Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
mezoterapia laserowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

mezoterapia laserowa
Autor Wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
muszę wybrać się na taki zabieg jak tylko znajdę chwilkę czasu.
Pią Kwi 28, 2017 19:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 28, 2017 19:34
kasianowa
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Medycyna estetyczna to nie tylko odmładzanie, to także poprawianie urody i korygowanie niedoskonałości. Nieraz pozostają na twarzy z różnych powodów nieładne przebarwienia albo blizny, można je usunąć w klinikach takich jak MediArt Instytut. Jeśli jest taka możliwość to dlaczego nie?
Nie Maj 07, 2017 09:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
ja bym się trochę obawiała takiego zabiegu bonie wiem, jak by moje ciało na to zareagowało.
Czw Maj 11, 2017 12:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romb
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Naprawdę nie ma się czego bać Smile To nie są jakieś operacje plastyczne, tylko zabiegi lecznicz,e które tak naprawdę od wielu lat są stosowane. Tyle że dzisiaj technika jest bardziej rozwinięta, dlatego też korzystamy z dobrodziejstw urządzeń, które cechuje większa skuteczność. Na przykład mezoterapia igłowa, która jest wykonywana w płockim Linea Medica polega bezpośrednim wstrzyknięciu substancji leczniczych pod skórę. A kremy co robią? Też ich zadaniem jest dostarczenie substancji leczniczych do tkanki skórnej, z tym że ich działanie jest osłabione ze względu na barierę lipidową. Jeśli się ją ominie to leczenie jest dużo bardziej skuteczne. Dla przykładu moja koleżanka całkowicie zrezygnowała z kremów na zmarszczki dla mezoterapii, która daje lepsze efekty, a przecież koszty są podobne. Naprawdę warto się zastanowić czy czasami nie bardziej jest opłacalny zabieg medycyny estetycznej niż wieloletnie stosowanie drogich kosmetyków
Czw Cze 22, 2017 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia90
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A co sądzicie o bardziej inwazyjnych metodach jak właśnie operacje plastyczne ? Ale robione nie dla zabawy ale z konieczności ? Wiadomo, że takie zabiegi znacznie poprawiają komfort życia. Jeśli chodzi o korektę nosa czy powiększenie piersi to warto skorzystać z oferty Tour Medica https://www.tourmedica.pl/kliniki/operacje-plastyczne-nosa/. Cieszą się wieloma pozytywnymi opiniami wśród pacjentów.
Pon Lip 31, 2017 16:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimm82

Post Odpowiedz z cytatem
Mezoterapii sobie jeszcze nie robilam, ale mysle ze i na to przyjdzie czas Smile Teraz moim priorytetem jest depilacja laserowa http://www.skinline.com.pl/depilacja-laserowa super zabieg, mozna pozbyc sie niechciany wlosków praktycznie na zawsze Smile
Sro Sie 09, 2017 20:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwonamalek2

Post Odpowiedz z cytatem
A slyszalyscie cos moze o laserowym zamykaniu naczynek http://www.esteti-med.pl/zabiegi/laserowe-zamykanie-usuwanie-naczynek-i-rumienia/ ? Ostatnio zauważyłam u mnie problem zaczerwienienia sie na twarzy i poczytalam coś o tym zabiegu. Mysle ze moglby fajnie pomoc, polecacie?
Pon Sie 28, 2017 12:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolitka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Ja sie poddalam takiemu zabiegowi http://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ w klinice Miracki w Warszawie, skora stala sie jedrniejsza, pelniejsza blasku, zmarszczki sie wypelnioly.. wygladam duzo lepiej niz wczesniej i jestem zachwycona z efektow Very Happy To super profesjonalna klinika, polecam
Pon Sie 28, 2017 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Mezoterapia jest bardzo fajna, ale dla cer naczyniowych sądzę, że się nie nadaje.
Wto Sie 29, 2017 07:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
bardzo chętnie bym skorzystała z takiej opcji bo czytałam że jest bardzo skuteczna, tylko szkoda że taka droga.
Wto Sie 29, 2017 08:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
system

Post Odpowiedz z cytatem
Takie i inne zabiegi to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli chcemy pozbyć się problemów związanych z wyglądem naszego ciała. Ja na przykład ostatnio powiększałam sobie usta w http://www.zrodlana.com.pl/medycyna-estetyczna i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Efekt jest piorunujący
Pią Wrz 01, 2017 19:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka123

Post Odpowiedz z cytatem
ja mezoterapię zrobiłam u tego lekarza http://www.drkepa.com/kontakt.html niczego nie żałuję jestem bardzo zadowolona, moja samoocena wzrosła o 100 procent, wreszcie czuję się dobrze w swoim ciele !!!!
Czw Wrz 21, 2017 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
muszę tego zabiegu spróbować ale jak sie orientowałam to trochę kosztowne jest.
Pią Wrz 22, 2017 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja teraz akurat zastanawiam się nad mikrodermabrazją.
Sob Wrz 23, 2017 13:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dima
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Zajrzyj do tej kliniki http://bienkowscyclinic.pl , moja klientka z salonu fryzjerskiego była tam na tym zabiegu. Bardzo chwaliła, podejrzewam że tym wychwalaniem przynajmniej dwie oczekujące na obcięcie Panie namówiła na ten zabieg ;P Piękne słowa padały z jej ust w stronie właścicieli Dr Marcin Bieńkowski oraz dr Ilona Wnuk-Bieńkowska , że to ludzie bardzo przyjaźni, że emanuje od nich ciepło, troska i profesjonalizm.
Pią Wrz 29, 2017 11:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 29, 2017 11:18

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: