Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

zabawki dla dzieci
Autor Wiadomość
Lilia78
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
U nich widziałam ciekawą alternatywę zabawek, jaką są np gry planszowe http://bryzik.com Moim zdaniem dziecko musi mieć odskocznie od komputera i czerpać przyjemność z wielu opcji zabawy, jaką np mogą być wyżej wymienione gry planszowe, które uczą myślenia, gry zespołowej, komunikacji itp. Dziecko powinno czerpać dobre wartości z zabawy, które później będzie przekładać na życie codzienne.
Czw Lip 27, 2017 19:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Lip 27, 2017 19:48
Kierze
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Przecież tego typu zabawek jest naprawdę bardzo dużo na rynku. Zobaczcie sobie chociażby jaki wybór macie w tego typu sklepach interenetowych - https://www.sportking.pl/gry-i-zabawki/zabawki-drewniane/pedalo/ zabawki drewniane są jedyni z bardziej bezpiecznych jeśli chodzi o dzieciaki więc warto w nie inwestować.
Wto Sie 01, 2017 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MagdalenaKa

Post Odpowiedz z cytatem
cieżko, moze gry planszowe i wspólne spedzanie czasu...? dixit, osadnicy z catanu...
Pon Sie 21, 2017 10:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
A macie jakieś swoje sprawdzone miejsca w sieci które są przez Was sprawdzone? Ja już dawno zwróciłam się ku ofertom internetowym które mają o wiele więcej do zaoferowania. Niedawno kupiłam mojej chrześnicy bardzo fajne zabawki producenta szafa tosi zakupione w rozsądnej cenie a mała, była zachwycona. Po co przepłacać, skoro są lepsze źródła?
Wto Sie 29, 2017 12:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
godnaL

Post Odpowiedz z cytatem
Ja tam uwielbiam swojemu chrześniakowi kupować zabawki samochody on tez je uwielbia Very Happy na gry edukacyjne i logiczne, jest jeszcze za mały i zbyt ciekawy świata aby usiedzieć w jednym miejscu.
Pon Wrz 04, 2017 09:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja żeby oderwać dziecko od telewizora lub komputera używam klocków Lego z serii Superheroes, które kupiliśmy tutaj https://heyandplay.pl/category/lego-super-heroes ponieważ nasz syn bardzo lubi serie z superbohaterami Smile
Czw Lis 09, 2017 14:10 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chciałabym własnie coś rozwijającego zamówić. Dziadkowie i inni z rodziny kupują masę zabawek nic nie wnoszących do rozwoju dziecka, przynajmniej ja chciałabym coś takiego zamówić. Również na Mikołajki zamówię bardzo fajne wideo dla mojego maluszka ze stronki https://www.listymikolaja.pl/wideo-od-mikolaja.html . Oglądałam już przykładowe filmy na ich stronie, są bardzo wesołe i ciekawie zrobione. Święty Mikołaj zwraca się w nich do waszego dziecka po imieniu. Ma też oczywiście zdjęcia waszych dzieci Smile
Pon Lis 13, 2017 13:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morelowa

Post Odpowiedz z cytatem
tez lubie jak zabawka nie jest pierwsza lepsza tylko rzeczywiscie "ma sens". jakies pol roku temu kupilam chrzesnicy zabawke ptaka z naganym oryginalnym glosem bociana z karoka.pl i tak poszedl łańcuszek. mała zakochala sie w ptaku, wiec stwierdzilismy z bratem ze zrobimy jej serie takich ptaszkow, wiec pozniej od dziadkow dostala sowe, ma tez dzieciola, a na gwiazdke kupie jej kilka innych ;p polecam bo ubaw przy tym maja wszyscy ;p
Nie Lis 19, 2017 20:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiula65

Post Odpowiedz z cytatem
U nas zabawki z bajkowymi postaciami są bardzo pożądane. Wiele takich podoba mi się z wersji Listonosz Pat. Sprawdzają się w zabawie u nas, bo dzieci lubią tą bajkę. Wiele tych postaci znaleźliśmy w sklepie Kimland https://www.kimland.pl/zabawki-z-bajek-filmow-seriali/listonosz-pat , wybór bardzo szeroki i wysyłka szybka. W sklepie tym można kupić wiele też innych takich zabawek, godnych uwagi.
Pon Lis 27, 2017 22:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpon

Post Odpowiedz z cytatem
teraz przed swietami zarobia na zabawkach !
Pon Gru 04, 2017 19:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iksa
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Poszukaj wśród marketów, bo teraz jest taki okres, że są spore promocje. Przykładem jest najnowsza gazetka biedronka z gazetkonosz.pl może Cię to jakoś zainspiruje. Sporo o tym pisano ostatnio na forum.
Wto Gru 05, 2017 14:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
karinos83
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Z ciekawszych zabawek na jakie ostatnio trafiłam mogę zaproponować te http://mamaplus.pl/t/marka/tektoy. To zabawki z tektury. Wcześniej nawet nie widziałam, że takie się robi, a tu proszę Wink Myślę, że są idealne dla dziecka. Są zarówno bezpieczne, jak i atrakcyjne jeśli chodzi o samą zabawę.
Pon Gru 11, 2017 14:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosiowa

Post Odpowiedz z cytatem
godnaL napisał:
Ja tam uwielbiam swojemu chrześniakowi kupować zabawki samochody on tez je uwielbia Very Happy na gry edukacyjne i logiczne, jest jeszcze za mały i zbyt ciekawy świata aby usiedzieć w jednym miejscu.

A znasz spersonalizowane piosenki dla malucha dubi.com.pl? W piosenkach tych występuje imię dziecka, dzięki czemu jest ono bardzo zainteresowane, a maluch poczuje się wyjątkowo i chętnie dołączy do zabawy z bohaterami. Piosenki służą zarówno zabawie, jak i uczeniu się np. kolorów czy ubierania się. Dzięki temu bardziej zmotywujemy naszego malucha do działania Smile Wystarczy zamówić na stronie płytę i wskazać imię swojego dziecka.
Sro Gru 20, 2017 16:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Gru 20, 2017 16:05

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: