Forum Forum dla każdego... Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
podróżowanie - hobby
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

podróżowanie - hobby
Autor Wiadomość
MarcinOp

Post Odpowiedz z cytatem
Podróżowanie to moje hobby! Nic więcej chyba nie trzeba do tego dodawać Smile
Pią Sie 31, 2018 14:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Sie 31, 2018 14:52
jagoda15
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli szukasz sposobu na tanie podróżowanie to polecam Ci zapoznać się z blogiem który opisuje bardzo fajne kierunki wakacyjne za naprawdę niskie koszty https://nianio.com.pl/ Jest to bardzo dobry blog na którym znajdziesz naprawdę wiele ciekawych wpisów dotyczących wakacji, ale w głównej mierze ten blog moze pomagać Ci w problemach z dziećmi czy podczas aranżacji mieszkania lub domu.
Sro Wrz 05, 2018 13:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maksowa

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam podróżować i robię to najczęściej jak to tylko możliwe. Przynajmniej raz w roku staram się wyjeżdżać za granicę i poznać nowe miejsca. W tym roku padło na Włochy - zwiedziłam je całe! To wszystko bardzo małym kosztem, bo w tym roku zdecydowałam się na autostop! Very Happy To była super przygoda, aczkolwiek miałam kilka niebezpiecznych sytuacji. Bardzo przydały mi się Hedgren torby podróżne, bo są bardzo praktyczne i wygodne, dzięki czemu nie miałam problemu ze znalezieniem transportu.
Czw Wrz 06, 2018 10:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja

Post Odpowiedz z cytatem
Jedno z lepszych hobby jakie możecie wybrać ;D Ja swego czasu dużo podróżowałam, jednak nie mam już na to zbytnio czasu. Zostały mi pojedyncze wypady ze znajomymi jak akurat nam się urlopy zlecą w jeden termin. Teraz mamy w planach zimę w Zwardoniu, dokładnie to w domku http://willajasien.pl Mega fajne miejsce i zaraz przy stoku narciarskim Smile
Czw Wrz 06, 2018 17:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dyskur

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też kocham podróże. Teraz to moje główne hobby. Ostatnio te przejazdy są takie tanie... Widzieliście może ceny na stronie: https://dworzeconline.pl/szukaj? Są naprawdę niesamowite! A jeszcze 5% można odzyskać w programie Partner PLUS. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Byłem już w Dolnośląskim, Śląskim, Pomorskim i Małopolskim - za każdym razem za mniej niż 30 złotych. Nieźle, prawda?
Pią Wrz 07, 2018 12:48 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roberto9547

Post Odpowiedz z cytatem
Może to nie jest moje hobby ale na pewno jakiegoś rodzaju pasja Smile
Pią Wrz 07, 2018 19:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elania
Zadomowienie

Post Odpowiedz z cytatem
Podróżnicy to często bardzo śmiałe dusze. Ale śmiałość nie wyklucza rozsądku, a ten podczas wypraw – szczególnie własnym autem i z kosztowym dobytkiem – jest szalenie ważny. Dlatego też rozsądnie wydaje mi się zadbać o odpowiednie ubezpieczenia. Przykładem takiego, niewątpliwie bardzo dobrym, jest oferowane przez Gothaer ubezpieczenie bagażu „Auto Bagaż”, o którym można w większych detalach poczytać sobie tutaj: https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-bagazu . Warto tylko wziąć pod uwagę, że ubezpieczenie to dotyczy obszaru Europy, powinno jednak wystarczyć, gdy ktoś lubi pojeździć samochodem w stronę Bałkanów albo Półwyspu Iberyjskiego, żeby podać tylko dwa popularne przykłady. Składkę roczną również można określić jako rozsądną – wynosi 3 zł rocznie, zaś umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy. Co w zamian? W zamian otrzymamy zwrot kosztów, które wyniknąć mogłyby z utraty, uszkodzenia bądź zniszczenia bagażu. Co zapewne każdego śmiałego podróżnika, lubiącego podejmować ryzyko ale niekoniecznie dogłębnie przeżywać konsekwencje tego ryzyka, bardzo ucieszy.
Pią Wrz 14, 2018 09:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajetanka12

Post Odpowiedz z cytatem
Uważam, że warto wybrać się na weekend do pięknego polskiego miasta np. Krakowa czy Łodzi.
Nie Wrz 16, 2018 20:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
Podczas podróżowania na pewno przyda się dobrze spakowany plecak. Wiele turystycznych produktów na wyprawę znajdziesz na: https://sportowysklep.com/241-sprzet-turystyczny . Warto zerknąć tam i znaleźć coś dla Siebie praktycznego. Wyprawa taka to jednak wyzwanie. Szukaj lekkich produktów, aby jak najmniej dźwigać.
Sro Wrz 26, 2018 09:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meliczka
Rozeznanie

Post Odpowiedz z cytatem
wianeja napisał:

Za rok mi się marzy Barcelona Smile

Jeśli uda Ci się wyjechać do Hiszpanii i odziewdzić w niej Barcelonę, to koniecznie zapisz sobie budynek Agbar Tower na liście rzeczy, które koniecznie musisz tam zobaczyć. Możesz sobie o nim wcześniej poczytać na stronie https://dariuszstasik.com/agbar-tower-smart-ikona-barcelony/. Jest on nazywany ikoną Barcelony i jest to jeden z najwyższych budynków w tym mieście. Robi wrażenie, prawda?
Sro Wrz 26, 2018 09:57 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanekRapowany

Post Odpowiedz z cytatem
No wydaje mi się, że podróżowanie to pewnie bardzo drogie hobby.
Pią Wrz 28, 2018 11:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melania455
Dyskutant

Post Odpowiedz z cytatem
Podróżowanie jest bardzo kształcące. Nie dość, że można wypocząć to jeszcze zwiedzić ciekawe miejsca, poznać innych ludzi, fascynujące kultury i zwyczeje. Wybierając się w podróż zawsze mamy dylemat co zabrać, czy wszystko co w plecaku będzie nam przydatne? Żeby nie popełnić podróżniczej gafy i nie zabierać zbędnych przedmiotów i nie zaopatrywać się w drogi a czasami zupełnie nie przydatne gadżety można zerknąć do poradnika https://ekantor.pl/praktyczne-gadzety-dla-kazdego-podroznika/.
Nie Wrz 30, 2018 06:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Amator

Post Odpowiedz z cytatem
Też kocham podróżować Smile Szczególnie po Polsce - odwiedziłam już sporo miast. Ostatnio natomiast znalazłam tanie i ładne noclegi w Poznaniu - więc pewnie tam następnym razem pojadę Smile
Pon Paź 01, 2018 00:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarekKwiatek

Post Odpowiedz z cytatem
Ja szczerze mogę powiedzieć, że podróżowanie to moje hobby Smile
Wto Paź 02, 2018 09:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kendi

Post Odpowiedz z cytatem
Jadąc na na wakacje związane ze zwiedzaniem warto zaopatrzyć się w dobry przewodnik. Ja niedawno kupiłem sobie przewodnik po Barcelonie na stronce https://www.wip.pl Muszę przyznać że bardzo ciekawy i fajnie napisany, bardzo przydał się w podróży.
Pią Paź 05, 2018 17:33 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Paź 05, 2018 17:33

Odpowiedz do tematu    Forum Forum dla każdego... Strona Główna » Podróże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Skocz do: