Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Biżuteria
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Biżuteria
Autor Wiadomość
Marlena85
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Co do biżuterii to ja jednak wolę korzystać z sprawdzonych i pewnych miejsc, a jedna z takich firm są oni http://www.zlotalinia.com Wiele moich przyjaciółek także kupuje tam biżuterię i nigdy nie słyszałam złej opinii na ich temat, a w sieciówkach wiele razy się nacięłam na jakiś babol.
Sro Mar 28, 2018 17:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Mar 28, 2018 17:44
elania
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Mi natomiast bardzo spodobała się oferta biżuterii z brylantami, którą znalazłam na stronie internetowej https://aclari.pl/ Osobiście uważam też, że brylanty są nośnikiem ludzkich fluidów, ich mistyczna moc łączy się z naszymi fluidami przekazując dobrą energię. Brylanty najlepiej czują się w szlachetnym towarzystwie królewskich kruszców - żółtego lub białego złota, platyny lub z grupy platynowców - rodu, irydu, osmu palladu. Rzadko oprawiano brylanty w srebro - kamień najpierw osadzając w złocie, a potem w mniej szlachetny kruszec. Każdy z zakutych przez złotników ACLARI brylantów jest starannie selekcjonowany, aby jego barwa i kolor zachwycały swoim pięknem. Parametry ich brylantów sprawiają, że światło odbijające się od wnętrza kamienia wywołuje niematerialne uczucie migotania pełnego bajecznych refleksów, błysków i kolorów. Ważne jest, aby kupując pierścionek zaręczynowy lub inną biżuterię z brylantami dowiedzieć się jakiej klasy kamienie zostały użyte podczas produkcji.
Wto Kwi 17, 2018 08:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Otoja

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam srebrną biżuterią. Sztuczna mnie uczula więc zawsze patrzę, aby srebro było najwyższej jakości. Srebro próby 925 sprawdza się najlepiej w moim przypadku. Warto zwracać na to uwagę przy wyborze. Może cena jest wyższa, ale biżuteria służy nam wtedy długi okres czasu.
Sro Cze 13, 2018 09:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksowa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio bardzo często noszę choker połączony z ramiączkami do stanika. Super to wygląda, przyciąga wzrok i pasuje do każdej stylizacji Smile
Pią Cze 29, 2018 10:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Cze 29, 2018 10:11

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Sport, Fitness, Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: