Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Góry czy morze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Góry czy morze?
Autor Wiadomość
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
góry nad morzem najlepiej:)
Wto Paź 28, 2014 13:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Paź 28, 2014 13:45
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wakacje morze a zimą góry. Co roku wybieramy się w inne miejsce nad morze na wakacje i jestem zachwyceni. W roku 2 015myślimy nad miejscem bliżej granicy Niemieckiej np. http://www.pobierowo-apartamenty.pl czy ktoś z was tam był? Z opisu apartamenty bardzo super wyposażone, podwórko także. Dużo atrakcji , blisko morza. Czyli wszystko co potrzebne do dobrego wypoczynku a cena też przyzwoita.
Pon Lis 10, 2014 15:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
To jest taki trochę stereotyp Wink. Moim zdaniem również zimą warto jest jeździć nad morze czy latem w góry.
Sro Sty 14, 2015 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nad morzem odpoczywam, a po górach wędruję. Zaczęła mnie też interesować wspinaczka i chciałabym połączyć miłość do gór z nową pasją. Oczywiście najpierw muszę zacząć treningi na ściankach, by później móc pojechać w góry. Oglądałam już nawet niezbędny sprzęt. Najbardziej przydadzą mi się dobre buty do wspinaczki oraz woreczki na magnezję, bo odzież sportową mam, a sprzęt do asekuracji wypożyczę. Czy ktoś z Was jeździ w góry, by się wspinać? Gdzie najlepiej się udać?
Sro Sty 14, 2015 22:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iga

Post Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie morze:) W szczególności Kołobrzeg. Na początku jeździłam tam z rodzicami w tym roku jadę po raz pierwszy sama:) Jestem typem leniuszka więc wylegiwanie na plaży to idealne wakacje dla mnie.
Wto Sty 20, 2015 21:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też wolę góry. Bardzo lubię wyjeżdżać do apartamentów w Zakopanem, bo tylko tam czuję się naprawdę dobrze.
Czw Sty 22, 2015 10:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenia
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Góry mogą być wiosna, jesień i zima a latem morze Smile idealne rozwiązanie jak dla mnie Smile)
Sro Sty 28, 2015 22:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sgedek

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wolę góry Very Happy Morze mnie nudzi, ileż dni pod rząd można leżeć godzinami na plaży i się opalać? Takie leżenie plackiem i opalanie nudzi mi się po 5 minutach, czytać książek akurat w takich warunkach nie lubię. Ewentualnie można iść do wody, ale z czasem też ma się dość. Wkurza mnie też wszechobecny piach w butach, ubraniach, plecakach i człowiek leżący na człowieku, że ledwo widać piasek. Morze jest ładne, ale krajobraz górski jest bardziej urozmaicony i ciekawy. Nie wiem jak z innymi polskimi górami, ale ja jeżdżę zawsze w ukochane Tatry. Do tego kocham Zakopane jako miasto, czuję się tam bosko ^^ Jak jest z Wami? Co wolicie?

NiktWaznyy, w górach też jest woda Razz Tylko w postaci wodospadów i strumieni, nad którymi uwielbiam sobie usiąść i pomoczyć łapki. Czystsze niż Bałtyk.

Sob Sty 31, 2015 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lenia
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A ja zdecydowanie wolę morze. Opalanie, ciepły piasek, szum morza. Wymarzone wakacje.
Wto Lut 03, 2015 11:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj http://www.siwejka.pl/noclegi,3.html jest ciekawa oferta noclegów w Beskidzie Niskim, a konkretniej w miejscowości Ropki. Siedlisko Siwejka jest położone 140km od Krakowa. Mają niskie ceny noclegów, a wokół jest sporo atrakcji. Można tam jechać na weekend, albo na ferie zimowe.
Sob Lut 07, 2015 16:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
My nie mamy problemu, bo zawsze wybieramy morze. Wolę się wygrzewać na plaży niż wchodzić po szlaku. Poza tym góry mnie nigdy nie pociągały. Mamy jeden ulubiony hotel, gdzie noclegi Jarosławiec są w miarę tanie jeśli chodzi o okolicę. A Wy macie ulubione miejsca?
Nie Lut 08, 2015 15:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Trudno mi wybrać bo nad morzem jeszcze nie byłam. Mam nadzieję, że uda mi się to nadrobić ostanio natknełam się na bardzo ciekawą ofertę wiosna nad morzem fajnie by było, sie tak powylegiwać w spa.
Nie Lut 15, 2015 12:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
No ale mamy wody termalne w górach http://www.termyuniejow.pl/pl/kapieliska-termalne więc może warto to połączyć, a że panuje tam wyjątkowy mikroklimat to prawie tak jakby być nad morzem Smile
No a lista schorzeń na jakie wpływają te źródła- jest imponująca.
Pią Lut 27, 2015 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moja siostra znalazła jeszcze dwie fajne miejscówki w Szczawnicy - http://www.skalny.pl/ i http://www.podlisem.pl
Jest to jeden właściciel, ma super standard i dobre ceny:) była z rodziną i wrócili naprawdę zadowoleni Smile
Pon Mar 30, 2015 10:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wawa11

Post Odpowiedz z cytatem
A ja ostatnio wypatrzyłem taki apartament http://www.domekzakopane.info/pl-apartament_hrabiego.html jednak nie jest jeszcze to dostępne dopiero od maja zastanawiam się czy ze znajomymi nie wyskoczyć.
Wto Kwi 07, 2015 11:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Kwi 07, 2015 11:30

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: