Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Chodzicie na kursy angielskiego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Chodzicie na kursy angielskiego?
Autor Wiadomość
szpuleczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Na naukę języka nigdy nie jest za późno. No i angielski jest wszędzie potrzebny, nawet w zawodzie geodety Smile
Czw Sie 21, 2014 19:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Czw Sie 21, 2014 19:29
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja chodzę, ale inwestuję jeszcze w hiszpański. Jeden język to trochę za mało
Pią Sie 22, 2014 11:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MegaLena
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Okazuje się w życiu, że języki obce są niezbędne. Ostatnio mój ojciec miał stłuczkę z Niemcem. Ledwo dogadywali się po angielsku, ani tat specjalnie biegłym ani Niemiec, na szczęście przyjechała z Jeleniej Góry pomoc drogowa Max-Hol i kierowca znał niemiecki, dzięki czemu można było wszystko bez problemów załatwić...
Pią Sie 22, 2014 23:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trycja
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że nauka języków jest ważna. Nie wyobrażam sobie na przykład nie znać w dzisiejszych czasach angielskiego. Podoba mi się zresztą opcja inwestowania w szkolenia językowe dla firm, z której coraz częściej korzystają pracodawcy. Nie każdy miał okazję nauczyć się języka wcześniej, a jeżeli jest on potrzebny w pracy, to czemu nie zmotywować pracowników do efektywnej nauki?
Wto Wrz 16, 2014 10:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabryśkaxx
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja do nauki języka obcego, korzystam z tego bloga na http://www.blogjednymslowem.pl
To bardzo dobry sposób na naukę i szlifowanie wymowy i pisowni. Czasami warto poświęcić czas, a nie koniecznie duże pieniądze na naukę.
Sro Wrz 17, 2014 08:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klutu
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
ja chodziłem i bardzo sobie chwalę. Sam bym się tyle nie nauczył
Pią Paź 10, 2014 14:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julian_milkowski

Post Odpowiedz z cytatem
Wlasnie sie zastanawialam nad pojsciem do jakies szkoły językowe lublin. Pelno ich tutaj i mysle o jakies, ktora mi naprawde pomoze w nauce, podobno najlepiej przez ciagle rozmowy, nie pamietam dokladnie jak sie nazywa ta metoda. A mam zamiar po stażu wyjechac za granice, jednak wpierw trzeba zdac egzamin jezykowy...

Ostatnio zmieniony przez julian_milkowski dnia Pon Lis 17, 2014 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Nie Paź 26, 2014 15:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jak kurs angielskiego to tylko w http://speakeasy.pl/ nie uczą tylko słówek, ale płynnego posługiwania się językiem, oraz sprawnego pisania. Wszystko po to aby człowiek po kursie mógł sam się dogadać z obcokrajowcem.
Wto Paź 28, 2014 13:16 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
botka

Post Odpowiedz z cytatem
E tam byś się nie nauczył Klutu, nauczył byś się , gdybyś się bardziej przyłożył albo chociaż znalazł sobie na necie jakichś anglojęzycznych znajomych i z nimi pisał. Wszystko jest kwestią silnej woli i motywacji ale kursy pomogą, a pewnie, że tak. Tylko czasami to wyrzucanie pieniędzy.
Wto Lip 21, 2015 09:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Retaers

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o naukę jezyka angielksiego to polecam nauka języka angielskiego w Poznaniu prywatnie ponieważ wtedy masz większe wsparcie od nauczającego, warto skorzystać na to nigdy nie jest za późno. Ja chodzę juz 3 miesiace i umiem angielski na poziomie ponad przeciętnym i wydaje mi się że wiecej się nauczyłem niż przez 6 lat w szkole ale to szczegół.
Pon Lip 27, 2015 08:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anaa86
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Prawda jest taka, że nie każdy potrafi uczyć się w grupie, wówczas warto zdecydować się na lekcje prywatne.
Sob Wrz 12, 2015 13:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Govers
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Ja się zapisałam na niemiecki do tej pani http://pamako.edu.pl/ Smile
jest naprawdę super
Pon Wrz 28, 2015 16:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jestemsarenka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Nie, ja chodzę tylko na korepetycje z matematyki we Wrocławiu do tej Pani http://maticus.pl Nauka angielskiego jest tak prosta, że można to robić samodzielnie w domu.
Sro Lut 03, 2016 03:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karol100

Post Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem się nie opłaca! Cool Chociaż to też zależy jakie, bo na pewno niektóre są świetne! Osobiście wolę sam się uczyć z komputerem, dostawca energii z pewnością ma z tego powodu radochę, bo wszystko robię na komputerze Evil or Very Mad Tak mi najlepiej!
Wto Lut 23, 2016 20:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaMaria

Post Odpowiedz z cytatem
Ja muszę iść, bo jest tragicznie z moim angielskim...
Sro Lut 24, 2016 10:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sro Lut 24, 2016 10:12

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Szkolne życie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: