Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Jak wam idzie odchudzanie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Jak wam idzie odchudzanie?
Autor Wiadomość
AngelinaT

Post Jak wam idzie odchudzanie? Odpowiedz z cytatem
Ktos sie odchudzanie ze mna ? Wyszukajcie sobie w google - Skuteczne odchudzanie by TicAngelina - napewno sie przyda
Nie Kwi 13, 2014 16:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Nie Kwi 13, 2014 16:17
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Mnie odchudzanie idzie sprawnie i bezboleśnie - wystarczyło zamienić jedzone produkty na ich zdrowszą wersję (np. spaghetti razowe zamiast zwykłego) oraz stosować zasady odnoszące się do mechanizmu trawienia, tzn. nie łączyć w jednym posiłku białka i węglowodanów. Chudnę szybko, bez efektu jojo i nie chodzę głodna Smile Żadne diety cud nie są mi potrzebne Very Happy

Wto Kwi 15, 2014 10:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
meritum, nie pozostaje mi nic innego jak się z Tobą zgodzić Smile
Sro Kwi 16, 2014 10:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mistralka

Post Odpowiedz z cytatem
Pięknie to wygląda w teorii, ale w praktyce już może być dużo gorzej. Oczywiście myślę podobnie jak meritum, czyli że podstawą jest zmiana swoich nawyków żywieniowych. Bardzo często kierujemy się impulsem i zapominamy o różnych zasadach. Wydaje mi się, że dobrą pomocą w zmianie swoich zwyczajów żywieniowych może być ta aplikacja na telefon BeFit. Ma ona formę opiekowania się wirtualnym warzywem lub owocem, dlatego to też świetna zabawa Smile Wiadomo przecież, że przez rozrywkę najlepiej przyswaja się wiedzę.
Wto Cze 17, 2014 08:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Mam ostatnio trochę gorszy czas i ciężko mi sobie odmówić słodyczy, ale pracuję nad sobą usilnie Wink
Sro Cze 18, 2014 13:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie mam silnej woli. Przez trzy dni wszystko idzie zgodnie z planem: ćwiczenia, zdrowe jedzenie, zero słodyczy, a czwartego dnia pękam i rzucam się na czipsy lub czekoladę jak stado wygłodniałych wilków.
Pon Cze 23, 2014 17:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MegaLena
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja nie mam problemu z odchudzaniem, zawsze spadam z wagi na życzenie, czasem aż za bardzo. Na zimę zawsze się trochę w biodrach przyokrąglę, a potem chudnę w oczach. Z drugiej strony - dobra przemiana materii nie jest zła, i dużo ruchu mam.
Sro Wrz 24, 2014 19:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat teraz mam małe załamanie przez stres związany z życiem osobistym, ale mam nadzieję, że niedługo wyjdę na prostą.
Pon Wrz 29, 2014 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Samodzielne odchudzanie może być trudne. Właśnie w chwilach załamania potrzebne jest wsparcie. Warto poszukać placówek Natur House http://www.naturhouse-polska.pl/ w swojej okolicy. Mają tam dietetyków, którzy nie tylko pomogą się odchudzić, ale także będą wspierali podczas całej kuracji.
Pon Maj 04, 2015 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hardy
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z tobą, samemu ciężko. Widziałem ulotkę Naturhouse odchudzanie w Katowicach może ktoś z rejonu skorzysta. Każdy organizm ma inny, inny metabolizm. Warto oddać się specjalistom, żeby być pięknym Smile)
Sro Maj 06, 2015 15:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mnie pomocne i bardzo inspirujące są blogi. To na nich szukam info, porad i w ogóle diet.
Do moich ulubionych należy ten http://www.zgubkilo.info
Może dlatego, że jest nowy i stawia na jakość artykułów. Niektóre są przereklamowane :-/ i mało inspirujące.
Sro Maj 13, 2015 13:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adik356
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
hardy napisał:
Zgadzam się z tobą, samemu ciężko. Widziałem ulotkę Naturhouse odchudzanie w Katowicach może ktoś z rejonu skorzysta. Każdy organizm ma inny, inny metabolizm. Warto oddać się specjalistom, żeby być pięknym Smile)

Też słyszałam o Natur House. Na ich stronie można znaleźć sporo informacji o kuracjach http://www.naturhouse-polska.pl/ . No i opinie mają bardzo dobre. Podobno te kuracje są skuteczne i nie powodują efektu jojo.
Pią Maj 15, 2015 08:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania23
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli rzeczywiście chcesz schudnąć, to zacznij ćwiczyć, uprawiać sport. itp. Możesz również skorzystać z dietetyka, aby ułożyć dietę http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html?cookie=1 Trudno utrzymać dobrą sylwetkę, bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej.
Sob Cze 20, 2015 13:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Sport jest ważny, ale bez suplementacji się nie obędzie. Są środki takie jak XShape , które bazują na naturalnych składnikach http://suplemencik.pl/xshape-kolejny-produkt-na-odchudzanie-od-calivita/ . Zawiera on aminokwasy, l-karnitynę i witaminy. To składniki, które budują zdrowe mięśnie i zwiększają tempo metabolizmu, co znacząco przyspiesza tempo chudnięcia.
Pon Cze 22, 2015 06:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MegaLena
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Jak namówić delikatnie moją koleżankę na odchudzanie? Waży coraz więcej, albo przynajmniej wizualnie się... poszerza Smile
Pon Cze 22, 2015 09:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Cze 22, 2015 09:50

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: