Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Aranżacja wnętrz, a projektant.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Aranżacja wnętrz, a projektant.
Autor Wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Weź sobie zerknij jeszcze na stronę http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/sant-agostino/ mają fajną ofertę. Oczywiście wiadomo, że ceny są różne. Jednak sobie wejdź, porównaj i najwyżej będziesz szukać dalej. To nie problem.
Nie Lis 01, 2015 13:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Nie Lis 01, 2015 13:46
mariola685
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz czy w domu czy dla firmy warto wybierać projektanta wnętrz, aby miejsce wyglądało zmysłowo. Mnie zachwyciły realizacji studia: http://370studio.pl , gdzie ich propozycje pod względem projektu wnętrz jest na wysokim poziomie.
Czw Kwi 14, 2016 14:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiktoria887
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ta prawda. Mnie osobiście bardzo do gustu przypadły pomysły tej architekt http://izabelawidomska.pl/ . Jej projekty są bardzo ciekawe, łączy w nich bowiem ciekawą kolorystykę ze świetnie dopasowanymi do konkretnego wnętrza meblami. Poza tym, z tego co zauważyłam, oglądając zdjęcia z jej realizacji, chociażby w zakresie oświetlenia, śmiało sięga po ciekawe rozwiązania, chociażby wybierając podświetlane od dołu meble do kuchni.
Pią Cze 03, 2016 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iksa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze próbuje sama zmieniać i coś remontować. Czasami jest tak, że niewielkim kosztem można zmienić wygląd danego wnętrza. Ostatnio kupiłam do pokoju bardzo efektowne zasłonki, które znalazłam na stronie https://www.obi.pl/wszystko-wokol-okna/zaslony-i-firany/c/1059 . Do tego dokupię jeszcze jakieś dekoracyjne poszewki pod kolor i już będzie widoczna zmiana na plus.
Sob Lut 11, 2017 22:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
bragirl
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Niektóre projekty są super Wink
Sro Mar 08, 2017 10:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja samodzielnie nie potrafię nic fajnego wymyślić, architektura wnętrz to jednak nie moja bajka dlatego przy urządzaniu mieszkania skorzystałam z usług biura projektowego Macińska Architekci. Projekt przygotowali bardzo szybko i własnie taki jak chciałam. Postawiam na nowoczesne rowiązania w mieszkaniu a zarazem na praktyczne. Jesli chcielibyście skorzystać z ich usługo to polecam. Zostawiam namiary http://architektpoznan.com/
Sro Mar 29, 2017 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie, że teraz jest możliwe projektowanie wnętrz online, coraz więcej firm oferuje takie rozwiązanie, co uważam za bardzo dobrą opcję. Pomoc specjalisty podczas urządzania domu czy mieszkania to duze wsparcie, sami na pewno nie urządzilibyśmy wnętrza tak funkcjonalnie. Zdecydowałam się na samodzielną aranżację mieszkania, jak przeprowadzaliśmy się do domu, zdecydowaliśmy się wynająć architekta, nie ma porównania.
Nie Cze 04, 2017 16:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cwajkas

Post Odpowiedz z cytatem
aranzacja wnetrz to nie sa przelewki, dlatego zdecydowanie warto jest zlecić takie coś profesjonaliście a najlepiej dobrej firmie z doświadczeniem
Pon Cze 05, 2017 19:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że najlepiej zlecić to specjalistą, samemu to możemy odwalić sobie w domu czy mieszkaniu tandetę w której będziemy później musieli mieszkać. Teraz architektura poszła bardzo do przodu, oczywiście pomysły możemy wyszukiwać sami i nakierować projektanta i to jest bardzo dobre rozwiązanie. Sami tak robiliśmy. Wydaję mi się, że do tego będzie bardzo dobry i przydatny portal Sztuka Architektury bo tam można znaleźć projekty i pomysły niemal z całego świata i nie mam mowy abyśmy nie wybrali koncepcji do swojego mieszkania.
Nie Lip 09, 2017 10:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hyszto

Post Odpowiedz z cytatem
jak ja chce coś zmienić w mieszkaniu to wchodze na blogi wnetrzarskie i szukam inspiracji zadnemu projektantowi nie bede placic nigdy Very Happy
Nie Lip 09, 2017 13:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nastolatek100
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wiem po co wydawać pieniądze na projektanta wnętrz, którzy przecież nie jest wcale tani. Polegam na swoim guście, ale gdybym go nie miała, poprosiłabym o pomoc kogoś, kto ma jakieś wyczucie stylistyczne.

Pią Lip 14, 2017 17:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tez jestem tego samego zdania, projektant to sprawa zupełnie nieopłacalna jak można samemu zaaranżować oryginalne wnętrze, zresztą są tez odpowiednie poradniki.
Pon Lip 17, 2017 09:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj znajdziecie genialne hokery w stylu skandynawskim https://www.krzesloteka.pl/sklep/hokery-krzesla-barowe/hokery-w-stylu-skandynawskim-39/
Wto Lip 25, 2017 14:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Z chęcią zobaczę. Myślę o zakupie jednego do kuchni.
Sro Lip 26, 2017 21:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wacława

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie współpraca z profesjonalnym architektem wnętrz to bardzo dobry pomysł Smile Tym bardziej, jeśli ktoś nie ma smykałki do urządzania i po prostu zamiast sprawiać mu przyjemność to po prostu by go to tylko męczyło. Wiele osób obawia się architektów, bo myślą, że narzucą oni jakieś swoje pomysły, stylistykę i koniec. A wcale tak nie jest. Pamiętajmy, że architekt wykonuje dla nas usługę, więc musi dopasować się do naszych oczekiwań. Ja na przykład lubię klasykę, taką jaka jest tutaj opisana: http://designsekcja.pl/meble-do-salonu-klasyka-nadal-w-modzie/ i dokładnie takie mieszkanie "otrzymałam" od architekta.
Czw Lip 27, 2017 13:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lip 27, 2017 13:41

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: