Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Domena dla firm
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Domena dla firm
Autor Wiadomość
Widoczni

Post Odpowiedz z cytatem
W dzisiejszych czasach nie wystarczy mieć już tylko ładną domenę i stronę - trzeba jeszcze dodatkowo zadbać o jej kompleksową promocję w internecie. Mogą to być reklamy adwords, skuteczna strategia content marketingowa czy pozycjonowanie sklepów internetowych https://widoczni.com/pozycjonowanie-sklepu-internetowego/ Szczególnie to ostatnie cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ często to właśnie z tego źródła można czerpać największe zyski w sprzedaży.
Wto Lis 14, 2017 14:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Lis 14, 2017 14:19
Inatka1993
Rozeznanie

Post Domena Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się, że trzeba umiejętnie wypromować witrynę w necie, żeby przyniosła ona spodziewany efekt w postaci napływu zamówień na nasze usługi. To niepodważalny fakt. Wszystko może źle działać, jak się za to zabierze od nie tej strony co trzeba i nie tak jak się powinno. To samo dotyczy sfery optymalizacji. Jeśli wprowadzimy złą, może się okazać, że produkcja czy sprzedaż stoi. Dlatego warto się kilka razy zastanowić przed jakimkolwiek krokiem. Osobiście myślę nad współpracą z firmą http://www.primesoft.pl/ w kwestii usprawnienia procesów, ale nie wiem jeszcze. Nim się zdecyduję, dobrze rozważę każde za i przeciw. Wydaje mi się, że powinnam im zaufać, tak jak inne wiodące marki przede mną. A wracając do tematu reklamy, mamy tyle opcji, że nie wiadomo czego pierwsze spróbować ;D
Pią Lis 24, 2017 13:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teenerka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, dobra domena to podstawa sukcesu, to ona ma w pierwszej kolejności przyciągnąć klienta. Na https://www.sprintdatacenter.pl/ możesz sprawdzić jakie nazwy są wolne i ją zakupić i zarejestrować, a potem zintegrować z pozostałymi usługami firmy - hostingiem, VPS czy serwerami dedykowanymi.
Sro Sty 17, 2018 10:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turexer
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja bym postawił na domenę od Hekko Wink Możesz u nich kupić również hosting, a wtedy masz wszystko w jednym miejscu, co jest bardzo wygodne Smile Dzięki temu wszystie usługi szybko przedłużasz.
Wto Maj 22, 2018 06:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilia78
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem lepiej jest pójść do profesjonalnej firmy, która stworzy domenę pod nas. Czyli weźmie pod uwagę to, co nas wyróżnia na tle innych itp. Tak samo ze sklepem internetowym. Ogólnie strona internetowa powinna się wyróżniać na tle innych a nie powtarzać. Ja mogę doradzić w tej kwestii firmę https://coolbrand.pl/uslugi/prestashop-profesjonalne-sklepy-internetowe/ którzy świetnie tworzą.
Wto Sty 29, 2019 02:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bombka

Post Odpowiedz z cytatem
jest spory wybor na rynku, to fakt, ciezko sie zdecydowac, ale ja zaufalam jednak doswiadczeniu, nazwa.pl juz 22 lata w branzy, to o czyms swiadczy
Sro Maj 15, 2019 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kusiaczek

Post Odpowiedz z cytatem
tez od kilku lat mam juz u nich domeny. mega stabilne i w dobrej ofercie zwlaszcza przy programie partnerskim
Pią Maj 17, 2019 21:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mpire
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Domenę oraz hosting polecam wam wykupić w nazwa.pl. Mają atrakcyjną ofertę, sam jestem ich klientem od kilku miesięcy i jestem zadowolony, wszystko działa jak trzeba. Sprawdźcie ich program partnerski bo jest dobry.
Pią Lip 26, 2019 13:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Lip 26, 2019 13:29

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Reklama Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: