Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
nauka języka obcego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

nauka języka obcego
Autor Wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
zbigniew10 napisał:
Każdy jest inny i musi znaleźć swój sposób na naukę Wink

Dokładnie Smile
Sro Sty 28, 2015 15:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Sro Sty 28, 2015 15:03
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Popieram Smile
Moja znajoma opanowała angielski dzięki serialowi "Przyjaciele".
Sama bym chciała tak rozmawiać płynnie po angielsku jak ona, no ale chyba, że bez takiego kursu jak na http://malyrynek.pl się nie obejdzie :-/
Nawet na studiach ciężko mi ten język się zalicza Sad
Sro Kwi 22, 2015 12:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd za granicę, w ten sposób można nauczyć się języka i to w ekspresowym tempie. Jeżeli chodzi o szkoły językowe, warto rozważyć http://www.luckyluke.edu.pl - szkoła organizuje kursy grupowe oraz indywidualne, dojazdy lektora na zajęcia na terenie duży miast są bezpłatne.
Sob Wrz 12, 2015 13:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Nauka języka jest bardzo ważna. Jeśli będziemy znali angielski na poziomie B2, to będziemy mogli na studiach uczestniczyć w praktykach zagranicznych. Tutaj http://aiesec.pl/dla-studentow/wyjedz-na-praktyke-lub-wolontariat/global-talents/ jest więcej informacji na ten temat. Jest to świetne rozwiązanie, które pomaga zdobyć doświadczenie.
Pon Wrz 14, 2015 23:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Larisa

Post Odpowiedz z cytatem
Nauka języka obcego wbrew pozorom nie jest taka łatwa. Sama nienawidzę uczyć się w grupie, tylko dlatego, że każdy ma swój poziom. Jeden uczy się szybciej, drugi gorzej, a nauczyciele w szkole wcale nie czekają na słabszą osobę, tylko dalej lecą z materiałem. Niestety straszliwie mnie to denerwuje. Języka obcego wolę uczyć się w domu, gdzie mam ciszę, spokój i mogę sama swoim tempem dostosować się do siebie i nie muszę nigdzie się spieszyć. Człowiek się spieszy i nic się nie nauczy.
Sro Wrz 16, 2015 13:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
JA najlepiej uczę się w indywidualnym kontakcie z nauczycielem. Teraz rozważam naukę hiszpańskiego.
Czw Wrz 17, 2015 07:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moniaka
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Nauka angielskiego faktycznie nie jest łatwa ale trzeba się uczyć bo znajomość języka daje nam naprawdę dobre perspektywy na przyszłość, na znalezienie dobrej pracy. Jest to bardzo duży atut w cv.Nie należy traktować nauki jako przykrego obowiązku ale jako zabawę, przyjemność. Sama bardzo dobrze obecnie znam angielski i powiem Wam,że dzięki temu internet stał się moim oknem na świat. Mogę sobie przeczytać co tylko chcę.

Mogę Wam polecić organizowane przez EF kursy języka angielskiego za granicą. Dzięki temu,że jesteście na miejscu mozecie podnieść swoją umiejętność rozmowy w codziennych sytuacjach.
Tutaj sobie o tym poczytajcie:
http://www.ef.pl/top/intensywny-kurs-angielskiego/

Czw Wrz 24, 2015 11:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olek1

Post Odpowiedz z cytatem
eee tam, lepiej łączyć przyjemne z pożytecznym i np grając uczyć się słówek - tak jest w tej grze www.langmission.p
Sro Lis 11, 2015 23:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinia007
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Powstaje coraz więcej szkół językowych, szczególnie takich, w których można nauczyć się języka angielskiego. W Warszawie na przykład dużą popularnością cieszy się ta szkoła https://langzie.pl/szkola/Angloville-Angielska-Wioska . Wcale się nie dziwię, ponieważ ma wysoki poziom nauczania.
Sro Cze 29, 2016 23:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcitta

Post Odpowiedz z cytatem
ja polecam lingua stricte. Co prawda organizuję tam angielski dla firm ale są też szkolenia prywatne
Sro Lis 23, 2016 13:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krejzolkaxx
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie dużo szybszym sposobem jest nauka języka u korepetytora, korepetycje dały mi to,że ktoś się zajął mną indywidualnie zwrócił uwagę na moje niedociągnięcia, poza tym uczy mnie odwagi kontaktu z obcokrajowcami, bo muszę rozmawiać na tych lekcjach, super sprawa
Wto Gru 20, 2016 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WalutowyInwestor

Post Odpowiedz z cytatem
Ja do nauki języka wykorzystywałem różne strony internetowe do nauki np. Duolingo. Dobrym pomysłem jest też oswajać się z językiem, oglądać filmy lub czytać artykuły w tym języku.
Nie Sty 01, 2017 13:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Witam. Ja z całą pewnością mogę polecić ofertę firmy Atas. Jest to agencja prowadzona z pasją, przez osoby, które kiedyś również były uczestnikami zagranicznych kursów językowych, dzięki czemu są w stanie dokładnie przygotować ofertę do preferencji klienta. W ofercie znajduje się również Giugliano in Campania, dający niezapomniane przeżycia, bezcenne doświadczenie oraz płynność w posługiwaniu się językiem włoskim. Sprawdźcie ich ofertę na stronie
https://www.atas.pl/

Ostatnio zmieniony przez elania dnia Pon Sty 23, 2017 10:40, w całości zmieniany 1 raz
Pią Sty 13, 2017 15:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andzia112

Post Odpowiedz z cytatem
najlepiej wyjechać do danego kraju albo iść na konwersacje z antivem
Sob Sty 14, 2017 22:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zielona1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja również postawiłam na korepetycje z Edun, chyba jak większość tutaj Very Happy od zawsze chciałam nauczyć się języka niemieckiego, ponieważ miałam opanowany nawet w dobrym stopniu angielski i francuski i stwierdziłam że czas na 3 Very Happy moim kolejnym(mam nadzieję) będzie hiszpański.
Sro Sty 18, 2017 19:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Sty 18, 2017 19:28

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: