Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
własny biznes
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

własny biznes
Autor Wiadomość
amorka
Amator

Post własny biznes Odpowiedz z cytatem
przez długo czas zastanawiałam się nad otwarciem firmy handlującą pomiędzy polską a niemcami, jednak nie potrafiłam znaleźć firma księgowej która by się tego podjęła. Dlatego postanowiłem pomóc wam w poszukiwaniach, i podam wam namiary firmy która profesjonalnie się tym zajmuje http://frux.co/dla-podmiotow-zagranicznych/

Czw Lis 21, 2013 18:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Czw Lis 21, 2013 18:18
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A czemu "dla podmiotów zagranicznych"? A ja chcę mieć firmę w kraju Razz

Sro Lis 27, 2013 09:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirmirka1
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
No i koniecznie zadbaj o dobre wizytówki Wink W tej drukarni mają spory wybór fajnych produktów: http://www.openprint.pl/wizytowki tak więc polecam sobie przejrzeć Wink
Ja zamawiam w drukarni internetowej - jest znacznie taniej tak więc Tobie również polecam.

Pon Gru 09, 2013 08:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
botka

Post Odpowiedz z cytatem
Niemiecki rynek może być w niektórych branżach hermetyczny. Zdecydowanie musisz zainwestować w jakość. Aby tak było to trzeba mieć środki. W tym celu można postawić np. na inwestowanie w akcje. Zastrzyk pieniędzy z takich inwestycji pomoże budować stabilną pozycję w Niemczech i w Polce.
Sro Gru 11, 2013 10:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emgielka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Znalazłaś już jakąś firmę, która Ci pomoże w prowadzeniu działalności gospodarczej??

Pią Sty 03, 2014 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borówka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
prowadzenie firmy za granicą bardziej się opłaca szczególnie w Anglii gdzie firmy mają 12.5% podatku a nie 18% jak w PL
Pią Sty 17, 2014 14:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NataliaSano
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Tak tylko wywalenie księgowości do Anglii nie w każdym biznesie może się udać do tego wiele innych kwesti dochodzi. Chociaż nie ukrywajmy w dobie globalizacji wyprowadzenie biznesu gdziekolwiek po za granicę kraju może okazać się bardzo skuteczne przykład reklamy mamy w tej chwili nieograniczone terytorialnie możliwości reklamowania firmy na terenie całego świata jak pokazuje ctr mailing skuteczność tej formy reklamy ciągle rośnie, a co za tym idzie miejsce gdzie dana firma się znajduje tak naprawdę traci jakiekolwiek znaczenie.
Pon Lut 10, 2014 13:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meritum
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A jak za granicą wygląda kwestia opłat za korzystanie ze środowiska? W Polsce przedsiębiorcy (o czym firmy często nie wiedzą, póki nie dostaną kary Razz) mają obowiązek składać sprawozdania środowiskowe i robić odpowiednie opłaty, wiem, bo wielu moich znajomych-przedsiębiorców korzysta z aplikacji ENVINET, żeby to jakoś ogarnąć, a za granicą? Wydaje mi się, że inne kraje bardziej dbają o środowisko i są pro-ekologiczne, więc pewnie wymogi i opłaty są jeszcze wyższe, czy nie?

Wto Lut 11, 2014 21:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
ja prowadzę w Anglii sklep z polskimi produktami. Większość towaru i zamawiam w PL i dostarczają mi przesyłki kurierzy z www.sendego.pl Nie narzekam na brak klientów, składki i podatki mnie nie "zabijają" jak by to było pewnie w PL a dostawy dzięki firmie kurierskiej sendego mam kiedy chcę właściwie. Cenowo transport wychodzi podobnie jak w przypadku innych firm, ale z nimi mam gwarancję, że wszystko dociera bez uszkodzeń i na czas.
Nie Mar 23, 2014 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.tro
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
A sądzicie, że to dobrze jeśli spółka decyduje się na emisję obligacji korporacyjnych jako na przykład alternatywy do kredytów? Słyszałam, że taka forma pozyskiwania kapitału stała się coraz bardziej atrakcyjne, ale czy ma sens tylko przy większych przedsiębiorstwach czy przy mniejszych firmach też?
Nie Mar 30, 2014 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
wiola a czy nie wiesz czy sendego kursuje tez w okolice Exeter? Zależy mi na bezpiecznej przesyłce z PL (dokładnie z Kielc)
Pon Mar 31, 2014 17:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Też staram się inwestować we własny biznes:) Nie można tylko zapominać o dobrej reklamie. Ja zaufałem firmie bizzit.pl, która nie tylko mnie świetnie wypozycjonowała, ale zrobiła jeszcze świetne zdjęcia do panoramy wnętrza dla Google:)
Pon Wrz 22, 2014 12:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
A jakie zakładacie konta? W jakich bankach? Czytam właśnie porady na finansierra.pl, ale nie potrafię się zdecydować na coś konkretnego.
Pon Paź 13, 2014 09:02 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Własna firma to nie tylko zyski i praca na siebie. To też dbanie o każdą fakturę i szczegół żeby nie zapłacić kary. Jest piątek wieczór, a ja rozliczam pit 37, bo w ciągu dnia nie było kiedy. Spotkania, klienci, umowy. I tak w kółko.
Pią Sty 23, 2015 20:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bruska

Post Odpowiedz z cytatem
moim zdaniem warto robić to, na czym się znamy, np mój znajomy prowadzi taki biznes: http://power-factory.pl/ - bardzo sobie chwali
Sob Sty 31, 2015 16:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Sty 31, 2015 16:18

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Ważne Sprawy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 1 z 18

Skocz do: