Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Aranżacja wnętrz, a projektant.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Aranżacja wnętrz, a projektant.
Autor Wiadomość
NataliaSano
Amator

Post Aranżacja wnętrz, a projektant. Odpowiedz z cytatem
Korzystał ktoś może z tego typu usług? W sumie już kilka lat się do tego zbieram, ale za każdym razem jak przychodzi czas remontu to mówię sobie, a tam następnym razem się zobaczy. I właśnie o to tutaj chodzi, żeby się zdecydować przeglądałam nawet stronę jednej tego typu firmy Artproject Studio i nie ukrywam, że niektóre rozwiązania bardzo mi się podobają, a na pewno nigdy bym na nie nie wpadła czy się zdecydowała. Ogólnie jeśli ktoś korzystał z takich usług i może zamieścić jakieś zdjęcia byłabym wdzięczna.
Pią Kwi 25, 2014 09:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 25, 2014 09:19
Juustina

Post Odpowiedz z cytatem
Należy pamiętać żeby skorzystać wtedy z usług profesjonalisty, polecam designer Łódź www.akademiaarchitektury.pl
Pią Kwi 25, 2014 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peletor
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam firmę Deco Nova. Oferują profesjonalne projekty aranżacji wnętrz. Bardzo atrakcyjna oferta i doświadczeni pracownicy. Ich realizacje możecie zobaczyć na ich stronie internetowej - http://www.deconova.pl/ .
Wto Maj 27, 2014 07:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie korzystałam z tego typu usług. Szukam inspiracji w Internecie i sama aranżuję swoje wnętrze.
Wto Maj 27, 2014 08:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post mieszkania i nie tylko Odpowiedz z cytatem
w wyszukiwarce http://targimieszkaniowe.net/wroclaw-i-okolice/rynek-pierwotny/ maja dużo ofert mieszkań z całego kraju, a na dodatek oferują się tam różnego rodzaju fachowcy, wszystko można załatwić przez internet,bez wychodzenia z domu, polecam, ja jestem zadowolony
Pią Cze 13, 2014 12:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Moja przyjaciółka właśnie kupiła sobie mieszkanie za odstępne poznań. To jej pierwsze własne mieszkanie więc poprosiła mnie o pomoc w przeprowadzce i urządzaniu. Przeglądam internet w poszukiwaniu najnowszych trendów. To będzie wyzwanie. Mam nadzieję, że stworzymy wnętrze jej marzeń.
Pią Cze 13, 2014 21:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja postawiłabym raczej na nowoczesną aranżację salonu, kuchni, łazienki i sypialni. Wszystko z dosyć nowoczesnymi detalami, choć we w miarę klasycznym wydaniu. Ciężko to wytłumaczyć, nie podając konkretnych przykładów, ale tak właśnie starałam się urządzać swoje mieszkanie.
Sro Cze 18, 2014 13:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Właśnie takiego wnętrza pragnie moja przyjaciółka. Już większość mebli i dodatków wybrałyśmy, postawiłyśmy na minimalizm.
Pon Cze 23, 2014 17:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpuleczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Chciałam skorzystać, ale ostatecznie uznaliśmy, że zrobimy wszystko własnym sumptem i pomysłem. Wyszło nieźle, podoba mi się zwłaszcza łazienka, gdzie hydraulik podpowiedział nam, żeby zrobić umywalkę stojącą na blacie i pomógł tak wnętrze rozplanować, że mam tam i wannę i prysznic, trzeba było tylko połączyć osobne pomieszczenia WC i łazienki...
Czw Sie 21, 2014 16:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tissu

Post Pracownia architektoniczna Odpowiedz z cytatem
Warto też sprawdzić czy pracownia ma na swoim koncie jakieś realizacje czy tylko wizualizacje, czyli czy to co projektuje da się później zrealizować. Do tego warto też się zastanowić czy projekt na wizualizacji nie przekracza naszego budżetu, bo łatwo jest zaprojektować coś pięknego i bardzo drogiego.
Należy też sprawdzić czy projektanci mają odpowiednie wykształcenie czy tylko np jakiś kilkugodzinny kurs projektowania wnętrz.
Najlepiej zaufać architektom po studiach. Ma to bardzo duże przełożenie na jakość projektu Smile.
http://www.tissu.com.pl/architekci-i-projektanci

Sro Paź 01, 2014 06:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo cenna uwaga odnośnie wykonanych realizacji, Czym innym jest projektowanie w programie, czym innym wdrażanie tego we wnętrzu. Nie dyskwalifikowałabym ludzi po kursach - tu czasem nie liczy się wykształcenie, a kreatywność.
Pon Paź 06, 2014 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja urządzałam sama, ale wiele na ten temat czytając. Np. wcześniej nie miałam pojęcia o tym, że ekologicznie urządzona łazienka jest jednocześnie tak energooszczędna. Niby logiczne, ale nie spodziewałam się, że aż tak. Czytając wiele porad fachowców szczególnie z Akademii ROCA urządziłam sobie piękną, nowoczesną i funkcjonalną łazieneczkę Very Happy
Pon Paź 20, 2014 13:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MegaLena
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam raczej nie korzystam z porad fachowców, zajmujących się wyposażeniem wnętrz. Zawsze próbuję się sama z takimi rzeczami uporać, wierzę w swój gust, którego przewodnim motywem jest natura i zainteresowania. Jak masz pasję, to ona sama urządzi twoje wnętrze Smile Wszędzie wiszą obrazy lub stoją rzeźby koni, bo to zwierzęta, które uwielbiam, a do tego zdjęcia ciekawych przyrodniczo miejsc Smile
Pon Paź 20, 2014 20:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Naprawdę jak się nie ma totalnie beztalencia w tej kwestii to można sobie naprawdę ładnie zaaranżować wnętrza. Z projektantami wnętrz ból bywa taki, że nie zrozumieją dobrze twoich oczekiwań. Moim zdaniem chyba najlepiej poprzeglądać sobie najpierw jak najwięcej typowych aranżacji, żeby dobrze poczuć, co nam się podoba i potem stworzyć coś naprawdę pod siebie. Sporo typowych aranżacji salonu można na przykład znaleźć na stronach różnych producentów mebli, na przykład tutaj: http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/pokoj-dzienny.html .
No chyba, że ktoś ma naprawdę kupę kasy i chce mieć zrobione wnętrza och ach ę, to bez dobrego projektanta nie da rady.
Pon Lis 03, 2014 12:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suzie
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
My niedawno urządziliśmy sami własną łazienkę. W http://www.greston.com.pl/ zakupiliśmy naprawdę ładne płytki ceramiczne. Mają tutaj doskonały wybór w dobrej cenie. Uważam, że bez pomocy projektanta również można stworzyć bardzo piękną aranżację w swoim mieszkaniu.
Wto Gru 02, 2014 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Gru 02, 2014 12:24

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: