Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Dla Mamy- kosmetyki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dla Mamy- kosmetyki
Autor Wiadomość
wiola438
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moja mama raczej z kosmetyków by się nie ucieszyła bo ma ich już bardzo wiele. W łazience półki aż się uginają. Ja z resztą wolę kupować praktyczne prezenty. Wybrałabym np. komplet porządnych ręczników. Takich rzeczy zazwyczaj 'nie ma kiedy' kupić więc myślę, że prezent byłby trafiony. Szczególnie przypadły mi do gustu ręczniki greno z SlodkieSny.pl . Wybór spory także uważam, że coś bym wybrała.
Pią Kwi 24, 2015 20:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Kwi 24, 2015 20:49
celinka

Post Odpowiedz z cytatem
Ja mojej mamie kupuję naturalne kosmetyki ze strony ecoheaven.pl:)

Pon Kwi 27, 2015 08:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomaszek
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Moja mama na szczęście cieszy się z kosmetyków Smile Żeby było praktycznie zazwyczaj kupuję coś takiego co mam pewność, że używa i wykorzysta. Bardzo lubi http://pl.rimmellondon.com/produkty/face/puder-prasowany-stay-matte. Co do praktycznych prezentów - to nie uważam, żeby ręczniki były dobrym pomysłem- to prezent "dla domu" , a nie dla mamy Smile
Pią Lut 24, 2017 10:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwado
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Gdybyście nie wiedziały, gdzie robić zakupy kosmetyczne, to polecam drogerię internetową ekobieca.pl - moja ulubiona Smile
Często trafiam tam na fajne promocje, a promocje to coś, co lubię najbardziej Razz
Pon Mar 20, 2017 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franci4r

Post Odpowiedz z cytatem
No ta drogeria jest naprawde fajna.
Wto Mar 21, 2017 09:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czlowieklasu

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam albo kosmetyki z apteki - pani magister powinna doradzić, albo kosmetyki naturalne o których możesz poczytać tu http://obk.pl/naturalne-kosmetyki-poznaj-alternatywne-metody-pielegnacji-ciala/ ważne jest to, żeby się nie nabrać i nie kupić kosmetyków które sa NIBY naturalne, a koło naturalnych składników to one nawet nie leżały ;/
Czw Mar 23, 2017 12:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasanderka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
A może jakieś porządne kosmetyki jej kupisz? Smile moja dostała ode mnie jakiś czas temu cienie mineralne do powiek Alilla, są super, bardzo trwałe, nie uczulają no i w składzie mają takie składniki któe pozytywnie oddziałowują na skórę
Pią Wrz 29, 2017 21:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja o takich kosmetykach w ogóle nie słyszałam.
Pon Paź 02, 2017 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iksa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
W temacie zakupów zobacz sobie jeszcze stronkę gazetkonosz.pl, gdzie masz aktualne gazetki z wszystkich marektów w Polsce. Tu akurat jest gazetka biedronka od 28.09.2017 jednak jest też rossmann, więc jeśli chodzi o kosmetyki to najlepiej tam Smile
Pon Paź 02, 2017 13:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
ponti

Post Odpowiedz z cytatem
Dla mamy trudno jest wybrać kosmetyki, trzeba znać jej rodzaj cery i upodobania, a dla mnie rewelacyjna jest zielona herbata bielendy, zwłaszcza esencja w perłach, która ogranicza powstawanie zmian trądzikowych oraz widoczność porów, reguluje wydzielanie sebum, nawilża, odżywia i regeneruje naskórek.
Nie Paź 22, 2017 09:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasianowa
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chcesz kupić mamie kosmetyki w prezencie wybierz jeden z tych zestawów http://freshandnatural.pl/pl/produkty/zestawy/ , są idealne na prezent a to kosmetyki naturalne bardzo dobrej jakości, bez PEGów, parabenów itp.
Sro Paź 25, 2017 08:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prowokator
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Na dzień matki tutaj widziałam ciekawe propozycje https://www.amfora.pl/wiadomosc/jaki-prezent-na-dzien-matki-ktory-zestaw-upominkowy-wybrac/4116/ Mamę mamy tylko jedną i warto o tym pamiętać. Dobór odpowiedniego prezentu jest bardzo ważny, dobierajmy go z głową.

Wto Sty 09, 2018 17:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiniak
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Moja mama z racji tego, że ma cerę dojrzała i ze zmarszczkami stara się używać jedynie kosmetyków naturalnych bo te są najbardziej skuteczne. Dobre są np maski z Eldan Cosmetics http://www.eldancosmetics.pl/linie-produktow/maski.html. Przykładowo Anti-Aging Mask Cellular Shock, kremowa maska stymulująco-ujędrniająca do cery dojrzałej. W składzie m.in bioami skin, kolagen czy witaminy A i E.
Pią Sty 19, 2018 15:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bulkazszynka

Post Odpowiedz z cytatem
no kosmetyki to fajny prezent Very Happy
Pią Sty 19, 2018 18:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaewa

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem dobrym pomysłem na kosmetyk dla mamy i nie tylko będzie coś do rzęs Smile Nie znam kobiety, która nie chciałaby mieć długich i gęstych rzęs. Ze swojego doświadczenia polecam long 4 lashes https://www.apteka-melissa.pl/produkt/long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes-3-ml,5817.html . U mnie efekty były po dwóch-trzech miesiącach stosowania ale warto było czekać. Teraz nawet jak nie użyję tuszu, to rzęski ładnie się prezentują.
Pon Sty 22, 2018 11:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sty 22, 2018 11:32

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Forum Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: