Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Aranżacja wnętrz, a projektant.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Aranżacja wnętrz, a projektant.
Autor Wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja wolałam sama sobie zaaranżować domek Wink trochę inspiracji czerpałam ze sklepów meblowych w sieci, (np. http://www.gama-sklep.com.pl )
I wierzcie mi wszystko wyszło bosko Smile
Sro Gru 03, 2014 14:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Gru 03, 2014 14:25
MegaLena
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie, nawet nie myślałam, jak wiele może zmienić mały dodatek Smile

Ze smutnej jadalni, w brązowych, nieokreślonych kolorach można zrobić bardzo przyjemne miejsce dodając trochę koloru Smile I to jest największa radość w tworzeniu własnej wizualizacji domu Smile
Czw Gru 11, 2014 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenia
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz pomoc projektanta to indywidualna sprawa. Jedni potrzebują, inni radzą sobie sami. Najlepiej sprawdź jaki masz budżet, co musisz zrobić i zadecydujesz - działam sam czy z projektantem i ile mogę mu za to zapłacić. Jednak dziś w internecie znajdziesz sporo pomocy i to za darmo.
Wto Sty 13, 2015 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peletor
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Przeczytałem ostatnio artykuł http://deko-rady.pl/lazienka/lazienki-nowoczesne/urzadzasz-pierwsza-lazienke-wybor-umywalki-nie-jest-oczywisty_8071 , przy którym dowiedziałem się, że wybór odpowiedniej umywalki nie jest wcale taki oczywisty. Sprawdźcie na co zwrócić uwagę podczas wyboru umywalki do swojej łazienki.
Wto Sty 20, 2015 12:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie tylko wybór umywalki ale całego wyposażenia do łazienki nie jest łatwy. Najważniejsze to kupować od tego samego producenta i z tej samej serii. W przeciwnym wypadku może się okazać, że wanna ma inny odcień bieli, niż sedes.
Sro Sty 21, 2015 21:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Samemu można znaleźć fajne pomysły w internecie - nie potrzeba projektanta. Np. tu http://www.wnetrzaplus.pl/art1892-skoncz-z-nudna-lazienka-przeczytaj-jak-zaplanowac-oswietlenie-w-kilku-krokach.html są fajne pomysły w kwestiach oświetlenia.
Sob Lut 28, 2015 20:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tissu

Post Re: Pracownia architektoniczna Odpowiedz z cytatem
tissu napisał:
Warto też sprawdzić czy pracownia ma na swoim koncie jakieś realizacje czy tylko wizualizacje, czyli czy to co projektuje da się później zrealizować. Do tego warto też się zastanowić czy projekt na wizualizacji nie przekracza naszego budżetu, bo łatwo jest zaprojektować coś pięknego i bardzo drogiego.
Należy też sprawdzić czy projektanci mają odpowiednie wykształcenie czy tylko np jakiś kilkugodzinny kurs projektowania wnętrz.
Najlepiej zaufać architektom po studiach. Ma to bardzo duże przełożenie na jakość projektu Smile.
http://www.tissu.com.pl/architekci-i-projektanci

Wto Mar 03, 2015 14:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj macie coś odnośnie aranżacji łazienek - http://kobieta.elblag.net/artykuly/czarna-lista-bledow-w-aranzacji-lazienki-znasz-jej-zawartosc,18275.htm . Lubię przeglądać tego typu artykuły, w których często można znaleźć ciekawe informacje, które mogą się przydać podczas aranżowania łazienki.
Sro Cze 10, 2015 14:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenia
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz każdy projektant czy architekt ma na to inny pomysł i zależy nie tylko od idei, ale i budżetu. Możesz zlecić to firmie Westa, która oferuje projektowanie architektoniczne w dobrej cenie. Oni mają też gmp system, ale to Cię raczej nie będzie interesować.
Pią Cze 26, 2015 13:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Samemu też można wykonać ciekawe aranżacje!
Mi się zawsze marzyła "niebieska łazienka" wręcz lazurowa. Ale tak na serio- to zazwyczaj wybieram neutralne i monochromatyczne kolory w takich pomieszczeniach ze względu na ponadczasowy charakter pomieszczenia. Podstawą dla mnie w łazience jest też kabina prysznicowa, bidet i inne dobre sanitaria!
Sro Lip 22, 2015 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja raczej na Homebooku szukam fajnych pomysłów i ostatnio znalazłem świetny pomysł na kuchnię z wyspą. Bardzo to było inspirujące.
Pon Sie 03, 2015 13:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Próbowałam i nigdy więcej się nie skuszę. Projektant tak nam wycenił łazienkę, że chyba pół życia musiałabym zarabiać na jej wyposażenie Very Happy A my weszliśmy na tę stronę http://domoweceny.pl/najlepsze/armatura-i-hydraulika i okazało się, że znaleźliśmy armaturę dziesięć razy tańszą Very Happy
Sro Sie 05, 2015 15:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ken
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Sprawdźcie sobie http://artelis.pl/artykuly/66260/Masywne-lustro-zyrandol-i-wanna.-Co-jeszcze-zrujnuje-wnetrze-malej-lazienki . Jeśli chcecie mieć ładną łazienkę, to tutaj znajdziecie sporo ciekawych porad w tym temacie.
Pią Wrz 04, 2015 15:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jamka

Post Odpowiedz z cytatem
Arwado napisał:
Próbowałam i nigdy więcej się nie skuszę. Projektant tak nam wycenił łazienkę, że chyba pół życia musiałabym zarabiać na jej wyposażenie Very Happy

No tak, to jest ból - takie usługi kosztują sporo pieniędzy. No chyba że ktoś ma ich pod dostatkiem, to pewnie go to nie zaboli. W przeciwnym razie z powodzeniem można działać na własną rękę, przecież internet jest skarbnicą pomysłów. Przykład: chciałam mieć kominek w mieszkaniu, coś mi się obiło o uszy, że to jest możliwe w wersji bio, więc wpisałam w wyszukiwarkę słowa kluczowe "biokominek opinie", następnie poczytałam trochę na ten temat, przejrzałam przykładowe aranżacje i miałam już jakiś pogląd, jak by to mogło się prezentować w moich czterech ścianach. Tak więc to naprawdę nie jest trudne, spokojnie można sobie poradzić samemu.
Sob Wrz 05, 2015 09:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli szukacie praktycznych porad co do aranżacji łazienek, to powinniście zajrzeć na stronę http://akcesorium.com.pl/tych-akcesoriow-nie-moze-zabraknac-twojej-lazience-nasze-inspiracje/ . Myślę, że znajdziecie tutaj naprawdę praktyczne inspiracje.
Pon Wrz 07, 2015 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Wrz 07, 2015 11:54

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: