęcia domków i okolicy, które znalazłam tutaj https://www.flickr.com/photos/60531935@N07/9411143334/in/photostream/ - okolica jest naprawdę przepiękna!
Wto Paź 20, 2015 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
To zawsze odwieczny problem osób mieszkających w Polsce, którym ciężko się zdecydować na daną miejscówkę! Najlepiej wybrać to co się bardziej lubi robić! Jeśli będzie to jednak Zakopane, to tutaj macie namiary na sprawdzony apartament- http://www.superapartamentzakopane.pl
Sro Paź 21, 2015 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja od siebie jeszcze dorzucę adres http://www.marina-diana.pl/ to port funkcjonujący niedaleko Warszawy. To jest nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie ludzie pływają na łódkach czy jachtach. Zobacz sobie ich stronę, bo naprawdę warto. Kwestia tego ile chcesz wydać.
Nie Lis 08, 2015 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kocham góry, ale w góry trzeba się odpowiednio przygotować. Pomoże w tym górski sklep internetowy 8a.pl.
Nie jedźcie bez przygotowania, bo to niebezpieczne.
Wto Lis 24, 2015 04:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
To jest zawsze ciężki wybór, bo ja np. lubię i to i to, choć częściej chyba jednak stawiam na góry.
Sro Lis 25, 2015 10:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli nie byliście jeszcze w Bieszczadach, warto pojechać i pozwiedzać. Dla mnie góry to lepszy kierunek podróży niż morze, można podziwiać piękne krajobrazy i odpocząć. Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany takim wyjazdem, więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.polskaatrakcyjna.pl/atrakcje/tag/t-bieszczady-atrakcje - to baza atrakcji i noclegów zlokalizowanych na terenie polski.
Pon Lis 30, 2015 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie góry! Polecam wybrać się do Kościeliska. Bardzo urokliwe miejsce niedaleko Zakopanego. Dużym plusem jest to, że nie ma tam takiego gwaru jak w Zakopanym. Wiele osób jadąc w tamtym kierunku wpisuje w wyszukiwarkę słowa "apartament zakopane basen" i w ten sposób szuka noclegu. Jest to ogromny błąd. Lepiej bowiem szukać w okolicach luksusowych apartamentów, które są znacznie tańsze i bardziej komfortowe.
Pon Lis 30, 2015 15:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tosia93
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie morze. Każdy ma swoje własne upodobania, ale warto choć raz wybrać się do Dąbek do hotelu http://www.delfinhotel.pl/, nawet zimą. To rewelacyjne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Poczytajcie, przemyślcie i zastanówcie się nad wyjazdem Smile
Pon Gru 07, 2015 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja jestem za morzem, zwłaszcza przez wakacje. Wybieram zawsze miejsca przyjazne dla dzieci. Takie rodzinne wakacje nad morzem są najlepsze. Racja pogoda jest różna ale nie da się przecież cały dzień siedzieć na plaży na słońcu, zróżnicowana pogoda jest idealna dla dzieci i dorosłych.
Sro Gru 16, 2015 15:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Gru 16, 2015 15:46

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Skocz do: