Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
zabawki dla dzieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

zabawki dla dzieci
Autor Wiadomość
peletor
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Takiego 7 latka dobrze jest nauczyć jeździć na rowerze i razem z nim jeździć, na pewno mu się spodoba taki pomysł Smile Ruch zawsze wyzwala pozytywne emocje u dzieci. A małe dziecko najlepiej włożyć do wózka, np takiego: http://www.smykoland.pl/x-lander-wozek-gleboko-spacerowy-2w1-x-move-red.html i pójść na spacer Smile
Wto Lip 28, 2015 19:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wto Lip 28, 2015 19:59
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Moje dziecko miało pewne problemy z bawieniem się takimi zabawami. Wydawało się nadpobudliwe, ale bagatelizowaliśmy to. W końcu jednak wybraliśmy się na diagnozę ADHD przez test Moxo i wszystko się potwierdziło. Myślę, że warto zwracać uwagę na drobne sygnały i zrobić sobie taki test.
Czw Lip 30, 2015 11:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz, dzisiaj są takie możliwości i tyle sklepów, że można sobie do woli wybierać. Tu masz nawet wózki wielofunkcyjne i ceny są niższe niż kilka lat temu. Na to też warto zwrócić uwagę.
Pią Lip 31, 2015 21:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta90

Post Odpowiedz z cytatem
Teraz dzieciaki juz nie chcą prostych zabawek, a najlepszym prezentem pomalu elektronika sie staje ...

Wto Sie 04, 2015 10:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sossy
Uzależnienie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że zabawki dla dzieci powinny być wartościowe i powinny coś wnosić do rozwoju dziecka. Dlatego staram się dobierać takie, które pomogą w rozwinięciu u nich przydatnych umiejętności. Udało mi się znaleźć bardzo ciekawą stronę z grami planszowymi dla dzieci na urwis.pl gdzie jest szeroki wybór przeróżnych gier i zabawek dla dzieci w każdym wieku i dla każdego coś się znajdzie.
Pią Lip 22, 2016 10:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bnela

Post Odpowiedz z cytatem
ciżeko jest komputer zaminnić na zwykłe, proste zabawki, może lepiej jakieś aktywne zabawy
Sro Paź 12, 2016 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maniek77

Post Odpowiedz z cytatem
moja córeczka uwielbia bawić się klockami lego, póki co nie ma problemu z komputerem, ne kręcą ją gierki komputerowe:)

Wto Paź 25, 2016 21:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skarbona

Post Odpowiedz z cytatem
I dobrze, jak najdłużej trzeba trzymać dziecko od komputera, bo jak pozna gry, to już żadna inna zabawa nie będzie w stanie tego przebić.

Sro Paź 26, 2016 10:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tomasz
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Ja kupiłem niedawno córeczce na stronie http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/ kamizelkę odblaskową z jej ulubioną postacią z bajki. Ja mam pewność, ze będzie bardziej widoczna na drodze, a ona ma masę radości, ze ma taką kamizelkę, jakiej nie ma żadna koleżanka.
Sob Paź 29, 2016 11:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja przyznaję, że wszystko dla dzieci kupuję w Internecie. Znalazłam listę ze sklepami z zabawkami w Internecie na frappe.pl/sklep-z-zabawkami-ktory-warto-polecic-top5/ i z reguły to z nich korzystam jak mam robić jakieś prezenty dla dzieci.
Sro Lis 02, 2016 11:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ashley
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Najfajniej jest chyba dawać takie prezenty, które przy okazji uczą.
Czw Lis 10, 2016 12:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julka
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Tutaj http://ksiegarnia.pwn.pl/zabawki można zakupić różnorodne zabawki. Wybór jest ogromny, a ceny bardzo atrakcyjne. Po pierwsze są tam zabawki edukacyjne, w które warto zainwestować, a po drugie można tam zakupić książki. Z powodzeniem każdy może tam zrobić kompleksowe zakupy.
Sro Lis 30, 2016 17:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arwena15
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem pewna, że takie dziecko byłoby zadowolne z prezentu w postaci kubka z jego twarzą. Równie dobrze zamiast zdjęcia dziecka można wybrać zdjęcie jakiegoś superbohatera lub innego idola, możliwości jest wiele. Ja ostatnio takie kubki zamawiałam z www.foto.wp.pl . Mają jedne z niższych cen na rynku, a samo wykonanie kubków (oraz innych rzeczy które zamawiałam typu fotokalendarze,fotoksiążki) jest na najwyższym poziomie.
Pon Gru 05, 2016 14:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bursem

Post Odpowiedz z cytatem
Gdzie lepiej kupować tanie zabawki? W sklepie online, np. tu https://fokastara.pl/ czy może stacjonarnie w Smyku czy innym popularnym sklepie w centrum handlowym? Co myślicie o jakości zabawek? Online chyba częściej można trafić na polskich producentów.
Nie Lip 16, 2017 21:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trejsi

Post Odpowiedz z cytatem
Zabawki to nie jest dobry pomysł na prezent dla dzieci. To też zależy od wieku, ale są lepsze rozwiązania. Najlepszym prezentem z okazji narodzin dziecka są – moim zdaniem – ubranka. To bardzo praktyczny prezent! Rodzicom na pewno się przyda, bo wydatków mają z pewnością masę. A jak nie ubranka, to może coś równie praktycznego? (np. akcesoria dla niemowląt)
Pon Lip 17, 2017 15:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Lip 17, 2017 15:44

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: